Bez kategorii
Like

Łee, tyle natemat.pl Lisa

22/02/2012
320 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Ruszył dziś przed południem nowy portal T. Lisa.

0


 Na Twitterze pierwsze komentarze są negatywne. Warzecha zwraca uwagę na generalny bałagan strony ”żadnej hierachii i kategorii”. Kataryna uważa, że jest gorszy niż 300polityka, która też niedawno wystartowała. Antyleft „U Huffingtonowej wszystko jest uporządkowane. U Lisa jest jeden wielki burdel. Żeby przewinąć stronę od pocz. do końca trzeba 20minut.” Samuel Pereira „To prawda, że ten długoładujący się portal Playa prowadzi Lis?”
Narcystyczny Brutal „zawodowo projektuje tego typu rzeczy (strony, aplikacje, programy, etc.). Jakbym taki projekt dał szefowi to by mnie zwolnił :)”
Ja uważam, że Lis nie czuje netu. Zresztą nie uważam za możliwy sukces tamtej opcji, w tym środowisku, bo to „bez serc, bez ducha, to szkieletów ludy”, a w necie duch to podstawa.

Układ strony jest zły, kojarzy się z gazetą przygotowaną do druku. Treści trochę z tabloidu, trochę z mainstreamowej prasy. Jedyne co mnie się na niej podoba, to mordki znajdujące się na samej górze, łatwo wejść na blogi znanych ludzi a miejsca wiele to nie zajmuje.

Nie wróżę mu też wielkiego sukcesu, bo tam nie ma kto pisać. A to jest podstawa. Jest kilka mocnych nazwisk polityków, ale one niewiele mają do powodzenia. Będą ich czytali ci, którzy lubią czytać wielkie nazwiska, które niewiele maja do powiedzenia. Jest też kilku dziennikarzy. Z prawicy są Bosak, Wipler, Kępa, nie wiem po co. Pomylili internet z telewizją, ulegli magii nazwiska, chcą prowadzić działalność misyjną? Blogerzy tu głównej roli grać nie będą, raczej newsy, będzie to też pas transmisyjny polityków.

Łatwo jest być wielkim LISem, gdy się jest głaskanym przez cały mainstream, gdy się ma w telewizji monopol na tego typu program, w dobrych godzinach, mocno reklamowany a cała zdolniejsza konkurencja została zwolniona, lub nie miała szans być przyjęta. To nie jest też rynek tygodników, gdzie jest kilka od lat ustalonych tytułów, na którym zresztą mimo samochwalstwa Lis sukcesu nie odniósł, o czym niedawno pisał Ziemkiewicz.

Tu może go spotkać klęska.
 

0

R.Zaleski

"Czlonek Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów............................. "My wybory wygralismy dzieki niekontrolowanemu internetowi i Facebookowi" V. Orban............. Jakosc polityki = jakosc zycia"

363 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758