ONA I ON
Like

Na co zwrócić uwagę kupując hamak

16/06/2015
583 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Na co zwrócić uwagę kupując hamak   Wiosna już trawa, lato już puka do bram, więc najwyższy czas zainteresować się hamakami, jakie w ofercie mają sklepy. Nie są specjalnie drogie, więc myślę, że warto się wśród nich rozejrzeć. Zbadamy natomiast, na co powinno się zwrócić uwagę podejmując decyzję.   Wymiar   Jeśli przeoczymy ten szczegół, to nici z leżakowania. Nie będzie problemem, jeśli okaże się za duży. Gorzej, jeśli będzie za mały wtedy hamak możemy jedynie wymienić na inny. Zwróćmy uwagę, czy mamy go zamiar wykorzystywać do samodzielnego leżenia czy może chcemy robić w to w dwójkę. Jeśli wybieramy pojedynczy powinien mieć on minimum 2 metry długości i 1,5 metra szerokości. Jeśli chcemy podwójny musimy pomnożyć szerokość razy dwa, czyli […]

0


Na co zwrócić uwagę kupując hamak

 

Wiosna już trawa, lato już puka do bram, więc najwyższy czas zainteresować się hamakami, jakie w ofercie mają sklepy. Nie są specjalnie drogie, więc myślę, że warto się wśród nich rozejrzeć. Zbadamy natomiast, na co powinno się zwrócić uwagę podejmując decyzję.

 

Wymiar

 

Jeśli przeoczymy ten szczegół, to nici z leżakowania. Nie będzie problemem, jeśli okaże się za duży. Gorzej, jeśli będzie za mały wtedy hamak możemy jedynie wymienić na inny. Zwróćmy uwagę, czy mamy go zamiar wykorzystywać do samodzielnego leżenia czy może chcemy robić w to w dwójkę. Jeśli wybieramy pojedynczy powinien mieć on minimum 2 metry długości i 1,5 metra szerokości. Jeśli chcemy podwójny musimy pomnożyć szerokość razy dwa, czyli jak łatwo policzyć wychodzą nam 3 metry.

 

Materiał

 

Może być to siatka albo tkanina. Zaletami tej pierwszej jest to, że jest lekka, dzięki czemu można bez problemu wziąć go ze sobą na wycieczkę. Natomiast nie jest ona taka wygodna jak tkanina, która to z kolei zajmuje dużo więcej miejsca.

 

Mocowania

 

Sprawdźmy, jakie obciążenia wytrzyma. Musi być ono nie tylko odrobinę wyższe niż waga naszego ciała, ale znacznie wyższe. Pamiętajmy, że nie tylko my będziemy na nich leżeć. Inne osoby mogą wykorzystać go także do siedzenia. Chętnie też będziemy w nim otaczać się różnymi przedmiotami. Laptopami, książkami uwzględnijmy i je wybierając spory zapas kilogramów.

 

Jak już wiadomo, na co zwracać uwagę, to czemu by sobie nie sprawić prezentu i nie kupić hamaku. Może akurat są w promocji? Wystarczy zajrzeć do najbliższego sklepu ogrodniczego bądź do sklepu internetowego.

Jeśli natomiast ciągle się zastanawiacie zajrzyjcie tutaj

Inne zapisy autora:

0

Avatar
paatteer

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816