Bez kategorii
Like

Małczanije wołkow

23/10/2012
440 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Smoleńsk – wybuch…. milczenia w mediach

0


 Oczekiwanie, że rozpoczęta dziś w Warszawie dwudniowa Konferencja Smoleńska skupi na sobie uwagę głównych stacji telewizyjnych i największych portali internetowych, byłoby naiwnością. Jak bardzo głos naukowców z całego świata i z największych polskich uczelni jest niebezpieczny dla obecnej władzy, świadczy milczenie mediów o tym, co mówili dziś zgodnie eksperci, dalecy od jakichkolwiek powiązań politycznych. Ich zdaniem, 10 kwietnia 2010 roku na pokładzie TU –154 doszło do wybuchu, zanim samolot uderzył w ziemię. Różni naukowcy, z różnych uczelni, wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach nie mają złudzeń co do tego, że rządowy tupolew nie stracił skrzydła po uderzeniu w brzozę. Konferencja Smoleńska odbywa się w dniu, kiedy dochodzi do kolejnych dwóch ekshumacji, w tym ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego. Niech inni uzupełnią tę listę (z godz. 16.30), ja podam krótko, ten „wybuch milczenia” o Smoleńsku i o wybuchu, do którego doszło nad Siewiernym.   

 

Zero informacji o konferencji:

Onet.pl

Newsweek.pl

NaTemat.pl

gazeta.pl

Dziennik.pl

 

Informację o wynikach ekspertyz naukowców podają jedynie portale interia.pl i wp.pl

Przez cały dzień, w ani jednym dzienniku TVP INFO, nie było do tej pory nawet krótkiej wzmianki o Konferencji Smoleńskiej. Jak temat Smoleńska „relacjonowały” Polsat News czy TVN 24 mogę się jedynie domyślać.

 

Wyników tej konferencji nie da się oczywiście zakopać pod ziemię, usunąć, ponieważ informacji będzie coraz więcej. Być może w tej filozofii ukrycia zbrodni jest jakaś metoda, może po prostu sprawcy liczą na to, że na dekady to, co stało się 10 kwietnia pozostanie dla nas jednym wielkim i nierozstrzygniętym znakiem zapytania. Że zawsze będą jakieś wątpliwości, nie będzie niepodważalnych dowodów, więc jedni opuszczą ręce, a inni będą się tym tragicznym tematem gryźć przez następne pokolenia. Dzisiejsze milczenie jest znamienne. To jest strach przed rozliczeniem i strach przed dysponentami informacji w Polsce, którzy w sprawie Konferencji Smoleńskiej po prostu wydali decyzje. W portalu NaTemat nr jeden to mgła, która zaatakowała polskie lotniska, która jest inspiracją dla horrorów, narzędziem duchów i demonów, a w portalu newsweek.pl na jedynce tytuł „Las w kolorze trupim” – tytuł do artykułu o filmie „Obława”. Przypadek, czy też tak dwuznacznie miały wyglądać dziś te jedynki znanego redaktora? Być może szefowie tak zwanych głównych mediów mają już dla siebie plan awaryjny, gdyby co, bo z kłamstw sączonych w sprawie Smoleńska, oni i ich redaktorzy się nie wyplączą.

http://benevolus.salon24.pl/457133,smolensk-wybuch-milczenia-w-mediach

Owce rządzą wilki milczą czyli POświat do góry nogami.

0

lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758