Artykuły redakcyjne
Like

O pederastach jak o zmarłych

07/06/2013
1510 Wyświetlenia
15 Komentarze
7 minut czytania
O pederastach jak o zmarłych

Homodyktatura, która opanowała massmedia i media społecznościowe wymaga by o pederastach, lesbijkach i innych zboczeńcach mówić jak o zmarłych: albo dobrze – albo wcale. Osobiście się o tym przekonałem w czwartek 6 czerwca gdy administracja facebooka poinformowała mnie, że oto nie tylko usuwa obrazek dotyczący obyczajówy homosiów ale jeszcze zostaje zbanowany na 12h bym sprawę sobie przemyślał. Wychowawczo zatem – a mogli konto zabić.

0


cenzura gejowska

 

Być może niepotrzebnie się czepiam, kto wie, może administratorzy z fb wiedzą lepiej, że ani zdrady, ani co gorsza trójkąty się w środowisku pederastów nie zdarzają. A może chodziło o co innego, o to co nie było na obrazku ale pod obrazkiem, czyli o link do tekstu, że homoseksualizm kiedyś powszechnie uważany za chorobę można było leczyć? Potem jednostką chorobową być przestało poprzez głosowanie w Amerykańskim Towarzystwie Psychiatrycznym, co stanowiło cud globalnego uzdrowienia kompletnie niezależnego od medycyny. Medycyna swoje – wszak to nie jest żadna tajemnica, że zboczenia seksualne podlegają leczeniu – a demokracja inaczej i środowiska postępowców z mediów społecznościowych swoje. Jak można informować o leczeniu kiedyś pederastii, gdy dziś pederaści leczyć się nie chcą bo im fajnie, wesoło, gejowsko – że tak powiem – z tym co mają. Ile przy tym otwartych karier, pieniędzy i profitów (pisałem o tym w podskórnych koteriach politycznych)? Zupełnie jak pedofile, oni też leczyć się nie chcą i nie zamierzają. Wszak wg. istniejących w Europie Zachodniej partii pedofilskich to środowisko po prostu bardziej, mocniej i czynniej kocha dzieci niż rodzice czy nauczyciele. Niedługo więc poprzez kolejne głosowanie leczyć ich nie będziemy. Zoofili i nekrofili też – zwłaszcza, że obiekty seksualne tych ostatnich nie mają nic przeciwko. Chyba, że baranim głosem albo przy stoliczku ze spodeczkiem, co jest bez znaczenia dla funkcjonujących z daleka od łączki i guseł młodych wykształconych z wielkich miast. Wiem, wiem popłynąłem niepotrzebnie, wszak władze fejsbuka mi nie napisały ani słowa, że mają pretensję odnośnie zamieszczonego pod tekstem linku https://3obieg.pl/pederasci-i-lesbijki-cud-uzdrowienia

 

Prawdopodobnie zatem clou problemu było w niestosowności obrazka. Ale o tso chodzi tak naprawdę, wszak fejs jest pełen prześmiewczych ikonek na temat modlących się katoli, Jezuska na krzyżu, obleśnego kleru, głupich blondynek, ciemnogródzkiego seksu małżeńskiego, dzieciorobów z rodzin wielodzietnych i zdrad z amantem w szafie i administracji to nie oburza, nie wycina, nie banuje? Być może z pederastów z jakiegoś powodu śmiać się po prostu nie mnożna, nie uchodzi, nie kulturalne to i łamiące wszelkie cywilizacyjne standardy. Pewną wskazówkę w tym temacie daje ostatnia ankieta opublikowana przez Tok FM, porównująca homoseksualistów do osób niepełnosprawnych.

