Komentarze dnia
Like

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

12/11/2015
863 Wyświetlenia
1 Komentarze
4 minut czytania
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Każde państwo lub określony region, ma swojego anioła, zwanego również “księciem”  (Ks. Daniela 10:2), tak nam podpowiada Biblia. Z pewnością podobnie jest w przypadku Polski, czy szerzej Słowian, że przydzielił nam Wszechmocny i sprawiedliwy Bóg nadprzyrodzonego Ochroniarza. Gdzieś tam w zaświatach nastąpiła zmiana lub Stwórca zadecydował, że zaistniało tu na naszych ziemiach przesunięcie mocy, możliwe że w związku z tym na dłużej zagości w Polsce nadzieja. Z dniem 12 listopada 2015 roku rozpoczynamy nowy rozdział narodowej państwowości.

0


Chociaż polityczne sprawy w naszym kraju wyglądać mogą w pewnym sensie pozytywnie, to nie zapominajmy, że nad światem wiszą grozne bilijne przepowiednie. One muszą się wypełnić. Z tego względu możemy oczekiwać, że powstanie w bliżej nie określonej przyszłości jeden rząd światowy. Prawdopodobne jest, że będzie się składał nie tylko z istot ludzkich. Nie znamy przyszłości w szczegółach, jedynie zarysy, bardzo niewyrazne. Nie znamy daty powołania globalnego rządu hybrydalnego, czy stanie się on rzeczywistością za 100 lat czy za 1000, jak to opisywał domniemany podróżnik w czasie.

Nie wiemy jak dużą wiedzą o tym dysponują ziemscy pomocnicy Abaddona, realizujący z odgórnego nakazu nadprzyrodzony (i totalnie skrywany) plan. Wielce prawdopodobne jest to, że by go zmaterializować posiłkują się mocami, a zwłaszcza jak to określa Biblia, wiedzą pozyskaną sposobem niedozwolonym – okultystycznym kontaktem duchowym (z “Kosmicznymi braćmi”). Metoda stara jak świat, wszystkie starożytne cywilizacje z niej korzystały, również naziści Hitlera. Zaczynamy w Polsce nowy polityczny rozdział, pojawia się pytanie czy tylko polityczny, czy będzie to również nowa droga duchowa. Po około 25 latach, od roku 1991, ‘powrotu’ do realizacji planów ufonautycznych (elit NWO – ufosonów) jesteśmy państwem gospodarczo wycieńczonym, w wielu miejscach zniszczonym.

Ciężkie walki na bankierskim polu gospodarczym z pewnością są przed nami, ale dodatkowo i w strefie niewidzialnej, w obszarze ducha, to właśnie tam trzeba nam prowadzić bój, w nadprzyrodzonej Polsce, to o dusze niczego nieświadomych Polaków będziemy się zmagać. Organizacja duchowej ośmiornicy (NWO), nadzorowanej przez Istotę z Apokalipsy Jana 9:11 kontroluje sporą część polskojęzycznych elit, a te za pomocą środków medialnych uciskają Naród. Nadzieja leży w miłosierdziu Stwórcy YHWH  oraz jego aniołach, by pozwolił nam się uratować ze szponów globalistów, z ich wampirycznych zębów.

Położenie Polski i Polaków jest elementem większej układanki, aby ją ogarnąć proponuję tłumaczenie kilku minut anglojęzycznej audycji, przedstawiającej zawartość amerykańskiej książki o nazwie “Kod Babilonu”. W pracy tej znakomici autorzy zawarli wiele starożytnych informacji, które przepowiadają powstanie na Ziemi jednego okultystycznego systemu ucisku, reżimu ostatecznego, budowanego do tej pory w skrytości przez USA i Europę. Wiemy z wielu opracowań doktora Krajskiego, że przez ostatnie lata polskojęzyczne marionetki były mocno zaangażowane w to antyludzkie “dzieło”. Można śmiało stwierdzić, że na teren budowy Nowego Babilonu, przynajmniej w Polsce, wparowało właśnie Boskie CBA !

Zródła:

Fundacja NWO i Ziemia(nie)

Kosmiczny jasyr – duchowa husaria λυθηναι – השמים

„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane” – השמים

‚Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’


http://thehill.com/opinion/op-ed/247296-last-scientist-in-congress-has-human-genetic-engineering-warning
http://www.cbn.com/cbnnews/us/2015/July/U-Turning-Americas-Destiny/
http://www.thedailybeast.com/articles/2015/07/05/the-new-post-homophobic-christianity.html
http://www.christianheadlines.com/columnists/breakpoint/is-involuntary-euthanasia-in-our-future.html
https://www.washingtonpost.com/news/volokh-conspiracy/wp/2015/07/14/if-it-becomes-possible-to-safely-genetically-increase-babies-iq-it-will-become-inevitable/
http://popotopie.blogspot.com/2015/01/duchowe-elementy-ukadanki-ufo.html
http://www.christianheadlines.com/blog/uk-becomes-first-country-to-legalize-controversial-3-parent-baby-procedure.html

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO – szansa na wolność

Inne zapisy autora:

0

archeo
archeo

NULL

15 publikacje
14 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar gniew

    Myślę, że zanim Boskie CBA zainterweniuje na terenie Polski, minie jeszcze trochę czasu…., jeszcze więcej wycierpimy…… A tymczasem należy bacznie obserwować poczynania nowego rządu i prezydenta !. Kiedy spostrzeżemy nieprawidłowości musimy natychmiast dać po łapach….
    natychmiast bez skrupułów ! A niestety, będzie wiele okazji. Testem będzie sprawa pilnowania Polskiej kasy – wyprzedaży ziemi lasów, kopalni, Prezent żydo-chazarstwu światowemu w postaci 65 miliardów lub podobnych sum. Wszak muzeum żydowskie już w warszawie za grube miliony wybudowano i ciekawe czy grunt pod nim też został sprezentowany…???. Właśnie zainaugurowany został test na POLSKOŚĆ nowej władzy !!!.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816