SPOŁECZEŃSTWO
Like

Nieskończoność kłamstwa

18/04/2014
480 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
Nieskończoność kłamstwa
Koncepcje tworzenia rządu światowego, czego Unia Europejska jest przygrywką, w istocie dążą do totalnego zniewolenia człowieka. To plany globalnej hodowli ludzi.

 

Moim zdaniem te plany nie mają szans realizacji. Ta niemożność rządu światowego to skutek Internetu. Przy takich technicznych możliwościach przekazywania i przetwarzania informacji, jakie mamy dziś, nie jest możliwe totalne zniewolenie człowieka.
0


Takie zniewolenie musi opierać się o informację – o to co dociera do mózgu ludzi. Oczywiście istnieje tysiące metod manipulacji, oszukiwania, propagandy – i to się ciągle rozwija, a Internet to potęguje. Im bardziej rozwinięte techniki informatyczne, tym większe możliwości takich manipulacji. Ale też tym większe możliwości kontrmanipulacji!
Prawda jest tylko jedna a kłamstw wiele. Tę jedną prawdę można utopić w morzu kłamstw, ale nie da się już zmonopolizować jakiegoś kłamstwa – zawsze znajdzie się tysiące innych kłamstw, które je pokonają.
By opanować cały świat potrzebna będzie jedna oszukańcza ideologia. W Unii Europejskiej taką mamy – to socjaldemokracja. Ale to nieuchronnie upadnie tak jak ZSRR. Pokona ją inna oszukańcza ideologia. A ją następna – i tak dalej. Gdy nie musimy dociekać prawdy, to takich oszustw możemy tworzyć nieskończenie wiele. Jak udało się ludzi oszukać jednym kłamstwem, to da się i drugim, trzecim i tysięcznym.
A więc jest bezpiecznie. Totalnego zniewolenia nie będzie. Chroni nas przed tym nieskończoność kłamstwa.
Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

171 publikacje
112 komentarze
 

4 komentarz

 1. Wystarczy odciąć internet i ostatnia przeszkoda przed NWO zostaje usunięta.
  A że można to zrobić skutecznie świadczą już przeprowadzone akcje w krajach arabskich lub Chinach, że o Korei nie wspomnę.

  0
 2. Avatar czarna.gemba

  Hmmm… Mógłbym się zgodzić z tezą Autora, jednak optymizmem mnie to nie napawa… Od ponad 40 lat żyję w gównie i jakoś nie bawi mnie perspektywa, że po tym gównie przyjdzie następne, jak to było w ’89…

  0
 3. Avatar Kris

  Może trzeba przyjrzeć się, kto to zwykle stoi na czele “Ministerstwa Prawdy”.\, na każdym etapie?

  0
 4. Avatar Ireneusz Tadeusz

  UNIA SŁOWIAN ! SŁOWIANIE ŁĄCZMY SIE W JEDNOŚĆ I NASZ SIŁA !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Obywatel PODMIOTEM a nie bydłem bez prawa do własnego głosu ! [ 950 tys ]

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816