Media Watch i recenzje
Like

Marszałka, Sharon Stone, edukacja, potencjalni zmieleni i standardy

22/10/2013
948 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Marszałka, Sharon Stone, edukacja, potencjalni zmieleni i standardy

Najważniejszy news dnia a może nawet tygodnia! W nadwiślańskim dystrykcie  „wizyta wybitnej osobistości” podejmowanej przez wybitną  ( wybiła się kopiąc na metr w głąb i przesiewając) marszałkę Kopacz.

0


 


Niestety,  warchoły i szkodnicy mową nienawiści usiłowali zepsuć marszałce celebrowanie tego wielkiego wydarzenia,  domagając się jakiejś debaty na temat referendum i edukacji, która miała sie dzisiaj odbyć w Sejmie, a została wykasowana z programu. Ten marny milion z haczykiem jakichś bezczelnych rosczeniowców i karłów reakcji! Przecież na Pudelku, Hotplota, Plota (wszystkie pl)  newsy o tej wizycie „wybitnej osobistości” w Polsce  mają  już ponad 4 miliony kliknięć i  ponad 100 zalajkowało(!?).

„Wybitna osobistość” powiedziała w Sejmie, że jest zachwycona i Polską i marszałką – wspaniałą kobietą, niezwykłą,   pełną dobroci i najwyższych standardów moralnych. Uff…ślisko

„Wybitna osobistość” dała zresztą przypadkowo odpór mowie nienawiści warchołów i szkodników!!!

Oczywiście, pełna dobroci i najwyższych standardów moralnych marszałka nie zawracała głowy „wybitnej osobistości” opowieściami o praktyce  „mielenia” w Sejmie setek tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendum.

0

faxe

Mamy tyle praw, gwarancji i tyle wolnosci, ile sobie wywalczy i tyle zamordyzmu i bandytyzmu na ile pozwolimy ® Walcze wiec.

81 publikacje
21 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758