Bez kategorii
Like

Nie jest źle

22/01/2013
438 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Niby są jakieś problemy finansowe, a przecież jak mamy takie reklamy to jest super.

0


 Przeż dobrych kilka dni przy wejściu na Nowy Ekran musiałem oglądać Owsiaka. Niby po wejściu mogłem przeczytac sporo tekstów przeciwników jego akcji, ale jednak przez jakiś czas był on dla mnie twarzą portalu. Spodziewam się, znając jego mozliwości finansowe, że Ekran sporo na tym zarobił. Jak tylko znikła jego przemiła (Zdaniem autorów reklamowego obrazka. Bo chyba dają ją aby przyciągała. Zapłacili mu za to, a on zapewne oddał  pieniądze na dzieci .) twarzyczka, a już pojawił się "we drzwiach" kolejny mój "idol", specjalista od politycznych dowcipów z polską flagą.

Spodziewam się, że reklamodawca przed zaplanowaniem całej akcji przeprowadził badania społaczności czytelników Nowego Ekranu i dowiedział się, że akurat takie "osobowości" najlepiej zachęcą jej członków do korzystania z jego usług.

No tak, wychodzi na to, że ja jestem jakiś p…….

Cholera, znowu się skompromitowałem!!! 

 

Trzeba będzie do tego teraz dorobic jakąś teorię spiskową.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816