POLSKA
Like

Na wszystkich nie doniesiecie

06/01/2017
1580 Wyświetlenia
3 Komentarze
9 minut czytania
Na wszystkich nie doniesiecie

6 stycznia 2017 roku o godzinie 8.00 Marka Palarczyka obudziło stukanie w drzwi. Z niezapowiedzianą świąteczną wizytą wraz z nakazem prokuratorskim przybyła policja.

0


Czy Marek Palarczyk był dilerem narkotykowym? Pedofilem? Ukrywającym się mordercą? Złodziejem samochodów?

Nie. To tylko taki sam jak Ty, ja czy inny użytkownik portalu społecznościowego facebook.

Jednak tym się różnimy, że na razie tylko wobec niego stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita powzięło przekonanie, że nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych, tj. o czyn z art. 256 § 1 KK.

 

I doniosło, zgodnie z najlepszym wzorcem niejakiego Pawlika Morozowa.

 

Żądny sukcesu prokurator podjął działania, w wyniku których zap… zabezpieczono laptop internaucie.

 

Tymczasem wpisy, rzekomo rażąco godzące w porządek prawny Rzeczpospolitej wiszą na facebooku do tej pory.

 

16 lipca 2016 roku user pisał:

 

to jeszcze zanim mi konto zablokują napiszę EUROPO OBUDŹ SIĘ. gówno z tego że islamista jest urodzony nawet we Francji i jest z kolejnego pokolenia czyli podobno zasymilowany, w pewnym momencie przychodzi rozkaz i BUM, im właśnie o to chodzi żebyśmy myśleli że ci co się urodzili w europie to już są Europejczykami, mieszkają koło nas, pracują z nami itp. po prostu cudowny sąsiad ale nadchodzi godzina zero i z sąsiada zostaje kupka rozszarpanego ciała oraz szok i wspomnienie jaki on był dobry…

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1635569786757954&id=100009148467702&__mref=message_bubble

 

I to:

 

Żelazna logika Zienkiewicza.

Po każdej zbrodni mówi się to samo. My mówimy to samo oni mówią to samo.
Sondaż w środowisku muzułmańskim w GB na temat prowadzenia wojny dowiódł, że nie ma umiarkowanych muzułmanów- umiarkowany muzułmanin tylko sam nie chce mordować. Ci zasiedziali muzułmanie posiadający paszporty , przebywający od lat na terenie Europy wypowiedziało się , że popierają mordowanie niewiernych, a nawet swoich przyjaciół, znajomych, sąsiadów.

Deklarowali, że są wstanie włączyć się aktywnie w działania państwa islamskiego czy w inne działania terrorystyczne [około 10% społeczności nie małej przebywającej na terenie GB]
Za to 90% na pytanie , że gdyby wiedziałoby o przygotowywanych zamachach udzieliłoby informacji policji – odpowiedziało NEGATYWNIE.

To środowisko obowiązują określony normy zachowania warunkowane ich religią.

(op.cit.)

 

Dzień wcześniej:

 

powinny się zmówić wszystkie firmy budowlane posiadające na wyposażeniu buldożery, spychacze itp. i żaden meczet w europie nie powinien się ostać. Może POLSKA w Warszawie dałaby przykład jak walczyć z terroryzmem. Budowlańcy zwołujcie znajomych budowlańców i marsz na Warszawę, podejrzewam, że macie zgodę 95% POLSKIEGO społeczeństwa …

(op.cit.)

 

Powyższe wpisy wiszą do tej pory. Lewacka i filosemicka administracja fb nie widzi w nich jakiegokolwiek zagrożenia.

 

Nawet w memach, jakimi Palarczyk ilustrował swoje posty.

 

Wolniewicz

Angellah

 

patrz na islam

 

O tym, że powyższe wpisy były spowodowane kolejnym zamachem terrorystycznym, w wyniku którego zginęli niewinni ludzie, lewacy z „Otwartej Rzeczpospolitej” milczą.

14 lipca 2016 roku w Nicei wskutek ataku zginęło 87 osób, a ponad 200 zostało rannych.

 

„Podczas obchodów Dnia Bastylii, po końcowym pokazie sztucznych ogni, ok. 22.40, w pobliżu szpitala Lenval ciężarówka Renault Midlum prowadzona przez zamachowca staranowała bariery i wjechała w tłum ludzi.

