Komentarze dnia
Like

Nędza Korwin-Mikkego na tle reszty Europy

06/06/2014
710 Wyświetlenia
5 Komentarze
5 minut czytania
Nędza Korwin-Mikkego na tle reszty Europy

„W wyborach do Parlamentu Europejskiego antyunijne partie uzyskały prawie jedną trzecią mandatów – 229 z 751 miejsc”..”Brytyjska Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa otrzymała 27,5 procent głosów, uzyskując 24 miejsca w europarlamencie. Francuski Front Narodowy Le Pen otrzymał 25,2 procent głosów, a antyimigracyjna Duńska Partia Ludowa – 26,7 procent..Pozostałe antyunijne partie otrzymały: antyestablishmentowy włoski Ruch 5 Gwiazd – 25,5 procent głosów, „..” Austriacka Partia Wolności – 20,5 procent, holenderska Partia Wolności – 13 procent, grecki Złoty Świt – 9,3 procent, węgierski FIDESZ – 51 procent, a narodowy Jobbik – 14,3 procent, ”…(źródło)

0


 

„KPN z poparciem 7.2 proc. wyborców „…”30 procent Brytyjczyków deklaruje gotowość głosowania na Partię Niepodległości Zjednoczonego Królestwa Nigela Farage’a. Francuski Front Narodowy Maryny Le Pen ma 22-procentowe poparcie w sondażach – tyle samo co Wolnościowa Partia Austrii. Na Ruch Pięciu Gwiazd Beppe Grillo chce głosować 25 procent Włochów, na Prawdziwych Finów – 18 procent, na holenderską Partię Wolności Geerta Wildersa – 17 procent, na Duńską Partię Ludową – 24 procent, a na Złotą Jutrzenkę – 12 procent Greków. Narodowy Jobbik ma 20-procentowe poparcie na Węgrzech, nie wspominając o rządzącym Fideszu Viktora Orbána, „...(źródło )

———————–
Mój komentarz

Podstawową zasadą promocyjną we współczesnym świecie mediów jest zasada. Mówcie o mnie źle , byle często i głośno. W czasie ostatniej kampanii wyborczej do Europarlamentu ani Winnicki , ani Ruch Narodowy nie mieli szczęścia do mediów.. Nikt ich nie chciał w tych mediach zwalczać, nie nawoływał wyborców do ich powstrzymania , a przecież to oni zgromadzili 100 tysięcy ludzi na Marsu Niepodległości .A to przecież oni wyraźnie mówią , chcą przejąć władzę . To za nim stoi radykalna młodzież .

Za to Korwin Mikke był tak mocno zwalczany przez socjalistyczne reżimowe media ,że można było odnieść wrażenie ,że lewactwo znalazło sobie nowa ikonę w miejsce Sierakowskiego . Socjaliści dzięki swoim mediom odnieśli propagandowy sukces . Wbili wszystkim Polkom do głowy,że jedynym anytysystemowym politykiem jest Korwin Mikke , że jedyna antyunijną partią jest jego Kongres Nowej Prawicy .

Lewactwo lansując propagandowo Korwina Mikke w swoich mediach poprzez parcie go na szkło gdzie się tylko dało metodą „na krytykę” i ciągle wzywając wyborców do powstrzymania odniosło spektakularny sukces .
Po pierwsze zmarginalizowano radykalny Ruch Narodowy , który jest realnym zagrożeniem dla establishmentu i Republiki Okrągłego Stołu .
Po drugie ogłuszono wyborców antyunijnych i anty sytemowych . Dzięki istnieniu Korwina Mikke Polska patrząc na wyniki wyborów i biorąc pod uwagę jest najbardziej pro unijna i pro systemowa
Przypomnę tylko skalę klęski Korwina Mikke na tle innych anty unijnych partii europejskich „ Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa otrzymała 27,5 procent głosów, uzyskując 24 miejsca w europarlamencie. Francuski Front Narodowy Le Pen otrzymał 25,2 procent głosów, a antyimigracyjna Duńska Partia Ludowa – 26,7 procent. „..”ntyestablishmentowy włoski Ruch 5 Gwiazd – 25,5 procent”..” Austriacka Partia Wolności – 20,5 procent, holenderska Partia Wolności – 13 procent, grecki Złoty Świt – 9,3 procent, węgierski FIDESZ – 51 procent, a narodowy Jobbik – 14,3 procent,”..” Szwedzcy Demokraci – prawie 10 procent”

Można oczywiście zadowolić się stwierdzeniem ,że Korwin Mikke to nieudolny polityk , który jest wyjątkowo kiepskim organizatorem . Że nie potrafi sklecić najprostszego spójnego logicznie programu politycznego z którym by mógł dotrzeć do wyborców .

Ale tak nie jest Jak widzimy Korwin Mikke jest przyczyną, dla której w Polsce w odróżnieniu od całej Europy siły antyunijne i anty systemowe poniosły taką spektakularna porażkę

video Winnicki o różnicach między RN i KNP
video Rafał Ziemkiewicz o zwycięstwie Janusza Korwin-Mikkego w wyborach do PE – 04.06.2014
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
Rozdziały 1„ Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o bogini Kali „ 3 „Nie należy nerwosolu pić na oko 4 „ O rzeźbie Niosącego Światło 5 „Impreza u Starskiego „

Rozpocząłem pisanie VI rozdziału
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816