Artykuły redakcyjne
1

Nie daj się nękać!

11/10/2017
2263 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Nie daj się nękać!

Czy jesteś dłużnikiem firmy windykacyjnej bo dawno temu miałeś kredyt lub pożyczkę, których nie udało Ci się spłacić? NIE!

0


To nie jest wystarczający argument, bowiem przedawnienie roszczenia nie jest przywilejem a fundamentem prawa i gospodarki od 2000 lat.

Samo podpisaniWindykatore umowy dłużnej też jest niewystarczające, by Cię uznać za dłużnika, bowiem mogło nastąpić w wyniku błędu lub podstępu. Poza tym te umowy posiadają w swym koszcie ubezpieczenie spłaty kredytu, którego nikt potem nie realizuje. Ciekawe dlaczego? I wreszcie musi nastąpić poprawność obrotu wierzytelnością – słowem: nie jesteś dłużnikiem windykatora tylko dlatego, że ten windykator tak twierdzi. To windykator musi wpierw udowodnić swoją legitymację do działania w charakterze wierzyciela lub na jego rzecz oraz udokumentować kwotę roszczenia, a to się nigdy nie dzieje.

Windykator przy tym nie ma prawa uprzykrzać Ci życia i można go słono za to skasować! Nie może bowiem być tak, że jedynym argumentem do tego aby pobrać żądane pieniądze jest zmuszenie Cię do ucieczki przed natarczywością, nękaniem i zastraszaniem tylko dlatego, że ktoś wszedł w posiadanie naszych danych osobowych, adresów i numerów telefonów. Zamiast więc się martwić, że dostajesz listy i telefony z firm windykacyjnych, że przyszedł nakaz zapłaty z powództwa jakiegoś funduszu sekurytyzacyjnego, zamiast ulegać kłamstwom z reklam Ultimo albo GetBack (pomogą Ci…, akurat), lub kombinować, jak ukryć „rzekomy dług i kłopot” przed rodziną, znajomymi czy pracodawcą, albo gorzej: „skąd wziąć na to pieniądze?” – zacznij się bronić skutecznie pod nadzorem sprawdzonych specjalistów od tych spraw. Jeśli to czytasz to masz do nich dostęp na wyciągnięcie ręki, przez internet. A nawet pod tym wpisem.

Www.Anuluj-Dlug.pl

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758