 

parada

 

 

Już pominę z litości logikę i wiarygodność ankiety proponującej do swobodnego wyboru tylko odpowiedzi na TAK. Być może jest to naturalna konsekwencja podejścia, że Parada Równości dotyczy wszystkich niepełnosprawnych mniejszości, nie tylko tych upośledzonych fizycznie z powodu wypadku lub z urodzenia, ale także inwalidów mających kłopoty z własną seksualnością, a nie leczących się. Zestawienie pederastów z inwalidami na wózkach nie może być przypadkowe. Równie dobrze można było sięgnąć po inne mniejszości walczące o swoje prawa: polskich muzułmanów, prześladowanych ojców, kibiców czy motocyklistów. Z premedytacją sięgnięto do porównania z niepełnosprawnymi na wózkach. Niestety nie wyjaśniono nam bliżej, czy inwalidztwo homosiów obnażających się publicznie na Paradach Równości i dorosłych zachowujących się jak skretyniałe 3-latki polega na niedorozwoju umysłowym, społecznym czy też jest wynikiem jakiegoś wypadku. Mamy jedynie sugestię z treści ankiety, że chodzi o defekt kręgosłupa i mózgu objawiający się logiką: “TAK jest przeciwieństwem TAK, a innej alternatywy w tolerancyjnym świecie BRAK”. W każdym razie na pewno – i potwierdzą to jak sądzę władze facebooka oraz redaktorzy TOK FM – ani z niepełnosprawnego na wózku, ani niepełnosprawnego inaczej śmiać się nie wypada. Wyjaśniono nam boweim, że obie mniejszości podlegają takiej  samej, szczególnej ochronie, z powodów podobnych.

 

Uff, zaraz mi się wstyd zrobi, że wysmażyłem taki felieton bez zapytania się ludzi na wózkach czy porównanie ich z pedałami było uzgodnione, ale mam nadzieję, że chociaż nekrofile mi wybaczą. Wszak namawiam, by ich partnerów traktować równie równo jak pederastów, lesby i innych niepełnosprawnych. Od dziś piszemy o nich tylko dobrze, albo wcale.

 

Naukę Facebooka przyjąłem, prawa ochrony niepełnosprawnych uznaję.

 

Miejmy tylko nadzieję, że homosie w rewanżu, acz mimo widocznego upośledzenia, pochylą się nad prawami innych, równie partnerskich związków.

Nie, nie mówię o ciemnogrodzkich heterykach mających jasno postawione zadanie dostarczać nieuleczlnym postępowcom dzieci do adopcji oraz spółkowania.

 

Więcej karawanów i trumien na Paradzie Równości, dość z prześladowaniami nekrofilskiej mniejszości !!!

 

Otwórz się homoseksualisto, zostań partnerem nekrofila!

 

Wtedy nawet Korwin-Mikke, katole, narodowcy i PiS będą o Tobie dobrze mówić.

 

ŁŁ

 

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

 1. Facebook stosuje homocenzurę nie od dziś.

  Nie wiem czy słyszał Pan o akcji – “Tęczowe Oko Saurona, akcja społeczna środowisk LGBT w ramach serwisu Facebook mająca na celu zgłaszanie m.in. homofobicznych, rasistowskich i ksenofobicznych materiałów, które łamią regulamin Facebooka. Tęczowe Oko Saurona rozpoczęło swoją działalność 23 maja 2011 roku.
  Administratorem Tęczowego Oka Saurona jest koordynator Grupy Studenckiej Kampanii Przeciw Homofobii, Remigiusz Kaniewski. Akcja była wzorowana na anglojęzycznej facebookowej grupie Wipeout homophobia on Facebook.
  Po 2 miesiącach działalności inicjatywa zdobyła ponad 2000 fanów i przyczyniła się do usunięcia 19 stron i innych materiałów łamiących regulamin serwisu Facebook oraz YouTube.”
  https://www.facebook.com/oko.saurona

  Serwis nawiązał współpracę z organizacjami homoseksualnymi w celu założenia Sieci Wsparcia dla Homoseksualistów, która będzie zajmowała się usuwaniem „nienawistnych” lub obraźliwych dla nich wypowiedzi.

  Inna ciekawa informacja.
  ‘Najnowsze badania wykazały, że Google, a także znane portale społecznościowe takie jak np. Facebook „aktywnie” cenzurują chrześcijańskie i konserwatywne poglądy. Niektóre „nowe media” blisko współpracują z lobby homoseksualnym.

