Bez kategorii
Like

Na prawo most na lewo most a dołem Szymowski płynie

24/01/2013
506 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Czy sytuacja nE jest tak zła , że post jednego autora musi być umieszczony w trzech miejscach ? Nie jest to pierwszy przypadek , stąd moje zaniepokojenie i obawy.

0


Słowa  tej onegdaj  popularnej piosenki pasują jak ulał do dzisiejszej strony portalu nE. Oczywiście słowa nie wprost ale trochę zmodyfikowane. Bo po prawej stronie Szymowski , po lewej stronie Szymowski a na SG też Szymowski.  Oczywiście to nie dotyczy tylko Pana Szymowskiego , ale również Pana Pińskiego , Pana Opary, itd. Czy rzeczywiście jest aż tak źle na nE , że jeden post musi być umieszczony w trzech miejscach , co sprawia wrażenie sztucznego tłoku a co za tym idzie może wywołać niejasne intencje właścicieli i adminów  portalu.

 

Żeby była jasność , uważam , że istnienie portalu nE jest ze wszech miar potrzebne , wręcz konieczne. Pluralizm  jest wskazany , rozumiem trudności portalu , nie chcę go oceniać pod względem merytorycznym  gdyż to nie moja rola. Gdybym  uważał , że on mi nie odpowiada , lub jestem obrażany przez innych blogerów a admini nie reagują , po prostu przestałbym być jego uczestnikiem. Życzę portalowi jak najlepiej.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758