HYDE PARK
Like

Nakaz trucia się

15/10/2020
659 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Nakaz trucia się

Nie tak dawno moją uwagę w Internecie zwrócił artykuł niemieckiej neurolog na temat masek:

German Neurologist Warns Against Wearing Facemasks: Oxygen Deprivation Causes Permanent Neurological Damage . Jego tytuł mówił sam za siebie.

0


Nie tak dawno moją uwagę w Internecie zwrócił artykuł niemieckiej neurolog na temat masek:

German Neurologist Warns Against Wearing Facemasks: Oxygen Deprivation Causes Permanent Neurological Damage

Jego tytuł mówił sam za siebie. Prawdę mówiąc nie było tam żadnych rewelacji i każdy zdrowo myślący człowiek zrozumie, że z tak zwanymi władzami, które każą dokładnie zasłaniać nos i usta, jest coś nie tak. Bo przecież człowiek został stworzony żeby oddychać i świeżym powietrzem i pełną piersią. Jeśli mu się to uniemożliwi, szczególnie przed dłuższy czas, jak w przypadku sprzedawców lub lekarzy, u nieszczęśników tych pojawią się co najmniej kłopoty zdrowotne. Być może najłagodniejszym objawem będzie przymulenie umysłowe spowodowane niedotlenieniem mózgu. Co ciekawe problem ten wydaje się najbardziej dotykać osoby, które jednocześnie egzekwują ów nakaz. Nie jestem pewien co było wcześniej – zaburzenie neurologiczne i psychiczne wskutek noszenia maski czy skłonności paranoidalne osobników jak Minister Zdrowia czy Naczelny Inspektor Sanitarny, skutkujące niebezpiecznymi nakazami. Przy całych swoich dewiacjach osobnicy ci posiadają jednak wiedzę psychologiczną, która pozwala narzucić owe nakazy szerokiej populacji.

Przy tej okazji przypomniała mi się historia sekty Świątynia Ludu z lat siedemdziesiątych, gdzie wyznawcy bezkrytycznie poddawali się woli swojego guru – psychopaty, do tego stopnia, że ostatecznie na jego rozkaz popełnili samobójstwo wypijając truciznę. Dlatego, aby zachować zdrowie fizyczne i psychiczne staram się trzymać z dala od sekty maskowiczów a sam zakładam ów kaganiec jedynie wtedy gdy nie mogę tego uniknąć.

Bogdan Goczyński

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bogdan Goczyński

78 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816