POLSKA
Like

List Prezesa Jana Kobylańskiego

17/11/2013
935 Wyświetlenia
6 Komentarze
6 minut czytania
List Prezesa Jana Kobylańskiego

Szanowni Państwo! Zwracam się do Was w bardzo ważnej kwestii, która dotyczy Narodu Polskiego. Nie możemy bowiem tracić czasu, musimy się łączyć i działać wspólnie, RAZEM! Wielokrotnie wszyscy byliśmy świadkami tego, że Polacy mieli i mają fałszywe ambicje, każdy myśli, że to on powinien być przywódcą i do niego powinni wszyscy lgnąć – w takiej sytuacji wspólne działanie jest zupełnie niemożliwe!!! Dlatego też to co może nas w tym momencie uratować i dać siłę, to JEDNOŚĆ!.

0


Kobylański i zbawcy Polski

JAN KOBYLAŃSKI OGŁASZA LISTĘ „NAJLEPSZYCH POLAKÓW – ZBAWCÓW POLSKI” – SPRAWDŹ czy JESTEŚ JEDNYM Z NICH !!!

 *****

Montevideo, 28.10.2013

Szanowni Państwo!

Zwracam się do Was w bardzo ważnej kwestii, która dotyczy Narodu Polskiego. Nie możemy bowiem tracić czasu, musimy się łączyć i działać wspólnie, RAZEM! Wielokrotnie wszyscy byliśmy świadkami tego, że Polacy mieli i mają fałszywe ambicje, każdy myśli, że to on powinien być przywódcą i do niego powinni wszyscy lgnąć – w takiej sytuacji wspólne działanie jest zupełnie niemożliwe!!! Dlatego też to co może nas w tym momencie uratować i dać siłę, to JEDNOŚĆ!.

Tutaj chodzi o POSPOLITE RUSZENIE CAŁEGO NARODU POLSKIEGO, zarówno tych mniejszych organizacji, jak i tych wielkich. Wszyscy mają tutaj równe prawa. Chodzi przede wszystkim o to, aby w głosowaniu wybrać jednego przywódcę, który poprowadzi Naród, tych wszystkich, którym zależy na pomyślności naszej Ojczyzny. Taki kandydat powinien być osobą o mocnych fundamentach. Zwróćcie uwagę, jak dzieje się w USA, jak dokładnie jest wszystko kalkulowane, prototypem jest kandydat w średnim wieku, który ma rodzinę, wykształcenie, i u nas w Polsce ważne jest, aby nie miał przeszłości związanej z Okrągłym Stołem czy z Magdalenką, ani nie miał rąk umoczonych w mordowaniu Polaków.

Nie mogą być kandydatami ani reprezentować Polaków osoby, które opowiadają się za mordowaniem dzieci polskich, o czym pisaliśmy w jednym z ostatnich listów otwartych USOPAŁ. Został on opublikowany w „Informacjach USOPAŁ” z numerem 144 pod tytułem „Odezwa USOPAŁ do Polaków w obronie Ojczyzny przed mordowaniem dzieci polskich”. Prosimy o ponowne zapoznanie się z nim, z listą posłów, którzy opowiedzieli się za tym, list ten dostępny jest w biurze USOPAŁ.

Przypomnijcie sobie, jak wybrano Obamę, nikt w USA przed 200 laty nie wyobrażał sobie, że mulat może być prezydentem. Weźcie to jako bardzo praktyczny przykład! Wybierzcie najlepszego spośród Was, mającego te cechy, o których wspominamy, energicznego, katolika, głębokiego patriotę, który miałby zdolności przemawiania do dużej rzeszy ludzi, przekonywania. Taki jest prototyp szefa czy prezesa jakiejkolwiek organizacji na świecie. To trzeba zacząć NATYCHMIAST! Musi być zorganizowana jedna lista, a nie wiele rozproszonych, bo to nie będzie miało szans powodzenia, a tego chcą antypolacy!

