Bez kategorii
Like

MIĘDZY MOSKWĄ A SYJONEM – samodzielne studia przypadków

05/09/2012
491 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Walczą o Polskę głównie dwie agentury masońskie – z siedzibą w Moskwie i druga w USA. Dowody macie rozsiane pod większością notek, w mediach i całym internecie. Oto świetne przykłady, jak dyskutują ludzie uczciwi, a jak trolle i agenci.

0


Wiedziony Duchem, popełniłem kiedyś taką bajeczkę:

http://space.nowyekran.pl/post/13445,lazarzu-powstan-miedzy-moskwa-a-syjonem

Czytam po roku i nawet nienajgorsza. Dziś wszystko się sprawdza. Walczymy o to, by oddać się pod panowanie Króla, a tymczasem okłamują i okradają nas z obu stron (głównie) dwie skłócone ze sobą agentury. Mają tu u nas niby jeden interes – zdobyć Polskę dla siebie. Ale nie potrafią się już podzielić tym, co naszego zostało.

Natomiast ludzie dobrzy coraz więcej dostrzegają tę walkę na górze i bardziej z zaciekawieniem niż z niepokojem obserwują, co się będzie działo, bo i tak już dużo więcej nam zabrać nie mogą, abyśmy nie powychodzili na ulice. Co zresztą jest nieuniknione. Ci gnoje i psychopaci, już przegrali. My natomiast musimy przejąć władzę i nikomu nie ufać, tylko tym, którzy BÓG HONOR OJCZYZNA mają wypisane W SERCACH i którzy albo rozumieją, że Chrystus Król jest Zbawicielem – także Zbawicielem Polski – albo przynajmniej – jak już im się wytłumaczy jak krowie na rowie – nie mają nic przeciwko temu.

Bo jeśli mają coś przeciwko, to są wrogami.

JEDNA Z NAJWSPANIALSZYCH NOTEK I DYSKUSJI POD NOTKĄ – a tylko parę osób bierze w niej udział:

http://circ.nowyekran.pl/post/73069,dlaczego-arcybiskup-dziwisz-nie-ma-serca

Co jeszcze dodam – że Szanownej Redakcji brakuje rozumu i polotu. Bo TAKA notka i TAKA dyskusja powinny świecić na głównej przez miesiąc! Czysta Prawda płynąca z czystych serc (jeśli Circ jest agentką, to jedną z najbystrzejszych), które Jej pragną. I to się chwali. Dlaczego, Łazarzu, nie dostrzegasz? Chyba nie zaślepiają Cię animozje, które milion lat temu powinieneś był uznać za niebyłe? I nie dlatego nie promujecie tekstu, który jest tak bardzo wartościowy?… Masz odważną kobietę, która mówi trudne słowa. Powinineś iść z tym listem do Kurii z megafonem i im to odczytywać z tysięcznym tłumem. Jak tego nie widzicie, to naprawdę… więcej musicie pragnąć Prawdy i Dobra…

A teraz ustalamy uwagę na czymś innym.

Ale to kolejny interesujący przykład dyskusji, który pokazuje, jak rozmawiają ludzie uczciwi. Chodzi mi o Romana Zaleskiego, który jest jedną z ostatnich osób, które bym podejrzewał, żeby się mogły sprzedać i Marka Kajdasa – podobnież uczciwy i prawy człek. Jest tam komentarz Marka Kajdasa o sytuacji w Syrii, który jest strzałem w 100000, podsumowującym wszystkie spory na ten temat. Ciekawe, jak się do tego ustosunkuje Romek… 🙂 Moim zdaniem ten komentarz powinien położyć go na łopatki, bo to jest właśnie PRAWDA O SYRII:

http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/73123,co-slychac-na-wschodzie#comment_599117

A oprócz ludzi, którzy tam dyskutują uczciwie i rzeczowo, mamy małą bandę głupich trolli i agentów – z reguły w szarym kolorze, żeby nikt do nich nie dotarł (choć to ogólnie nie jest reguła) – którzy plują na Romka i na siebie nawzajem, bo tak  im zlecono. Wskazuje to – jak tysiące innych przykładów – na to, że tezę wyrażoną w podtytule można potraktować całkowicie poważnie.

Przyjrzyjcie się ludzie i nauczcie się rozpoznawać, z kim macie do czynienia. Nie karmić trolli, bo to grzech!

18 typów internetowych trolli:

http://www.smosh.com/smosh-pit/articles/18-types-of-internet-trolls

U nas jeszcze należy dodać wyjątkowo obrzydliwe, śmierdzące, leniwe i ogólnie ohydne pod każdym względem TROLLE AGENTURALNE. FUJ! Jak wam nie wstyd!

 

 

 

0

space

Pragne Zjednoczenia wszystkich Polaków milujacych Boga i Matke Ojczyzne dla jej ratowania przed smiertelnym wrogiem. Oddajmy sie ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypelniajac Jego wole, a wspaniale zwyciestwo bedzie zapewnione.

128 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758