Bez kategorii
Like

Miller przestępca – zapłacą obywatele

04/09/2011
358 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Minister zawinił obywatela obciązono… można sparafrazować

0


 

Precedens (Stary wiarus)

Ze względu na nadzwyczajną rzadkość takiego wydarzenia, należy odnotować happy end.

Pan Rafał Bartnik, autor zdjęcia kokpitu Tupolewa Tu-154M '102′ ukradzionego z portalu airliners.net  przez komisję Millera, która opublikowala to zdjęcie w swoim raporcie z fałszywym podpisem jako zdjęcie kokpitu '101′, dostał odszkodowanie. I to bez potrzeby procesowania się z MSWiA przez dwa lata i trzy instancje.

lotnictwo.net.pl/6-spotting/33-zdjecia/38826-dwie_prosby_o_pomoc_w_zwiazku_z_raportem_millera-2.html

"Obiecałem, że poinformuję jak moja sprawa się zakończyła. Mianowicie zakończyła się kompromisem. Dostałem odszkodowanie za bezprawne użycie mojego zdjęcia."

Rozumiem że pan Robert Lyons, którego zdjęcie Tu-154M w konfiguracji do lądowania, także ukradzione z portalu airliners.net, jest umieszczone w raporcie komisji Millera zaraz po zdjęciu p. Bartnika, a także pan docent Siergiej Amielin, z ktorego twórczości fotograficznej MSWiA czerpało pełną garścią, również otrzymają stosowne odszkodowania?

Rozumiem też, że doszło do wypłacenia stosownej kwoty potężnemu koncernowi mediów internetowych, Demand Media Inc (1333 2nd Street, Suite 100, Santa Monica CA 90401), właścicielowi portalu airliners.net, w zamian za odstąpienie od roszczeń?

wtemaciemaci.salon24.pl/329869,siodme-nie-kradnij-czyli-w-panstwie-dzien-jak-codzien

wtemaciemaci.salon24.pl/330360,czy-pan-bartnik-pan-lyons-i-korporacja-demand-media-inc

http://wtemaciemaci.salon24.pl/339307,precedens

Powinni sami płacić za swoje błędy (??)

 

0

lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758