BIZNES
Like

Młodzież chce zmian – Nowoczesna.NWO

01/06/2015
924 Wyświetlenia
1 Komentarze
5 minut czytania
Młodzież chce zmian – Nowoczesna.NWO

Młodzież rwie się do władzy. Młodzież mówi stanowczo nie dotychczasowym rządom Platformy Obywatelskiej i grozi palcem, że ta zbyt mocno odbiegła od postanowień pachołków okrągłego stołu. Z moich wyliczeń wynika, że wiek naszej pomysłowej młodzieży wynosi 66 lat(tatuś i trzy słowiki, w tym najmłodszy Petru). Przedstawiam najstarszych i najmądrzejszych z nich:

0


 

 

1. Leszek Balcerowicz (68l).

ZMIANY - młodzi idą po władzę

 

2. Andrzej Olechowski (68l).

 

ZMIANY - młodzi idą po władzę

 

3. Tatuś naszej młodzieży George Soros (85 l), filantrop wszystkich dawców krwi.

 

Młodzież chce zmian - Nowoczesna.PO

,,Jedynie osoby bezwzględnie odpowiednie do stanowczego, bodajby okrutnego, lecz niezachwianego sprawowania rządów, otrzymają ich ster od mędrców naszych. W razie przejawienia upadku woli lub innych cech ujemnych, królowie winni będą, w myśl prawa,  oddawać rządy do innych rąk odpowiednich.” PMS.

 

Nasza młodzież uzyskała doskonałe wyszkolenie w Nju Jorku albo gdzieś tam w okolicy, przygotowując się do transfuzji marży realizowanej od 1989 roku.

 

Od 1989 do dnia dzisiejszego realizowany jest plan pod patronem nowoczesnej młodzieży miast i WSI, którego jedynym celem jest osiągnięcie takiego stanu, jak za czasów pańszczyźnianych, ale oczywiście w nowoczesnym wydaniu, które ma polegać na tym, że tatuś pożycza a my tracimy coraz więcej.

 

,,

Sekretne i bliskie związki Sorosa z kręgiem Rothschildów uczyniły zeń najpotężniejszego i najbardziej zakonspirowanego na świecie żołnierza owej wielkiej grupy finansowej. Rodzina Rothschildów jest nie tylko hegemonem w londyńskim City, głównym budowniczym Izraela, założycielem globalnej sieci wywiadowczej, podporą pięciu największych banków z Wall Street, nie tylko określa światowe ceny złota, ale po dziś dzień kontroluje działalność osi Londyn-Wall Street. Nikt nie wie, jak duży jest majątek Rothschildów. Kiedy Rothschildowie oraz inni międzynarodowi bankierzy kierują zainteresowanie najbogatszymi ludźmi świata na Billa Gatesa czy „boga giełdy” Warrena Buffeta, sami, z majątkiem kilkukrotnie większym, ukrywanym na szwajcarskich kontach bądź na Karaibach, czekają na okazje do kolejnych posunięć.

 

Soros utrzymuje nadzwyczaj bliskie stosunki ze światem amerykańskiej elity. Zainwestował 100 milionów dolarów prywatnego kapitału w słynną amerykańską firmę zajmującą się handlem bronią, Caryle Group. Dla tej korporacji pracują zarówno Bush senior, jak i dawny amerykański sekretarz skarbu James Baker oraz inne ważne osobistości. Bardzo wcześnie, bo już w latach osiemdziesiątych, Soros wraz z częścią wpływowych członków amerykańskich kręgów politycznych, takich jak na przykład Zbigniew Brzeziński, czy Madeleine Albright, założył fundusz National Endowment for Democracy (Narodowy Dar dla Demokracji). W istocie ów fundusz został ustanowiony z kapitałów dostarczonych przez CIA oraz osoby prywatne.

 

W porozumieniu z międzynarodową elitą finansową w latach dziewięćdziesiątych Soros doprowadzał wielokrotnie do wielkich burz na światowych rynkach finansowych. Każda z tych akcji wprowadzała w życie wcześniej ustalone strategiczne cele międzynarodowych bankierów, których fundamentem było doprowadzenie do stanu „kontrolowanego rozpadu” światowej gospodarki, aby ostatecznie zakończyć realizację planu tworzenia „rządu światowego” oraz „światowej waluty” kontrolowanej przez oś Londyn-Wall Street.

 

Na początku lat osiemdziesiątych finansiści wywołali stan „kontrolowanego rozpadu” gospodarek Ameryki Łacińskiej i Afryki. Pod koniec lat osiemdziesiątych z sukcesem powstrzymali wzrost potęgi finansowej Japonii. Uzyskawszy kontrolę nad sytuacją w Azji, ich priorytetem znów stała się Europa, a zwłaszcza Europa Wschodnia i obszar byłego Związku Radzieckiego.

” – Song Hongbing.

 

 

Jakim trzeba być kretynem i idiotą, aby nie zauważyć wizji planu, jaki nasza sprytna młodzież wdrażała od początku transfuzji? Tym razem niestety chodzi o byt, a to zmusi tubylców, mam nadzieję, do podjęcia bardziej radykalnych działań, zmierzających do całkowitego wyeliminowania tych wampirów z życia publicznego. Tym razem nie wolno bawić się w polecenie ,,Synuś musi odejść”. Tym razem należy zdecydowanie powiedzieć językiem zrozumiałym w najwyższych kręgach władzy:

 

https://

 

Oczywiście oderwanie tych pijawek nie odbędzie się bez problemów. Tatuś będzie próbował zakręcać wszelkie kurki, ale tym samym będzie pozbawiać się ze swego obiegu życiodajnej marży. Jesień okaże się trudnym okresem dla tubylców kondominium Bantustanu, ale nie takie rzeczy Polska wytrzymywała.

0

Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758