Komentarze dnia
Like

Marsz Wolności i Suwerenności 6 października w Warszawie

04/10/2013
2183 Wyświetlenia
7 Komentarze
45 seconde czytania
Marsz Wolności i Suwerenności 6 października w Warszawie

Po raz drugi Kongres Nowej Prawicy organizuje Marsz Wolności i Suwerenności w celu uczczenia daty faktycznego odzyskania przez Polskę niepodległości – 7 października 1918 r. Właśnie wtedy Rada Regencyjna powołała do życia Państwo Polskie. W dniach 11 i 14 listopada 1918 r. odbyło się jedynie przekazanie władzy Józefowi Piłsudskiemu. Jako że w tym roku rocznica wypada w poniedziałek, świętować niepodległość Polski będziemy w niedzielę, 6 października.

0


Marsz rozpoczynamy o godz. 12:30 na Placu Trzech Krzyżyskąd przejdziemy najważniejszą dla mieszkańców Warszawy arterią stolicy – przez Nowy Świat oraz Krakowskie Przedmieście do Placu Zamkowego pod Kolumnę Zygmunta. To właśnie w Zamku Królewskim obradowała Rada Regencyjna. Finał imprezy odbędzie się pod Kolumną Zygmunta ok. 14:30. Całe wydarzenie poprowadzi młody Prezes Regionu Kujawsko-Pomorskiego Piotr Najzer.

Szczegóły na stronie wydarzenia: www.marszwolnosci.pl

Swoją obecność można zaznaczyć tutaj: https://www.facebook.com/events/1417859671774261/?fref=ts

Do zobaczenia w niedzielę!

Inne zapisy autora:

0

Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke

Blog Janusza Korwin-Mikke

1865 publikacje
0 komentarze
 

 1. A ja dodatkowo proponuję, aby w trakcie tego Marszu wezwać warszawiaków do akcji ARMAGEDDON HGW !!!!!!
  .
  Zróbmy naszej zidiociałej i złodziejskiej klasie politycznej PRAWDZIWY ARMAGEDDON !!!!
  .
  Nikt nie ma prawa zostać w domu !!! Na złość premieru tusku KAŻDY IDZIE NA REFERENDUM !!!!
  .
  Lepszej zachęty, niż sprowokowania nas swoim głupim gadaniem premieru nie mógł zrobić !!!
  .
  Teraz powinniśmy WSZYSCY RAZEM, bez względu na przekonania polityczne, namawiać naszych znajomych oraz promować w internecie akcję ARMAGEDDON HGW !!!!!!
  .
  Niech po tej akcji te ścierwa BŁAGAJĄ Boga o to, aby znowu było “wczoraj” !!!!!!!!!

  0
 2. Avatar AS

  Generalnie popieram aby odciąć się raz i na zawsze od Piłsudskiego. Ale proszę zaproponować jakieś lepsze miesiące. Takie ciepłe. Jakiś lipiec, sierpień, a może czerwiec. Proszę coś tam wymyśleć.

  0
 3. Avatar miecio

  Jeśli chodzi o naszego bohatera to trzeba sobie powiedzieć, że najlepiej mu wychodzi tracenie w sondażach tuż przed wyborami poprzez kontrowersyjną wypowiedź. Gdyby to się raz zdarzyło to można by rzec przypadek, ale to nie było jeden raz. W związku z tym rodzi się poodejrzenie, że on wcale nie chce wygrać wyborów a jedynie markuje taki zamiar czyli twierdzenie jakoby marnował głosy prawicowego elektoratu uprawdopodabnia się. Druga sprawa to wiara, że wierzy on w to co głosi, a przecież nie musi tak wcale być i znowu fakt, że nie wchodzi do Sejmu uprawdopodabnia to, bo umożliwia mu kontynuowanie swojej śpiewki, bo nie nadchodzi czas sprawdzenia w działaniu jego poglądów, a jestem przekonany, że jego prawdziwe poglądy są odmienne od głoszonych.
  W wyborach nie tylko należy kierować się programem, bo ogłosić program można dowolny, póki co sądy nie karzą polityków za niedotrzymanie obietnic wyborczych. Co z tego, że jakaś partia ma program 10 razy lepszy od jakiegokolwiek konkurencyjnego programu skoro i tak nie zamierza go wprowadzić w życie, a skoro tak szukamy programu, który mniej nam odpowiada, a jeśli nie znajdziemy takiego nie głosujemy. Oczywiście, jest jeszcze kwestia naszej umiejętności merytorycznej oceny programu, bo jeśli nie mamy takich kompetencji, a większość z nas nie ma, to pozostaje nam już tylko ocena zwykłej ludzkiej uczciwości i ogólnego kierunku programu. Istotą dobrego wyboru jest rozpoznanie autentyczności partii, bo tylko wtedy mamy pewność realizacji programu po dojściu przez nią do władzy. Tak więc zachęcam do pogłębiania swojej wiedzy, tak aby trafnie wybierać i nie nabierać się na hochszataplerów. Jeśli komuś się nie chce, to podpowiem, że obecnie jedyną dużą autentyczną siłą, chcącą dobra Polaków jest PiS. Aby to zrozumieć trzeba przedrzeć się przez liczne dezinformacyjne szańce i kochać prawdę. Powodzenia.

  0
 4. Szanowny Mieciu (“Kto nie z Mieciem tego zmieciem!”)!
  To, że jakieś swoje społeczne (czytaj socjalistyczne) hasła PiS zrealizuje – w to wierzę. Że uczyni kilka narodowych gestów, aby “zapunktować” u patriotów też. Ale nie wierzę, że wyleje raz a dobrze te “gówna” z IPN-u, bo miał niepowtarzalną szansę to uczynić mając własny rząd i własnego prezydenta i jej nie wykorzystał. Tak wiem, nie mógł! Ale jeśli ktoś nie może, to się podaje do dymisji informując o jej przyczynach, zwłaszcza jeśli uważa się za męża stanu.
  Niech mi Pan nie mówi o złamaniu życia ludziom po oczyszczeniu tej IPN-owskiej”Stajni Augiasza”. Oni już sobie wcześniej złamali życie i przypuszczam, że większość z nich byłaby wdzięczna, że ktoś wreszcie to za nich zrobił uwalniając ich od możliwości dalszego nimi manipulowania i sterowania ich życiem.
  Żurek Janusz

  0
  • You are so, so welcome my dear fnired! Thank you for allowing me to share my thoughts with your audience. My goal is to raise the self-esteem of every individual I can possibly reach, and by posting my blog, you are, in a huge way, helping that goal come to fruition. Let’s all love ourselves and pay it forward!

   0
 5. Avatar Piotr

  Chyba PiS nie ma w swoim programie wyczyszczenia zawartości IPN.

  0
 6. Naprawdę? To czym w takim razie różni się PiS od lewicowych partii broniących “rękami i nogami” dostępu do IPN?
  Żurek Janusz

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816