HYDE PARK
Like

Mahomet i jego żony. Czy prorokowi Mahometowi wszystko było wolno?

27/04/2016
7833 Wyświetlenia
6 Komentarze
5 minut czytania
Mahomet i jego żony. Czy prorokowi Mahometowi wszystko było wolno?

Każdy, kto zainteresował się problemami i zagrożeniami związanymi z Islamem powinien zwrócić uwagę jak wiele dogodnych moralnie „objawień” miał Mahomet. Jeśli wysłannik Allaha miał chwilę słabości do czegoś niemoralnego, nagle otrzymywał „specjalne objawienia” płynące prosto dla niego od Allaha. Wyobraźmy siebie w roli proroka; macie gości, którzy zbyt długo przebywają w waszym domu, więc mówicie „ denerwujecie swojego proroka tym, że siedzicie u niego tak długo, ale pamiętajcie, że te słowa pochodzą prosto od Allaha, wasz prorok jest zbyt nieśmiały, by samemu wam to mówić”.

0


żony Mahometa 6aaa

 

 

 

żony Mahometa 3aaaaaaaaaaaJeśli poczytamy islamskie źródła, znajdziemy wiele takich rzekomych objawień, gdy Mahomet  czegoś pragnął. Jednym z takich objawień jest to, które dotyczy żon proroka. Każdy z nas prawdopodobnie wie ile muzułmanin może posiadać żon, na ile żon zezwala Koran.

 

„ A jeśli się obawiacie, iż nie będziecie sprawiedliwi względem sierot… Żeńcie się, zatem z kobietami, które są dla was przyjemne – z dwoma, trzema lub czterema. Lecz jeśli się obawiacie, że nie będziecie sprawiedliwi, to żeńcie się tylko z jedną albo z tymi, którymi zawładnęły wasze prawice. To jest dla was odpowiedniejsze, abyście nie postępowali niesprawiedliwie.” – Koran 4:3  ( http://quran.com/4/3 )

 

Więc, jak widzimy w powyższych wersach prorok również powinien mieć maksymalnie cztery żony. Powinien również je traktować sprawiedliwie, ponieważ jest wzorem do naśladowania, jest chodzącym Koranem. Dla ludzi, którzy znają historię Mahometa powinno być jasne, że wysłannik Allaha powinien mieć tylko jedną żonę, gdyż nie był sprawiedliwy dla wszystkich żon. Jednak w tym przypadku Mahomet został uprzywilejowany, niezależnie od tego, co mówi Koran.

 

Zobaczmy, co mówi hadis w zbiorze Sahih al-Bukhari.

Anas bin Malik powiedział „ Prorok zaliczał wszystkie swoje żony jedną po drugiej w ciągu dnia i nocy a było ich jedenaście” – coś tu się nie zgadza, prorok nakazuje innym mieć tylko cztery żony, a sam ma ich jedenaście – „ Czy prorokowi wystarczało na to sił?” Anas odparł „ Mawialiśmy, że prorok otrzymał siłę ( potencję) trzydziestu mężczyzn.” – Sahih al-Bukhari 268 http://sunnah.com/bukhari/5/21 )

 

Widzimy jak tu się przechwalają muzułmanie swoim prorokiem, przechwalają się, że Mahomet jest zdolny do żony Mahometa 5uprawiania seksu z wieloma kobietami w ciągu jednego dnia. Z jednej strony Koran mówi do muzułmanina, możesz mieć maksymalnie cztery żony. Jednak w chwili pożądania Mahomet otrzymuje nowe „objawienie”, które podaje, że prorok i tylko prorok może mieć wszystkie kobiety, które zapragnie.

 

„O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg, jako zdobycz, i córki twojego stryja, i córki twoich ciotek ze strony ojca, i córki twojego wuja ze strony matki, i córki twoich ciotek ze strony matki, które wywędrowały razem z tobą; i kobietę wierzącą, jeśli ona sama ofiaruje się Prorokowi, o ile Prorok zechce ją pojąć za żonę. To jest dozwolone tylko dla ciebie z wyłączeniem innych wiernych. My wiemy, co ustanowiliśmy dla nich w sprawie ich żon i ich niewolnic – tak abyś nie czuł się skrępowany. Bóg jest Przebaczający, Litościwy!” – Koran 33:50 (http://quran.com/33/50 )

 

Czy nie wydaje się to niepokojące, gdy prorok, jako mężczyzna otrzymuje cały czas objawienia, które nadają jemu i tylko jemu specjalne, niemoralne przywileje.

