Globalnie i Lokalnie
Like

Nie chcemy w Polsce dżihadu

14/11/2015
501 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Nie chcemy w Polsce dżihadu

Tragiczne wydarzenia z piątku 13 lutego 2015 w Paryżu, w wyniku których zginęło ok. 140 osób a ponad 200 zostało rannych w zamachach terrorystów islamskich, jest przestrogą by nie popełniać błędów krajów zachodnioeuropejskich w zakresie polityki imigracyjnej. Gdyby nie przyjmowanie islamskich imigrantów, w przeszłości, dziś kraje europejskie byłyby wolne od plagi terroryzmu.

0


12 listopada br. Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE złożyło w sejmie petycję-projekt ustawy antyimigranckiej, zakładającej że odmawia się prawa pobytu, nadawania statusu uchodźców czy przyznania obywatelstwa polskiego cudzoziemcom, którzy wyznają ideologię lub religię, dopuszczającą świętą wojnę lub przemoc. http://serwis21.blogspot.com/2015/11/projekt-ustawy-antyimigranckiej-trafi.html

Komisja Petycji będzie musiała rozstrzygnąć ww. wniosek do 12 lutego 2016 r. Apelujemy o wsparcie tego projektu nadsyłając maile do Sejmu RP poprzez stronę sejmową http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/contact.xsp lub na adres mailowy  listy@sejm.gov.pl np. następującej treści:

Dołączam się do petycji złożonej przez Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE w dniu 12 listopada dot. zmiany ustawy o cudzoziemcach oraz o zmianie innych ustaw, zakładającej m.in. odmowę prawa pobytu, nadania statusu uchodźcy lub przyznania obywatelstwa cudzoziemcom wyznającym ideologię lub religię dopuszczającą świętą wojnę lub przemoc. NIE WYRAŻAM ZGODY NA DŻIHAD W POLSCE.

Nazwisko i imię:

Adres e-mail:

(ZA SERWIS21)

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sprzeciw21

226 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816