Bez kategorii
Like

Nazizm, faszyzm i rasizm bezobjawowy.

09/11/2012
378 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Czym jest schizofrenia bezobjawowa i do czego służyła wie chyba każdy kto chociaż w minimalnym stopniu interesuje się historią najnowszą.

0


Niezorientowanych odsyłam tu: pl.wikipedia.org/wiki/Psychiatria_represyjna_w_ZSRR

Ponieważ Gazeta Wyborcza nie ma żadnych, ale to żadnych związków rodzinno-pochodzeniowych z KPP i nie jest dzisiejszą odmianą Trybuny Ludu na co zdaje się ma nawet jakieś papiery sądowne oczywiście nie może wzorować się na metodach podobnych do radzieckiej psychiatrii. Tak niby powinno być jednak rzeczywistość z lekka skrzeczy bo oto GW opublikowała dziś na swych łamach "wstrzasający" raport o polskich nazistach, rasistach, faszystach i innych "stach". "Przypadkowo" oczywiście przed Marszem Niepodległości. Główna teza tego raportu jest następująca:

"Żydzi do gazu", "Czarnuchy precz z Polski" – tych haseł raczej nie usłyszymy w niedzielę podczas Marszu Niepodległości. Polscy narodowcy i faszyści nauczyli się maskować swoje poglądy, co nie oznacza, że je zmienili"

wyborcza.pl/piatekekstra/1,129644,12818257,Pelzanie_brunatnej_Polski.html

Innymi słowy więc od tej pory GW rezerwuje sobie prawo do decydowania kto jest owym "stą".  Redaktorzy z GW wzorem psychiatrów radzieckich zawsze teraz będą mogli postawić odpowiednią diagnozę pomimo, że objawów choroby brak. A komu przylepią łatkę "sty"? O to już będzie zależeć od tzw. mądrości etapu oraz smsów z przekazami dnia. W końcu ostatnio na łamach GW gwałtownie wypiękniał Roman Giertych. Ten sam Roman Giertych, ktoremu GW wisiała swego czasu u szyi codziennie. I z entuzjazmem donosiła o młodzieży, która podczas "protestów" przed MEN nosiła transparenty z napisami w stylu "Giertych do wora. Wór do jeziora."

Przy okaxzji GW za pomocą swego raportu chyba załatwiła przyszłoroczną Paradę Równości. W tekście tego artykułu padło stwierdzenie w stylu, że ci "ści" są tak cyniczni i maskują się do tego stopnia, że chodzą na swe manifestacje ubrani tak schludnie jak uczestnicy Parad Równości. Oto więc parę przykładów schludnych ubiorów z Parady Równości.

Oj trudny los czeka paradowiczów i policjantów w przyszłym roku. Bo stanie taki policjant  i pomyśli lać tego z piórami w d……, czy nie? A może to zamaskowany nazista, faszysta albo  rasista? I tylko dla niepoznaki się tak schludnie ubrał. W końcu w GW pisali, że się schludnie na tej paradzie ubierają a sam komendant to potwierdził. Więc paru schludnie ubranych może prewencyjnie dostać po karku przez faszym, nazizm i rasizm bezobjawowy kreowany na łamach gazety, której nie jest wszystko jedno.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
frank drebin

Zlosliwy jak go cos wkurzy.

393 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816