PRAWO
Like

Legalizacja pedofilii kolejnym krokiem destrukcji moralności

25/01/2013
1776 Wyświetlenia
3 Komentarze
10 minut czytania
no-cover

Dziś natknęłam się na przerażający artykuł Pana Marka Podleckiego odnośnie planów globalistów-satanistów, co do autentycznej legalizacji pedofilii.

0


PEDOFIL

 

W wielu komentarzach na temat homoseksualizmu, jak i w swoim poście w tym temacie, przestrzegałam niedowiarków, że poziom zdziczenia promowany przez satanistyczny rząd cieni, będzie przybierał na sile i że kolejne dewiacje będą starali przemycić ustawowo jako normę. Doczekaliśmy się więc transwestytów, biseksualistów, homoseksualistów, aborcjonistów, eutanazistów, a teraz przyszła kolej na zalegalizowanie prawne pedofilii. To bynajmniej nie jest żart.

O takich planach satanistycznych dewiantów, którzy zawładnęli umysłami ogłupionej gawiedzi, wiedziałam od dawna. Nie sądziłam jednak, że te plany tak szybko doczekają się realizacji, a wszystko za społecznym przyzwoleniem obywateli świata, dziennikarzy, celebrytów, polityków, księży i niektórych publicystów. Mamy nawet na Nowym ekranie indywiduum, piszące pod nickiem Redaktor1966, który jest zwolennikiem eutanazji. Proszę drodzy państwo przeczytać, co to indywiduum pisze w komentarzu pod postem Pana Pietkuna zatytułowanym  „Warto siorbać. Eutanazja w Polsce”: 
Jest to doskonały przykład albo bezczelnego kreta albo bezmyślnego duchowego trupa, który łyknie każdą bzdurę podsuwaną mu przez media i uzna jako swoje własne poglądy.
Zobaczmy zatem, co kryje się pod stopniowym przemycaniem dewiacyjnych poglądów i w jakim kierunku i do czego to wszystko prowadzi. Biję już na alarm, bo przeraża mnie indolencja i impertynencja ludzi pokroju redaktorka.Proponuję w ogóle wywalić go z Nowego Ekranu.
Ale do rzeczy. Dziś natknęłam się na przerażający artykuł Pana Marka Podleckiego odnośnie planów globalistów-satanistów,  co do  autentycznej legalizacji pedofilii. Oto on:
„Postać Anny Grodzkiej już przestała nas razić swoją odmiennością, wręcz przeciwnie, pani poseł okazała się sympatyczną, miłującą życie i dobro osobą. Dowiodła tego bezinteresowną postawą w sprawie GMO, jako jedyna odważyła się przed kamerą przyznać, że jest to ludobójstwo. To, że pani poseł zmieniła płeć jest wyłącznie jej prywatną sprawą, podobnie jak orientacja seksualna innych polityków. W Polsce już przestaliśmy ich uważać za dziwolągów, a nazywanie homoseksualizmu zboczeniem jest po prostu karalne.
Tego typu zmiany zaobserwować można we wszystkich krajach tzw. „zachodu”. Rosja i Białoruś na razie się nie poddają, choć ataki są niewybredne, jak np. w przypadku niedawnej operacji psy-op o nazwie Pussy Riot.  Tak więc, to nie można się nawet  łudzić, że są to przypadkowe tendencje – zmiany społeczne są programowane i inkrementalnie wprowadzane w życie.
Jak to się stało, że coś co jeszcze w latach 80-tych było uważane za zboczenie seksualne, chorobę psychiczną, obecnie jest traktowane jako norma, co więcej – ci ludzie są pod specjalną ochroną prawną jako tzw. grupy mniejszościowe? Przez kogo, jaki jest ich kierunek i po co się to robi?
Poniższy artykuł może być częściową odpowiedzią na te pytania i stanowi wskazówkę na to co nas będzie niedługo czekać. Legalizowana będzie pedofilia, a ci okrutni zboczeńcy seksualni znajdą się pod specjalną ochroną. Mało tego, będą mieć prawo do wykorzystywania seksualnego twojego dziecka, czy to ci się bezie podobało czy też nie.
Stworzenie z homoseksualistów specjalnie chronionej grupy, było tylko pierwszym etapem długofalowego planu, bowiem za całym ruchem homoseksualnym stoją pedofile. W kręgach polityków jest ich o wiele więcej niż nam się zdaje – tacy ludzie sąpo prostu dobierani, gdyż można ich łatwo szantażować.
Nie łudźmy się, że pedofile są tylko ludźmi chorymi, którzy nie mogąc zwalczyć swoich chorych skłonności, od czasu do czasu szukają okazji by sobie ulżyć.
Jak są niebezpieczni, perfidni i wpływowi ukazał film kanału Discovery „Conspiracy of the Silence”, do któego emisji nigdy nie doszło, a znamy go dzięki kopii roboczej, która jest dostępna w internecie. Informacja na ten temat jest dostępna na moich blogach, np. w artykulehttp://monitorpolski.wordpress.com/2011/08/02/wydarzenia-i-komentarze-2-sierpnia-2011r/ gdzie omawiałem postać niedawno zmarłego Teda Gundersona. Pedofile stanowią ważną frakcję satanistów – ludzi, którzy praktykują rytuały krwi.
Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii – wstrząsające informacje
http://www.piotrskarga.pl/ps,7733,2,0,1,I,informacje.html
Pro-rodzinni działacze, którzy wizytowali skandaliczną konferencję pro-pedofilską w Baltimore w zeszłym tygodniu mówili, że są głęboko wstrząśnięci tym, co widzieli i usłyszeli.
– Nawet jako były oficer śledczy, gdy zajmowałem się przypadkami samobójstw, zabójstw i innych aktów przemocy, nigdy nie doświadczyłem takiego poziomu duchowej opresji i zła jak na tej sali – żalił się wiceprzewodniczący Liberty Counsel Action Matt Barber.
– Ci specjaliści od zdrowia psychicznego, aktywiści pro-pedofilscy i homoseksualiści potrafili tak niefrasobliwie – prawie w lekceważący sposób – dyskutować o akcie gwałtu na dziecku – mówił wyraźnie poruszony Barber.
 
