Bez kategorii
Like

Logitech M515 – doskonale sprawdzi się w łóżku!

27/01/2011
451 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

 Każdy użytkownik PC, poruszający się w środowisku graficznym wie, jak ważne jest dobre urządzenie wskazujące. Niestety, popularne myszki często sprawiają problemy na nietypowych powierzchniach. Jeśli więc Wasz gryzoń nie ma ochoty działać na sofie czy poduszce warto zainteresować się Logitechem M515.  Zalman ZM-VE200 – i Twój dysk może zostać… płytą! Najnowsze dzieło znanego i cenionego producenta peryferiów zostało stworzone z myślą o działaniu na miękkich, nieregularnych powierzchniach takich jak poduszki, kanapy czy odzież. W związku z tym spodnia część myszy została przeprojektowana. W Logitechu M515 nie znajdziemy tradycyjnego otworu z układem optycznym – całość jest szczelna, aby drobiny kurzu i materiałów nie dostały się do sensora. Logitech M515 (fot. pocket-lint.com) Oczywiście cała powierzchnia jest wykonana z tworzywa ułatwiającego ślizganie po materiałach. Ponadto […]

0


 Każdy użytkownik PC, poruszający się w środowisku graficznym wie, jak ważne jest dobre urządzenie wskazujące. Niestety, popularne myszki często sprawiają problemy na nietypowych powierzchniach. Jeśli więc Wasz gryzoń nie ma ochoty działać na sofie czy poduszce warto zainteresować się Logitechem M515. 

Zalman ZM-VE200 – i Twój dysk może zostać… płytą!

Najnowsze dzieło znanego i cenionego producenta peryferiów zostało stworzone z myślą o działaniu na miękkich, nieregularnych powierzchniach takich jak poduszki, kanapy czy odzież. W związku z tym spodnia część myszy została przeprojektowana. W Logitechu M515 nie znajdziemy tradycyjnego otworu z układem optycznym – całość jest szczelna, aby drobiny kurzu i materiałów nie dostały się do sensora.

Logitech M515 (fot. pocket-lint.com)

Logitech M515 (fot. pocket-lint.com)

Oczywiście cała powierzchnia jest wykonana z tworzywa ułatwiającego ślizganie po materiałach. Ponadto Logitech M515 ma czujnik wykrywający dłoń użytkownika (coś jak Active Control z żelazek Bosch SensorSecure 😉 ), dzięki temu myszka działa tylko wtedy, gdy jej dotykamy. Pozwala to uniknąć niepożądanych ruchów kursora i zaoszczędzić energię.

NoteSlate, czyli tablet za 99 dolarów prosto z Czech

Logitech M515 jest wyposażony w funkcję szybkiego przewijania długich stron (Hyper-Fast), zaś na baterii wg deklaracji producenta ma działać do 2 lat. Do Polski kanapowa mysz trafi w kwietniu w sugerowanej cenie detalicznej 209 zł.

Gadzetomania.pl

0

Gad

Najnowsze informacje ze swiat komputerów, elektronicznych gadzetów i Internetu.

27 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758