 

Dla nas, jako nie muzułmanów może wydać się to niepokojące. Jednak muzułmanin powinien wierzyć, że to Bóg miał jakiś interes by dawać swojemu posłańcowi wszystko, o czym ten będzie fantazjować, wszystko, co ten pragnie.

 

Lista kobiet Mahometa sporządzona przez islamskiego uczonego  Ali Daszti

 1. Chadziża
 2. Sauda
 3. Aisza
 4. Omm Sulma
 5. Hafsa
 6. Zajnab (z Dżasz)
 7. Dżołajrija
 8. Omm Habiba
 9. Safija
 10. Majmuna (z Haret)
 11. Fatema
 12. Hend
 13. Asma (z Saby)
 14. Zajnab (z Kozajma)
 15. Habla
 16. Asma (z Norman)
 17. Maria (chrześcijanka)
 18. Rajana
 19. Om Szarik
 20. Majmuna
 21. Zajnab (trzecia)
 22.  Khawla

Godnym przypomnienia faktem jest skonsumowanie małżeństwa z 9 letnią Aiszą w wieku 59 lat oraz wymuszenie rozwodu na przybranym synu z Zajnab z Dżasz, ponieważ prorok zapałał „miłością” do niej.

 

Czy takie postępowanie może świadczyć o tym, że Mahomet był prawdziwym prorokiem? Jak można choćby próbować wmawiać Chrześcijanom, że jesteśmy braćmi w wierze w tego samego Boga.

Piotr G. Żurek

 

Materiał pochodzi z mojego bloga crusader1973.blogspot.co.uk

Inne zapisy autora:

0

Piotr G. Żurek
Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj się co dał mi mój kraj, spytaj się siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem szefem dolnośląskich struktur Ruchu Narodowego, członkiem Rady politycznej RN. Członkiem partii współtworzącej Konfederację WiN. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność Ruchu Narodowego, partii politycznej będącej spadkobiercą wartości prezentowanych przez Romana Dmowskiego Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

 1. Avatar kanton

  Polskie przysłowie mówi ..co wolno wojewodzie , to nie tobie smrodzie. A więc co wolno prorokowi to nie tobie zwykły muzułmaninie.
  Tak są wyznawcy Allacha manipulowani i i żony. Cóż można współczuć , głupota jak kosmos niczym nie jest ograniczona.

  0
 2. Avatar nhygt65``

  mahomet nigdy nie istniał, chyba że bafomet – upadły anioł – autor koranu – księgi diabła.

  0
 3. Avatar nhygt65``

  Widzę, że w nagłówku pomiędzy her oberlojtnant schetyną a waszczykowskim występuje specyficzna relacja schizofrenii ambiwalentnej. Drugi pierdoli farmazony gorsze niż ten pierwszy.

  0
 4. Avatar alex260865

  Konsumpcja ślubu z Aishą w wieku 9 lat jest popularną wykładnią w niektórych państwach, w których dominuje islam i prawie wszystkich, w których dominuje chrześcijaństwo (pozwala przedstawić muzułmanów jako bandę pedofili). W istocie konsumpcja nastąpiła po bitwie pod Tazbuk w 630 roku, czyli Aishą miała wtedy 17 lat. Hadis jednak mówi, że ona tego dnia bawiła się lalkami. Koran dopuszcza to do wieku 9 lat. Jak napisano powyżej, prorok miał inne prawa dla siebie, więc dla tej żony również mógł mieć, szczególnie, że w kilku hadisach zapisano, że on lubił patrzyć na te zabawy tej żony.

  0
 5. Avatar realist

  Trzeba mieć na uwadze, że nauki i biografia Muhammada zostały zafałszowane tak samo jak poprzedniego proroka Jmmanuela, któremu nawet zmieniono imię i uczyniono synem rzekomego boga (JHWH).Obaj ci ludzie nie głosili religijnych bredni o które się ich oficjalnie podejrzewa, lecz głosili naukę ducha, naukę prawdy, naukę życia, podobnie jak kilku przed nimi.
  Muhammed Abdullah był oczerniany przez wpływowych wyznawców współczesnych mu religii, gdyż “zabierał” im wiernych – historia aktualna nawet współcześnie. Posiadał tylko trzy żony: Czadidżę, Saudę bint Zama, oraz Aiszę bint Abi Bakr.
  Niestety wśród chrześcijan pokutuje przekonanie, że głosiciel “prawdziwej religii” powinien być doskonały(?) -bezżenny, świątobliwy asceta oderwany od rzeczywistości.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816