  Organizacje: Krajowi Nadawcy Religijni (NRB) i Amerykańskie Centrum Prawa i Sprawiedliwości zbadały praktyki kilku głównych interaktywnych mediów i usługodawców internetowych tj. Apple, iTunes App Store, Facebook, Google, itp. ”
  http://www.piotrskarga.pl/ps,7908,2,0,1,I,informacje.html

  0
 2. Czy to realizacja wytycznych MEN? Gwałt w ośrodku dla dzieci. Gdzie byli wychowawcy? Gdzie był Biedroń i “szmaty” &Co? http://www.fakt.pl/Gwalt-w-osrodku-wychowawczym-w-Lwowku-slaskim,artykuly,214679,1.html

  0
 3. Piszcie o pedkach tylko od góry do dołu co drugi tytuł to was wezmą za pedalski portal i nikt nie bedzie czytał. Google zliczy słowa “homoseksualizm” (razy wszystkie możliwe końcówki, “pederaści”, “lesbijki” itp. I wyjdzie ze pod względem słowa kluczowego odnośnie homoseksualizmu to 3obieg jest na pierwszym miejscu.

  0
 4. -piękna dziewczyna powróciła po 15 latach z USA starą panną -na moje pytanie JAK TO ?? Ty taka piękna ,wykształcona nie znalazłaś tam sobie męża ?? odpowiedziała : każdy ,który mi się podobał był pedałem -i tu popłynęła opowieść o zboczonej Ameryce -analizowaliśmy w większym gronie ew.przyczyny stanu rzeczy —-GMO —–kurczaki / kukurydza itd.-powiązaliśmy ściśle GMO z depopulacją i FORSOWANĄ na świecie polityką zalegalizowania zboczeń-INŻYNIEROWIE ŻYCIA NA ZIEMI znają kierunek ,w którym spychają ludzkość –

  0
  • No ale chyba przez te 15 lat ją ktoś “szturchał”?. No to chyba jednak ktoś jej się musiał na tyle podobac, żeby dala się mu “szturchać”, prawda?. No bo jak nie, to albo z nią coś było nie w porządku, albo musiała majątek na baterie wydać.

   0
 5. Pedryle zaufały lewusom, co jest świadectwem ich głupoty, naiwności
  ninanonimowa pisze słusznie, cosik za tym wszystkim się kryje i zastanawiam sie, kto tak naprawdę za tym stoi,, bo nie sądzę, że lewusy, jest KTOŚ nad lewusami

  0
 6. Strasznie nudny ten portal się robi. Jakby na zamówienie zgredzików z NE, pałających straszna żadzą wadzy nad wszystkim. A po co? Zgredszików z Radia Toruń a la Rydz śmigły Tadek łojciec się tu nie przyciągnie. Z NE tyż nie przylecom tu.
  A może by tak zacząć wrewszcie robić porządny portal?

  0
 7. Walka z dowcipami ZAWSZE była nieskuteczna, a czasami przeciwskuteczna

  0
 8. Panie Tomaszu, w poprzedniej publikacji pisał pan, że Tusk to agent o pseudonimie Oskar, czy sa jakieś konkretne dowody na to?

  0
  • Pojawiło się już sporo publikacji na ten temat. Działacze Wolnych Związków Zawodowych uważają to za udowodnione a ja im wierzę. Żadnego artykułu i wypowiedzi DT nie próbował też zaskarżyć. Moi zdaniem cała kariera Tuska jest żywym dowodem tego uwikłania.

   0
 9. Wydaje mi się że w Polsce trwa zacięty bój o to komu wolno ,jest zrezygnować ze wszystkiego co było dotychczas i przejść na nowe pozycje pod pretekstem obrony tego z czego sie rezygnuje.
  Tylko MY mamy prawo przejść do nowego ładu jaki jest na świecie – mówią czyny różnych luidzi co twierdzą odwrotnie, że oni rzekomo odrzucają ten nowy ład. Odrzucaja, ale jakoś nie widać buntu, nie widać żadnych realnych śladów odrzucania tego NOWEGO. Dzieciątka wstawia sie naa posady gdzie się da, generalnie dobrze radzi się sobie z tym światem mobbingu i kłamstwa, będąc w gruncie rzeczy wykonawcą tego co zarzuca się innym.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816