Bez kategorii
Like

Neonazista z Platformy Obywatelskiej.

14/11/2012
227 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Wśród ludzi światłych, dobrze wychowanych, bolejących nad chamskim językiem polskiej polityki oraz podziałami w społeczeństwie trwa swoisty festiwal kto bardziej chamsko dołoży Jarosławowi Kaczyńskiemu.

0


Jest to taki festiwal szarpania nogawek przez ratlerki. Ratlerki to jak wiadomo ze względu na mikrość postury dość strachliwe psy, które kompensują swój strach histerycznym wręcz ujadaniem. Wyskoczy więc jeden z drugim o taki np. Hołdys z ch……..i o Kaczyńskim, by zaraz potem boleć nad sobą jak to jest atakowany przez internautów. Ładne to. Czyż nie? Najpierw kogoś wyzwać od ch….. a zaraz potem narzekać na chamstwo w sieci. Zostawmy jednak na boku muzyka, którego piosenki ani razu nie ściągnięto z sieci. Oto więc festiwal trwa w najlepsze. Chyba na wyczerpaniu są już zasoby bluzgów, wyzwisk oraz porównań do najgorzej kojarzących się postaci historycznych. W końcu kiedyś musiało paść porównanie do Hitlera i padło. Oto MWzWM – przyszłość i nadzieja narodu peowskiego. Światły europejczyk jak cała jego partia, działacz Platformy Obywatelskiej porównał Kaczyńskiego do Hitlera. Stwierdził przy tym nawet, że Hitler był lepszy od Kaczyńskiego. A żeby wzmocnić swą "argumentację" napisał n.in.:

"Hitler był człowiekiem jak wszyscy"

"Hitlera należy potępiać, za to wszystko, co czynił, ale faktem jest iż chciał silnych i stabilnych Niemiec."

"jego (Hitlera) obraz psują tylko podjęte działania wojenne"

wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/dzialacz-po-o-kaczynskim-hitler-byl-od-niego-lepsz,1,5304538,wiadomosc.html

Czyż nie są to klasyczne teksty sytuujące ich autora jako neonazistę? Wychwalanie Hitlera, umniejszanie niemieckich zbrodni wojennych, które popełniano z rozkazów Hitlera. Za dużo mniej chwalebne dla Hitlera teksty można zostać na wieki wieków neonazistą. Wystarczy tylko być ze środkowiska, którego nie lubią salony czersko-wiertnicze i nie dość mocno potępić Hitlera a już się jest neonazistą. A tu cisza. Gazeta Wyborcza nie grzmi. Blumsztajn nie umiera z oburzenia. Żadnego listu protestacyjnego. Żadnego wycia o rosnącym w sile faszyzmie. No to akurat jest zrozumiałe. Jako działacz PO niejaki Kulpa wie, że wolno mu więcej i może pisać dowolne androny. Zresztą co on takiego zrobił? Wzoruje się tylko na swych starszych kolegach typu Sikorski, Niesiołowski, czy Palikot chwilowo oddelegowany na odcinek opozycja. Oni wskazali kierunek i pierwsi rzucili bluzgiem. Teraz byle chłystek, którego jedyną umiejętnością jest obsluga twittera, a jedynym dokonaniem życiowym posiadanie konta na fejsiku czuje się wręcz zobowiązany do obrzucenia inwektywami Kaczyńskiego, na poziomie na jaki go stać. No, a że przy tym strzeli sobie w stopę? Cóż nigdy nie podejrzewałem polityków i działaczy PO o zbyt daleko idącą inteligencję.

Przerażające jest natomiast jedno. Taki gówniarz  z PO za kilka lat może zostać radnym, potem posłem. A potem kto wie ministrem? Premierem? Oto kadry jakie szykuje nam partia miłości.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816