Zwracam się do Was w imieniu moim, USOPAŁ, jak i Fundacji J. Kobylańskiego, ale przede wszystkim w imieniu Narodu Polskiego. POLSKA WAS POTRZEBUJE! Musicie walczyć z energią i pamiętać, że nic się nie zdobędzie bez walki i bez ataku. Nie myślcie, że Wam manna zleci z nieba! O to trzeba walczyć, stanąć razem murem i nie dać się rozproszyć, podzielić. W tym ważnym momencie dziejowym, kiedy to Polska znajduje się na skraju przepaści, trzeba zapomnieć wszelkie nieporozumienia wewnętrzne. Dlatego też, aby tego uniknąć ważne jest, aby wszystkie organizacje utrzymały się w takiej formie, w jakiej istnieją dotychczas, utrzymując swoje statuty, idee, ale do wyborów należy się zjednoczyć i jeszcze raz powtarzam: IŚĆ RAZEM, na jedną listę.

Pragnę przytoczyć tutaj alfabetyczną liczbę osób, które ewentualnie mogłyby być kandydatami na przywódcę, to jest tylko projekt i pomysł, który mógłby Wam pomóc i podsunąć pewne idee. Jednak to Wy najlepiej rozumiecie sytuację i będziecie wiedzieli, kogo wybrać:

 

NAZWISKA PODANE ALFABETYCZNIE:

 

1. Prezes Piotr Bachurski, wydawca i redaktor naczelny „Warszawskiej Gazety”;

2. Prezes OWP Dawid Berezicki;

3. Mec. Anna Bogucka-Skowrońska, sędzia Trybunału Stanu;

4. Prezes Maria Byczyńska;

5. Prezes Patriae Fidelis Jerzy Byczyński;

6. Redaktor Marek Chrapan;

7. Inż. Jan G. Grudniewski, Polskie Drużyny Strzeleckie;

8. Prezes Józef Guzik,Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku;

9. Prezes prof. inż. Zygmunt Haduch, wiceprezes USOPAŁ;

10. Prezes Przemysław Holocher i Anna Holocher;

11. Ojciec Rektor WSKSiM o. Zdzisław Klafka CSsR;

12. Redaktor „Warszawskiej Gazety” Mirosław Kokoszkiewicz;

13. Prezes Krzysztof Koczwara, Liga Polonii i Jedności Narodowej;

14. Prezes Janusz Korwin-Mikke;

15. Prezes Bogusław Kowalski;

16. Prezes Robert Kownacki, LOS;

17. Senator RP Waldemar Kraska;

18. Twórca i redaktor Wirtualnej Polonii Włodzimierz Kuliński;

19. Minister Antoni Macierewicz;

20. Redaktor Stanisław Michalkiewicz;

21. Prezes Adam Ocytko, Kurier Chicago;

22. Mecenas Ryszard Parulski;

23. Prezes Henryk Pawelec, Patriotyczny Ruch Polski;

24. Prezes LOS Wojciech Podjacki;

25. Por. Reżyser Bohdan Poręba;

26. Prezes Piotr Radowski z Austrii;

27. o. Dyrektor dr Tadeusz Rydzyk CSsR;

28. dr Eugeniusz Sendecki;

29. Ks. infułat Ireneusz Skubiś;

30. Marszałek woj. mazowieckiego dr Adam Struzik;

31. Prezes Kazimierz Świtoń, Ruch Obrony Krzyża w Polsce;

32. Pan Ludwik Wasiak, Polskie Drużyny Strzeleckie;

33. Sekretarz Generalny OWP Maciej Wydrych;

34. Prezes Marek Wysocki, Patriotyczny Klub Dyskusyjny w Nowym Jorku;

35. Prezes Andrzej Zabłocki z Chile, wiceprezes USOPAŁ;

36. Redaktor „Warszawskiej Gazety” Aldona Zaorska;

 

Załączam jak najserdeczniejsze pozdrowienia i wyrazy głębokiego poparcia.

 

Z wyrazami szacunku,

Jan Kobylański

Prezes USOPAŁ

 

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/17/list-prezesa-jana-kobylanskiego/

0

Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758