Bez kategorii
Like

OB-CIACH pod KRYTYKĄ POLITYCZNĄ (relacja)

07/01/2012
307 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

NA POCZĄTKU SPROSTOWANIE!!!

0


 

NA POCZĄTKU SPROSTOWANIE!
W związku z notką Carcinki,  która pojawiła się na Nowym Ekranie carcinka.nowyekran.pl/post/46984,nowy-ekran-z-misja-cywilizacyjna-w-krytyce-politycznej,  jednoznacznie oświadczam, że OB-CIACH nie synchronizował z NE żadnej akcji.  Widząc formę tej notki,  czujemy się zmanipulowani.

Można bowiem odnieść wrażenie, że stanowiliśmy dodatek albo współtworzyliśmy wczorajsze wydarzenie.

Tak nie było.


Zgłosiliśmy happening  „Noworoczne życzenia od OB-CIACHu:  faszyzm i komunizm nie wyjdą!”  przed lokalem Krytyki Politycznej. Przychodząc na akcję, nikt z nas nie miał świadomości, że środowisko związane z NE zamierza organizować jakąkolwiek akcję w lokalu Nowy Wspaniały Świat.  
Od NE pożyczyliśmy jedynie sprzęt nagłaśniający (który nota bene nie zadziałał). Cena jak widać okazała się wysoka. Szkoda – jest tam wielu sensownych ludzi, ale metody działania, w moim odczuciu, są niedopuszczalne.


A TERAZ RELACJA
z OB-CIACHowej AKCJI

🙂

Co prawda technika nas przerosła, ale nic nie szkodzi!:)))
I tak daliśmy radę:)

Wczoraj, pod lokalem Nowy Wspaniały Świat,  OB-CIACH zorganizował happening pt.  „Noworoczne życzenia : faszyzm i komunizm nie wyjdą!”…

Z transparentem,  o takiej właśnie treści, rozstawiliśmy się tuż obok drzwi wejściowych lewicowej „knajpy z wyszynkiem” 🙂

Nieopodal ustawiliśmy stolik, przy którym zasiedli: enkawudzista (Dobrze Urodzony) i urocza przedstawicielka Antify (Krysia) => warto było spojrzeć w jej oczy, świecące niczym gwiazdy pośród ciemniej nocy kominiarki:) (dokumentacja zdjęciowa poniżej, żeby nie było, że zmyślam:)
Oboje Państwo, a czasem i Magda (również gość zza Odry, w czarnej kominiarce, z dynamitem w ręce => ależ te kobiety się radykalizują!:) ) zajmowali się wypożyczaniem „sprzętu” tzn.: kijów bejsbolowych, kastetów oraz kostek brukowych różnej wielkości (można rzec: na każdą dłoń …).

Rozdawaliśmy ulotki (treść na obrazkach poniżej) i muszę przyznać, że cieszyły się olbrzymim powodzeniem… Rozeszły się jak świeże bułeczki … Ale (tu zasługa kierownictwa OB-CIACHu ! – dziękuję, dziękuję) wiedzieliśmy też, kto powinien je wręczać!:) Urocza Joanna przeszła Nowym Światem niczym zimowa burza … Siejąc zamęt w sercach i umysłach (treścią ulotek, rzecz jasna!:)) Podobnie pan Huber Kossowski …   Któż by się oparł tak szarmanckiemu mężczyźnie… Przecież w dzisiejszych czasach byłoby to błędem, który ciągnie się za człowiekiem lata całe …

Nie omieszkam też pochwalić naszej policji! Tak, tak:)
Panowie (i jedna pani) byli przesympatyczni. Najpierw, legitymując mnie, zachowywali się baaaardzo przyjaźnie, a potem … dotrzymali słowa (!).  Zaraz wytłumaczę, o co chodzi …

Otóż, na zakończenie żmudnego procesu oglądania ze wszystkich stron mojego dowodu osobistego, rzuciłam na pożegnanie: „Ale będą nas Panowie chronić, bronić, prawda?” i usłyszałam : „Oczywiście!”
 No i wyobraźcie sobie, że tak się właśnie stało.
Kiedy przy drewnianej tablicy z menu ułożyliśmy piramidkę z kijów i kastetów z info: „Nowe menu”, obsługa lokalu chciała nam popsuć zabawę i zabrać akcesoria (co właściwie nie powinno dziwić, przecież kolekcjonują takie gadżety), ale nasza policja nie pozwoliła im na to. Usłyszeli: „Proszę tego nie ruszać, to własność organizatorów akcji, sami na koniec to zabiorą”.  (!!!)

Dość już tego gadania. Proszę obejrzeć zdjęcia (autorstwa Joanny).  W najbliższym czasie ukaże się też filmik.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli wczoraj razem z nami…
Dziękujemy warszawiakom za miłe przyjęcie!:)
No i najważniejsze:  AWANGARDZIE JUŻ DZIĘKUJEMY!!!!  ;)))

 

autor: Joanna JAK WIDAĆ, MUSIMY ZACZĄĆ ZBIERAĆ PIENIĄDZE  NA SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY!!!


I pamiętajcie o Fundacji!!!!!!

 

Fundacja Kocham OB-CIACH , ul. Belgradzka 10/115 02-793 Warszawa

PKO BP 31 1020 1013 0000 0402 0248 7486

SWIFT (BIC) BPKOPLPW  PL  31 1020 1013 0000 0402 0248 7486

 każda złotówka się liczy:)

dopisek: na cele statutowe i administracyjne

 

TYM, KTÓRZY ZASILILI KONTO FUNDACJI OGROMNE PODZIĘKOWANIA!!!!!!!

JESTEŚCIE WIELCY –  OTWORZYMY LOKAL "KOCHAM OB-CIACH" => TO "DZIEJOWA KONIECZNOŚĆ";)))

LICZY SIĘ DOSŁOWNIE KAŻDA ZŁOTÓWKA !!!!:))))

 
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
intuicja

101 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816