HYDE PARK
Like

Nie lubisz przepłacać? Dowiedz się jak znajdować promocje w sieci

16/08/2018
214 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minute czytania
Nie lubisz przepłacać? Dowiedz się jak znajdować promocje w sieci

Nikt z nas nie lubi przepłacać. Dlatego chętnie korzystamy z promocji i wyprzedaży. Jednak znalezienie ich w momencie, kiedy są nam najbardziej potrzebne, często jest bardzo trudne. W związku z tym warto już wcześniej wiedzieć, w jaki sposób i gdzie szukać informacji o promocjach dotyczących interesujących nas produktów czy usług. Jak zatem szukać promocji w sieci? Oto kilka podpowiedzi.Portale informujące o promocjach i wyszukiwarki promocji

Jednym z najprostszych sposobów na znalezienie interesujących nas promocji jest korzystanie ze specjalnych portali – wyszukiwarek, które pozwalają na odnajdywanie w sieci konkretnych promocji. Często takie wyszukiwarki ustawione są w taki sposób, aby wyszukiwać promocji oraz rabatów czy kuponów zniżkowych z określonych branż. W takim przypadku można w oknie wyszukiwania wpisać konkretne hasło, by pokazały nam się aktualne promocje na wybrany produkt lub usługę. Zobacz również wyszukiwarki promocji i kodów rabatowych – jak to działa.

Surprised redhead girl with laptop computer in red dress on yellow background.

Można też korzystać ze stron informacyjnych lub blogów, które skupiają się na promocjach z danej dziedziny. Przykładowo, jeżeli szukamy promocji w świecie finansowym, warto zajrzeć na stronę wujeksknerus.pl, na której umieszczone są informacje o promocjach właśnie na produkty finansowe. Można tu także przeczytać wiele ciekawych informacji dotyczących kont oszczędnościowych czy lokat.

Informacja o promocji na mailu

Jeżeli nie mamy czasu na przeglądanie wszystkich interesujących nas stron internetowych możemy skorzystać z opcji zapisania się na wysyłanie informacji na mail. Może to być spersonalizowany newsletter z serwisu informującego o promocjach lub z naszego ulubionego sklepu, gdzie często kupujemy i czekamy na okazję, która pozwoli nam na zrobienie tańszych zakupów.

Możemy też skorzystać z ciekawej opcji, jaką są alarmy wyszukiwarki Google. W takim przypadku w odpowiedniej zakładce wpisujemy swój adres e-mail i hasła, o jakich pojawieniu w sieci chcemy być informowani np. rabat na buty czy tanie bilety lotnicze, a także częstotliwość takich powiadomień.

Inne zapisy autora:

kampanieonline
kampanieonline

219 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217