Dodawał, że dla opisania „piękna” aktu pedofilskiego – jednej z najgorszych perwersji wobec dzieci – „uczeni” używali „kwiecistego i eufemistycznego języka oraz quasi-naukowych określeń”.
Organizacja B4U-ACT była sponsorem zeszłotygodniowej imprezy w Baltimore, w której udział wzięli pro-pedofilscy działacze i specjaliści od zdrowia psychicznego. W trakcie konferencji dyskutowano na temat atrakcyjności seksualnej dzieci i zastanawiano się, w jaki sposób można doprowadzić – podobnie jak w przypadku homoseksualizmu – do wykreślenia pedofilii z listy zaburzeń psychicznych Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (APA).
Wśród panelistów konferencji znaleźli się m.in.: Fred Berlin z Johns Hopkins University School of Medicine, Renee Sorentino z Harvard Medical School, John Sadler z University of Texas Southwestern Medical Center, John Breslow z London School of Economics and Political Science.
W dyskusji na temat pedofilii głos zabrało około 50 osób.
Prawie wszyscy paneliści zgodzili się, że pedofile są „niesprawiedliwie piętnowani i demonizowani przez społeczeństwo” i że „dzieci z natury nie są w stanie wyrazić zgody” na seks z osobą dorosłą, dlatego powinno się dopuścić do takiego aktu bez ich zgody. Omówiono także argumenty dorosłych osób na rzecz dopuszczalności kontaktów seksualnych z dziećmi.
Pseudo-naukowcy uznali, że Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne ignoruje fakt, iż pedofile „żywią uczucia miłości do dzieci”. Tę „miłość” można ich zdaniem porównać do zafascynowania heteroseksualnego dorosłych osób, jak również do zafascynowania homoseksualnego. Dlatego – argumentują – APA winna zmienić klasyfikację zaburzeń psychicznych, wykreślając z niej pedofilię.
W wywiadzie dla LifeSiteNews (LSN), wizytujący profesor prawa z Liberty University, która wzięła udział w konferencji, Judith Reisman, skrytykowała przełomową sprawę o pedofilię Lawrence przeciw Teksasowi, wykorzystywaną przez aktywistów pedofilskich. W najnowszej książce „Sabotaż seksualny” ujawnia ona druzgocące konsekwencje okupywania szkół przez seksuologów pokroju Alfreda Kinseya, którzy okazali się aroganckimi „seksualnymi anarchistami”.
Stwierdziła m.in., że„tak jak AIDS jest naturalnym skutkiem amoralnej edukacji seksualnej i propagandy medialnej, tak też ich skutkami jest seksualne wykorzystywanie dzieci”. – Jesteśmy poddawani indoktrynacji, w wyniku której ma powstać nowy charakter ludzki. Znamienną częścią tego charakteru jest przyzwolenie na seksualne wykorzystywanie dzieci – mówiła.
Barber dodawał: – Oni wiedzą, że jeśli chcą, by przyszłość należała do nich, muszą sprawić, że opanują umysły naszych dzieci.Dlatego takie grupy jak B4U-ACT, Gay Lesbian Education Network, Planned Parenthood i tym podobne, wykorzystują środowiska akademickie do prania mózgów i indoktrynacji dzieci od przedszkola aż po studia.
Organizacja pedofilska B4U-ACT klasyfikuje pedofilię jako po prostu inną „orientację seksualną” i potępia „piętnowanie” pedofilów, czyli osób, mających upodobanie do odbywania aktów seksualnych z dziećmi.”
Źródło: LIfeSiteNews.com, AS.
www.monitor-polski.pl/legalizacja-pedofilii-kolejnym-krokiem-destrukcji-moralnosci/
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

3 komentarz

  1. Pingback: Czy syjonistyczny totalitaryzm zalegalizuje pedofilię w III RP?

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758