Komentarze dnia
Like

Akt prostytucji politycznej Michała Kamińskiego

22/10/2013
791 Wyświetlenia
0 Komentarze
13 minut czytania
Akt prostytucji politycznej Michała Kamińskiego

Aż 16 procent polskich rodzin żyje poniżej granicy ubóstwa – wynika z raportu Głównego Urzędu Statycznego. Co gorsza – problem dotyka najczęściej dzieci. W skrajnym ubóstwie żyje aż 10 procent osób poniżej 17. roku życia. „….(źródło )

 

0


 

Michał Kamiński” Nie chcę popadać w hofmanizm, ale użyję męsko-damskiego języka i powiem, że Tusk był wielkim uwodzicielem Polaków. Dziś nie jest, i to jest jego zasadniczy problem. On musi znów pokazać: wiem, że PiS jest zły, dlatego muszę walczyć o wasze głosy, żebyśmy wspólnie obronili kraj przed tymi ludźmi.” ….”Myślę, że nie jest zmęczony władzą, ale zabieganiem o nią. Nie ma symptomów człowieka, który chciałby to wszystko rzucić. Raczej odwrotnie. Oczywiście nie jest tak, że premier nie popełnił żadnych błędów, ale też spotykał się z atakami, które na normalnego człowieka, o normalnej wrażliwości, muszą źle działać. Zakładam, że nie jest komfortowo słuchać codziennie, że dokonał zamachu na prezydenta własnego kraju i odpowiada za śmierć 96 ludzi.”…(źródło )

Michał Kamiński „ Kiedyś nastąpi moment, w którym duża część jej wyborców zrozumie, że Kaczyński prowadzi ich od klęski do klęski. I że to Kaczyński jest problemem tej partii. Pytanie jest tylko, jak prędko”…”Widać, że PiS cały czas o tym marzy. Ale na pewno jest to dowód, jak wielkim kłopotem wizerunkowym dla PiS jest prezes Jarosław Kaczyński.”…”Ale wiem, że PiS z ukrytym liderem działa demobilizująco na wyborców PO. Część miękkich wyborców Platformy, złoszcząc się na nią, nie idzie na wybory. Tylko dlatego notowania PiS rosną. Przy dużej mobilizacji elektoratu PiS i dużej demobilizacji wyborców PO jest spora szansa na relatywny sukces PiS. Podkreślam “relatywny”, bo nadal nie ma scenariusza, według którego PiS mógłby zdobyć samodzielną większość i dzięki temu rządzić. A PiS nie ma żadnego koalicjanta.”…”Jakiekolwiek radykalne odcięcie się od Macierewicza oznacza, że zyskuje on pole do działania. Macierewicz poza PiS jest nieporównywalnie większym zagrożeniem dla Jarosława Kaczyńskiego niż Zbigniewa Ziobry . On stał się twarzą radykalnego, smoleńskiego elektoratu, który szacuję na jakieś 10 proc. Smoleńsk dla tych ludzi jest unaocznieniem tego, w co oni głęboko wierzą: że Polską nie rządzą Polacy, że kraj jest rozszarpywany przez straszliwe spiski. Z tego powodu Macierewicz ma ogromny potencjał do zmobilizowania ludzi spoza PiS. Patrząc racjonalnie, Kaczyński nie może się go pozbyć.”….”Kaczyński musi zdawać sobie sprawę, że Macierewicz hamuje marsz PiS do centrum, co jest jedyną szansą tej partii.– To pytanie zadałem sobie w 2010 r., po kampanii prezydenckiej, w której Kaczyński zdobył 47 proc. głosów. Wierzyłem, że katastrofa smoleńska zmieniła prezesa PiS, że zrozumiał, iż w polityce nie może być wojny polsko-polskiej. Wtedy Kaczyński otarł się o zwycięstwo. A jednak chwilę potem zniweczył jedyną szansę, jaką miał w życiu, szansę przekroczenia ogromnej niechęci Polaków do niego. Gdyby wtedy utrzymał tę linię, dziś rządziłby Polską. A ja zadaję sobie pytanie, co bym Polsce zafundował. I robi mi się gorąco.”…”Kaczyński powinien odejść z partii, którą stworzył?– Gdyby PiS był normalną demokratyczną partią, to każdy stwierdziłby fakt, że ta partia nie wygrywa wyborów, bo jej lider jest skrajnie niepopularny. I że jej lider doprowadził do niewyobrażalnej sytuacji. Przy drastycznym spadku notowań PO, przy kryzysie popularności tej partii, notowania PiS są na tym samym poziomie jak wtedy, gdy przegrali wybory parlamentarne w 2011 r. To niesłychana w Europie sytuacja, że na ogromny kryzys partii rządzącej nie przekłada się wzrost poparcia dla partii opozycyjnej. I że dziś dwoma najbardziej niepopularnymi politykami w Polsce są: szef rządu i szef opozycji. To sytuacja unikalna.”….(źródło )

 

—–

Mój komentarz

Mam,y szczęście że Kaczyński stworzył nie tylko realną opozycje polityczną, ale cały ruch społeczny . To dzięki jego istnieniu Polacy maja możliwość naocznemu przyjrzeniu się zjawisku ordynarnej , prostackiej prostytucji politycznej . Skrajne służalstwo , żenujące seanse samokrytyki w propagandowych , reżimowych mediach w zamian za żłob w Brukseli , czy parę złotych diety poselskiej .

