NEWS
Like

Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył – Daniel Obajtek Prezes ORLEN

06/03/2021
830 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył – mówi Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen nawiązując do ataku na jego osobę przez „Gazetę Wyborczą”. Ocenił, że medium z Czerskiej wrzuca nagrania sprzed kilkunastu lat, co do których nie ma pewności, czy nie zostały zmanipulowane.

0


Trzeba być skończonym idiotą żeby nie widzieć że cała ta nagonka ( sprawdzona metoda działania ,,niezależnych mediów ” rodem z UB – nie dziwić się bo tam są korzenie ) dzieje się za sprawą lobby niemiecko- rosyjskiego – wrogim  polskiej energetyce i jej rozwoju oraz próbie podporządkowania gospodarczego polski Niemcom i Rosji – taka jest polityka Putina.

Komuniści z nadania i spod buta rosyjskiego rządzili Polakami przez kilkadziesiąt lat. Niestety nie potrafią pogodzić się z traceniem władzy i wpływów na wcześniej zniewalany i ogłupiany Naród. Gazetka ” Wyborcza” nazywana przez wielu „Gadzinówką” rządzona prze żyda antypolskiego Michnika – jest tego sztandarowym przykładem.

Szanowny Panie Danielu Obajtek kundle zawsze dużo ujadają. Nie przejmować się, iść dalej ich nienawiść do wszystkiego co Polskie, niebawem ich wykończy. Pana sukcesy i sukcesy Polski, są dla nich nie do zniesienie. Panie Prezesie  Wspieramy pańską działalność werbalnie , ale tez zaopatrując się tylko w paliwo na stacjach Orlenu.

Nie mogę zrozumieć dlaczego ta gazeta żydowska jest tak pełna nienawiści i pogardy dla Polski i Polaków. Uważam że to Żydzi Polsce powinni wypłacać bilionowe honorarium albo ekwiwalent za kilkuwiekowe schronienie; wikt opierunek byt i egzystencje które zawdzięczają Narodowi Polskiemu /podczas kiedy wszystkie kraje Europy ich prześladowali i przeganiali/ jak i wdzięczność za wpływ na załatwienie w UK im państwa Izrael na terytorium państwa Palestyny jak również za heroiczna ochronę Żydów przed śmiercią z rąk niemieckiego mordercy ryzykując nierzadko życiem swoim i swojej rodziny – to Żydzi nie dość że nie są wdzięczni i nie wynagradzają Narodu Polski ale jeszcze nie wiedzieć czemu ciągle od Polski wołają kasy chociaż już nie raz im Polska wypłaciła i na domiar plują i szkalują Polskę i Polaków eskalując anty polonizm na całym świecie.

Brawo Panie Prezesie Obajtek. Trzeba mieć wiele sił aby walczyć z tą szwabsko-zdradziecko-żydowską antypolską propagandą. To właśnie za te judaszowskie euro , tacy jak TuSSk , Miller czy Michnik dążą do zniszczenia Polski i przekazanie znowu w ręce okupantów. Repolonizacja mediów to część planu walki o Polskę.

Brawo ORLEN to się nazywa patriotyzm, a te brudne lewackie onuce z ław POselskich wzywają do bojkotu i żeby nie kupować polskich produktòw z Orlenu. Czy to są Polacy? – nie oni tylko mòwią PO Polsku i noszą polskie imiona i nazwiska, w większości to POtomkowie sowieckich bandytòw z NKWD, UB katów i morderców Żołnierzy Wyklętych.

 

 

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758