Samochodem kierował 31-letni obywatel Tunezji, posiadający kartę stałego pobytu i pozwolenie na pracę we Francji, Mohamed Lahouaiej Bouhlel. Samochód celowo potrącał znajdujących się na promenadzie ludzi. Po pokonaniu ok. 1800 metrów, w pobliżu hotelu Palais de la Méditerranée doszło do strzelaniny, w wyniku której zamachowiec został zastrzelony przez policję. W samochodzie sprawcy znaleziono broń oraz atrapy broni palnej.”

(wikipedia)

.

prokuratorPostanowienie o przeszukaniu i zap… zabezpieczeniu laptopa w Święto Objawienia Pańskiego podpisał prokurator Maciej Kowalczewski, były prokurator rejonowy w Częstochowie, wcześniej wsławiony ściganiem za znieważenie grupy Niemców w położonym nieopodal Olsztynie (Szlak Orlich Gniazd). Najwidoczniej jest zdania, że jeśli nie będzie się mówić o tym, że aczkolwiek nie każdy muzułmanin jest terrorystą, to (po likwidacji Frakcji Czerwonej Armii – RAF) każdy europejski terrorysta jest muzułmaninem, zamachy ustaną.

Czy to ostatnie słowo byłego prokuratora rejonowego?

.

Wszak memy, zionące rzekomo nienawiścią i ksenofobią, zawierają cytat prof. Wolniewicza. Również przytaczana jest opinia Rafała Ziemkiewicza.

 

Czy oni również dostaną się w łapy częstochowskiego śledczego?

 

Tymczasem o tzw. „Otwartej Rzeczpospolitej” we wrześniu 2015 roku pisał Maciej Kałek:

 

W Europie budzą się nastroje antyimigracyjne. Wielu ludzi wyraża swoje zdanie na ten temat w jedynym miejscu, gdzie mogą robić to swobodnie: w internecie. Okazuje się jednak, że ktoś bacznie ich obserwuje i… zgłasza do prokuratury. Czy i Ty jesteś w ich bazie donosów?

 

Tym „kimś” jest inicjatywa Otwarta Rzeczpospolita (strona zglosnienawisc.otwarta.org), prowadzona przez Stowarzyszenie przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii. Ich stronkę znam na wylot, bowiem obserwuję ją od dłuższego czasu, jeszcze od momentu, gdy zaczęły pojawiać się tam anonimowe donosy na użytkowników portali satyrycznych z czarnym humorem, jak na przykład sadistic.pl. Widać moda na „Charlie Hebdo” przeminęła.

Czym jednak jest ta cała „Otwarta Rzeczpospolita”? W skrócie mówiąc: jest to coś w stylu lewicowego „Nigdy Więcej”, gdzie bandy „anonimów” zgłaszają każdy przejaw niepoprawności polity.. ups.. „mowy nienawiści”. W swojej skrupulatnej bazie danych mają dziesiątki, jeśli nie setki donosów – wszystkie zostały zgłoszone prokuraturze, ponieważ jest to w zasadzie pierwszy krok ich działań. Dziwnym trafem autorzy strony, a w dużej mierze jej czytelnicy i fascynaci, nie zgłaszają manifestacji RAD i wypowiedzi pro-komunistycznych, lewackich, antifowych, antykatolickich i antypolskich. To im nie przeszkadza, ale korzystanie z wolności słowa – tak. (…)

… „Otwarta Rzeczpospolita”, niczym jej starsza siostra, „Nigdy Więcej”, to inicjatywa skrajnie ideologiczna, populistyczna i marnotrawiąca pieniądze, które prokuratura musi wydawać na rozpatrywanie każdego bzdurnego zgłoszenia, które do niej wpłynie. A ty? Czy jesteś pewien, iż wśród twoich znajomych/członków grupy nie znajduje się żaden oburzony donosiciel?

https://prawy.pl/10797-otwarta-rzeczpospolita-ale-nie-dla-polakow/

 .

Marek Palarczyk padł ofiarą donosu wystosowanego przez lewacką grupę, finansowaną pośrednio przez „miłującego demokrację” neomarksistę Sorosa.

 

Dlaczego jednak prokuratura w Częstochowie ochoczo podejmuje temat, zap…. zabezpieczając laptop oraz robiąc kipisz w domu internauty w jedno z najważniejszych świąt katolickich w roku, i tym samym wpisuje się w lewacki scenariusz?

 

 

6.01 2017

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816