Bez kategorii
Like

Las… ‘robocizna’.

10/03/2011
311 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W związku z niedyspozycją Rosomaka, swego rodzaju ‘parowozu’ akcji, w odpowiedzi na krzyk… ‘wszystkie ręce na pokład’, na wczorajszej ‘robociźnie’ pojawiła sie spora grupa ludzi… Norma została wykonana w 300%… nie, nie wykonaliśmy 3x więcej zaplanowanej pracy, zrobiliśmy ją w 1/3 zaplanowanego czasu, pozostałe 2/3 to były rozmowy na różne ciekawe tematy. Kilka zdjęć zamieszczam. Reszta zdjęć na RA Warszawa, całość w filmie u Carcinki, jest nawet film z ‘robocizny’. Podziękowania w imieniu wszystkich ‘głodnych’ dla Pani‘mpica’ 😉   Mobilizacja na dziś. Kto może przyjść niech przyjdzie, kto nie może niech przełoży plany! I przyjdzie.   Reszta informacji na:carcajou.nowyekran.pl/post/5795,10-03-las-smolenski-przedwiosnie Inne zapisy autora: Orszak Trzech KróliPolicja w cywilu była ubrana w jednakowe uniformy…Moja relacja wideo z Marszu Niepodległości (bez policji)WOJTEK. NIEDŹWIEDŹ, KTÓRY […]

0


W związku z niedyspozycją Rosomaka, swego rodzaju ‘parowozu’ akcji, w odpowiedzi na krzyk… ‘wszystkie ręce na pokład’, na wczorajszej ‘robociźnie’ pojawiła sie spora grupa ludzi… Norma została wykonana w 300%… nie, nie wykonaliśmy 3x więcej zaplanowanej pracy, zrobiliśmy ją w 1/3 zaplanowanego czasu, pozostałe 2/3 to były rozmowy na różne ciekawe tematy.

Kilka zdjęć zamieszczam.

Reszta zdjęć na RA Warszawa, całość w filmie u Carcinki, jest nawet film z ‘robocizny’.

Podziękowania w imieniu wszystkich ‘głodnych’ dla Pani‘mpica’ 😉

 

Mobilizacja na dziś. Kto może przyjść niech przyjdzie, kto nie może niech przełoży plany! I przyjdzie.

 

Reszta informacji na:carcajou.nowyekran.pl/post/5795,10-03-las-smolenski-przedwiosnie

Inne zapisy autora:

0

Avatar
John May

Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart Polak, Wegier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki // Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.

133 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758