Bez kategorii
Like

Niemcy: Racjonalnie. Przyjemne z pożytecznym

22/09/2011
364 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Czy istota niemieckiej kultury, tej tradycyjnej, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Na koszt innych?

0


 

Patrząc na Niemcy takie jakimi są, należy zawsze brać pod uwagę najważniejszy czynnik wpływający na rozwój i przekaz niemieckiej kultury i zapytać się, jak to się dzieje, że w kraju dzisiejszej  totalitarnej kontroli rodzin, dzieci i młodzieży i ich wychowania zaprowadzonej od roku 1933 w gestii lokalnych polityków Jugendamtu, dochodzi dzisiaj do rozwoju Neonazizmu, handlu dziećmi i wykorzystywaniem seksualnym dzieci z Jugendamtowskiego przydziału, przez kooperujących z Jugendamtem rodziców zastępczych, wychowawców i rodziców adopcyjnych? 

Jak to jest możliwe, żeby dzieci wyrwane z domu rodzicielskiego zostały wepchnięte w objęcia pedofili, którzy działali pod opieka Jugendamtu i byli do tego finansowani przez Jugendamt? 

Skad biorą się mlodzi neonaziści grupowani w zabronionych ostatnio na pokaz organizacjami HDJ i “Hilfsorganisation für nationale politische Gefangene und deren Angehörige e.V. (HNG)”

Przypadek kierownika prywatnego domu dziecka „Spatzennest”, który w kooperacji z Jugendamtem załatwił sobie w celu zapewnienia nie tylko źródła utrzymania, ale również i materiału dziecięcego  w celu zaspokojenia pedofilskich potrzeb, zabierając niczemu niewinnym rodzicom ich dzieci, wtrącając biologicznych rodziców do wiezienia pod fałszywym zarzutem pedofilii i do tego komorniczo ściągane od nich pieniądze na ich utrzymanie, jest typowym przykładem demonstrującym społeczeństwu jak działa polityczny system „Jugendamt”. 

System wychowania dzieci w takiej właśnie niemieckiej kulturze i tradycji. Kierownik domu dziecka „Spatzennest” jest oczywiście jako przykład niemieckiej kultury, na wolności, podobnie jak pracownicy Jugendamtu. 

Wyobcowane i wykorzystane seksualnie i finansowo dzieci nie chcą mieć kontaktu z rodzicami biologicznymi w ramach programu wychowawczego opisanego przez profesora Gardnera jako jednostka chorobowa, Parents Alienation Syndrom(PAS), zespołu wyobcowania z rodziny.

Znana jest również podobna sprawa beneficjenta Jugendamtu, Detlewa S.  z Fluterschen, któremu Jugendamt w kooperacji z ośrodkiem adopcyjnym wspólnie dostarczyli dzieci do adopcji. W rzeczywistości do  zaspakajania potrzeb sadystycznych, seksualnych i prokreacyjnych. Pod nadzorem Jugendamtu torturował dzieci i spłodził z adoptowaną córką 8 dzieci i zmuszał dzieci do prostytucji. Kim byli obcy mężczyźni wykorzystujący seksualnie  dzieci Detlewa S. można się na razie tylko domyślać wiedząc o jugendamtowskich współopiekunach. 

Apologetów  niemieckiej kultury i politycznego systemu Jugendamtu nie brakuje również w Polsce, skoro został znów zaprowadzony pod przewodnictwem premiera Tuska.

 

http://de.wikipedia.org/wiki/Wormser_Prozesse

http://www.stern.de/panorama/acht-kinder-mit-der-stieftochter-entsetzen-im-westerwald-1652776.html

http://blog.zeit.de/stoerungsmelder/2011/09/21/groster-deutscher-nazi-verein-verboten_7206

http://blog.zeit.de/stoerungsmelder/2011/09/21/groster-deutscher-nazi-verein-verboten_7206

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816