Obrzydliwy akt prostytucji politycznej jaka jest wywiad Kamińskiego jest podobnym aktem podłości jak wywiad Giertycha , który przyznał się ,że był agentem Tuska w rządzie Kaczyńskiego ( http://naszeblogi.pl/32381-giertych-byl-konfidentem-tuska-w-rzadzie-kaczynskiego )

Proszę zwrócić uwagę ,że wszyscy zabiegający o żłób zmuszani są do podobny poniżających aktów w których muszą wychwalać w mniej lub bardziej zawoalowany sposób Tuska i zaciekle atakować Kaczyńskiego

 

video Recydywa saska i stanisławowska – Stanisław Michalkiewicz

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

Twitte

 

Witold Reptowicz Ad rem. Michał Kamiński ostatnio spotkał się z wpływowym politycznym komentatorem z partii Torysów – Iainem Dale’m i udzielił mu wywiadu. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Dale to otwarty gej, czy tez według terminologii Kamińskiego sprzed paru lat – pedał. Z pedalskiej grupy w partii Camerona. Aż się ciśnie na usta wyjaśnienie trawestujące wypowiedź europosła sprzed lat: „no bo to przecież są pedały, tak ludzie mówią”. Ale czy Michał Kamiński poszedł aby sugerować Dale’owi kurację a la Terlikowski&Górny i nomen omen Cameron – tyle że nie ten z Wielkiej Brytanii tylko skrzywiony dziadzio z USA? Nie! Czy używał słowa „fag”? Bynajmniej!
Otóż według Michała Kamińskiego słowo „pedał” nie jest przetłumaczalne na język angielski i nie oznacza tego samego co słowo „fag”, a wówczas gdy je wypowiadał było jakoby w „powszechnym użyciu” czego dowodem miało być to że „lewicowy lider polskiego parlamentu podczas przesłuchania też użył tego samego słowa na temat homoseksualistów”. Lewicowy lider?Anitka „pionowe korytarze” Błochowiak? No dobra, żeby była jasność – poniżej pełny fragment wywiadu dot. gejów po angielsku, sami sprawdźcie.
Ok., więc ustaliliśmy, że pedał to nie fag tylko pewnie queer. To zobaczmy dalej co Kamiński deklaruje.
Na przykład na temat związków partnerskich: “If you are talking about civil partnerships between people of whatever their sexual preferences, I personally have nothing against them.”Jak ktoś angielskiego nie zna – okazuje się że Kamiński jest za związkami gejowskimi byleby nie miały charakteru małżeństwa. I dalej, żeby była sprawa jasna, mówi, że „rozważyłby głosowanie na „tak” w polskim parlamencie w sprawie ustawy o związkach homoseksualnych”. Czy powie to też na antenie Radia Maryja?
Dalej, co odpowiada Kamiński na pytanie o jego ewentualne wystąpienie na „Gejowskiej Dumie” Torysów? I would be more than happy.Tłumaczenie chyba zbędne. To może na polskiej paradzie gejowskiej też wystąpi? Wątpię! Czy zatem polski homoseksualista to nadal pedał a brytyjski jest godny zaszczycenia go obecnością i przemówieniem? Hmmm…. (więcej )

 

„Jedna z amerykańskich firm przygotowała program komputerowy, za pomocą którego przyszli rodzice będą mogli„zaprojektować” profil genetyczny dziecka „…”firma zajmująca się genetyką 23andMe zaproponowała swoim klientom usługę pod roboczą nazwą Kalkulator Dziedziczenia Cech Rodzinnych. Dzięki niej można ponoć ocenić, jakie cechy dziecko ma szansę przejąć po swoich rodzicach i zmniejszyć ryzyko wystąpienia chorób genetycznych. Jak informuje ND propozycja wywołała burzę w USA. „…”W zgodnej opinii wielu ekspertów jest to już eugenika na wyjątkowo szeroką skalę. W rzeczywistości specjalny program komputerowy ma pozwolić na „zaprojektowanie” dziecka, w tym ustalenie już nie tylko, jak będzie wyglądało fizycznie, ale także jakie cechy osobowościowe będzie posiadało „….”To, co 23andMe nazywa jedynie kolejną metodą selekcji dawców plemników i komórki jajowej, w rzeczywistości zwiększa prawdopodobieństwo, że będzie dochodziło do produkowania dzieci, z charakterystyką genetyczną wybraną przez potencjalnych rodziców. Selekcja ta ma być oparta na komputerowym porównaniu danych genotypowych dawcy plemników z dawczynią komórki jajowej– cytuje za amerykańskim magazynem “Nasz Dziennik”.Eksperci twierdzą, że firma 23nadMe swój patent przedstawiła już placówkom oferującym zapłodnienie in vitro, co oznacza całkowicie dowolne łączenie materiałów genetycznych.Genetycy są przekonani, że w poszukiwaniu idealnych cech będzie z pewnością praktykowane łączenie materiałów od kilku dawców.Przedstawiciele firmy twierdzą, że ich program  to jedynie „droga, by uzyskać informacje, jakie cechy dziecko może odziedziczyć po rodzicach”. Na swojej stronie 23andMe zaprzecza, jakoby sprzedawała „eugeniczne narzędzia”.
Eksperci pozostają sceptyczni.– Byłoby to wielką nieodpowiedzialnością, gdyby 23andMe lub ktokolwiek inny oferował produkty oparte na tym patencie– zauważa Marcy Darnovsky z Center for Genetics and Society.– To oznaczałoby w praktyce robienie zakupów u odpowiednich dawców tak, aby móc „stworzyć najbardziej pożądane” dziecko. Uważamy, że biuro patentowe popełniło poważny błąd, pozwalając, aby program zawierał usługę, która pozwala na wybranie przyszłych cech dziecka – dodaje Jak informuje ND, już ok. 1 milion osób zapisało się na wykupienie testów za pomocą Kalkulatora Dziedziczenia Cech Rodzinnych.”….(źródło )

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816