HYDE PARK
1

Łajdactwo u władzy – polityka fabrykowania oskarżeń

20/01/2021
1136 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
Łajdactwo u władzy – polityka fabrykowania oskarżeń

O tym, że polityka przeciwdziałania przemocy w rodzinie ma niewiele wspólnego z dobrem rodziny, natomiast wiele wspólnego z sianiem chaosu i szczuciem ludzi przeciw sobie, pisałem już wielokrotnie.

0


O tym, że polityka przeciwdziałania przemocy w rodzinie nie ma nic wspólnego z dbałością o dobro rodziny, ale wprost przeciwnie, ma na celu sianie chaosu i wzajemne szczucie ludzi, pisałem już nie raz. Od pewnego czasu wszystkie artykuły na ten temat kieruję do wiadomości Prezydenta i Ministra Sprawiedliwości. Robię to dla zasady, bo wiem, że mój blog jest i tak z urzędu obserwowany. Przynajmniej mam potwierdzenie, że adresaci informację otrzymali.

Przez kilkanaście lat nękania mnie, zamykania w więzieniu, w zagrzybionych lochach Białołęki, wielokrotnym przetrzymywaniu na dołku dla zastraszenia i psychiatryzowaniu, wszystko to przy jawnie spreparowanych oskarżeniach o przemoc w rodzinie, skrupulatnie zbierałem wszelkie dokumenty przekrętów szajki, w nadziei, że przyjdzie czas rozliczenia.

Obaj panowie (Duda i Ziobro) mają pełną dokumentację tej historii, wraz z wynikiem (pozytywnym dla mnie) badania wykrywaczem kłamstw i opinią (negatywną) sądowo-psychologiczną oskarżycielki. Rzeczy te są zresztą publicznie dostępne na moim blogu. Jest tam dokumentacja tolerowania przez prokuraturę wielokrotnych fałszywych zeznań oskarżycielki, preparowania dokumentów, w tym postanowienia sądu i protokołów, a także otwartego działania sądów w złej wierze (sądy wydawały postanowienia o kontaktach, a jednocześnie adres córek był zastrzeżony i nie były one posyłane do szkoły, tak abym nie mógł się z nimi w jakikolwiek sposób spotkać). Publicznie dostępne są dowody rabunku mojego majątku na podstawie lewych dokumentów sądowych. Udokumentowałem też ciężkie pobicie mnie przy jednoczesnej odmowie prokuratury zajęcia się sprawą.

O tym wszystkim została wyczerpująco powiadomiona kancelaria Prezydenta Dudy a Ministerstwo Sprawiedliwości było informowanie o wszystkich przekrętach na bieżąco. Przez kilkanaście lat trwania cyrku, żaden z ministrów w sprawiedliwości nie kiwnął palcem aby ukrócić ten proceder. Tak wygląda polska, w tym pisowska, praworządność. I nie mogą – PiS i Ziobro – zrzucać winy na poprzednią ekipę, gdyż po pierwsze: bandytyzm ten rozpoczął się wobec mnie za czasów ich pierwszych rządów w latach 2005-2007, a po drugie: u władzy są z powrotem już od ponad pięciu lat i mieli aż nadto czasu żeby to bagno wyczyścić. Skoro tego nie zrobili to znaczy, że tak ma być, a chaos i bandytyzm wobec społeczeństwa jest formalną, chociaż nie całkiem jawną, polityką państwową, niezależnie od tego, która ekipa jest w danym momencie u koryta.

W lipcu 2019r wysłałem do prezydenta Dudy maila z prośbą o udostępnienie wyniku badania psychiatrycznego ministra Ziobry ze względu na zagrożenie publiczne jakie stanowi. Odpowiedzi nie otrzymałem, a sprawa jest super poważna. Poprzez wprowadzanie nowych ustaw faworyzujących rozwody w miejsce pełnych rodzin oraz poprzez zachęcanie kobiet do fałszywych oskarżeń o przemoc pan ten świadomie generuje konflikty rodzinne.

Nie można mi zarzucić bezpodstawnych oskarżeń, gdyż publikuję dokumenty. Żaden uczciwy sąd (chociaż w Polsce trudno taki znaleźć) nie skaże człowieka wobec tak twardych dowodów niewinności (wariograf potwierdzający fałsz oskarżeń oraz opinia sądowo-psychologiczna stwierdzająca psychopatyczne zaburzenie osobowości i skłonność do kłamstw i manipulacji ze strony oskarżycielki). Warto dodać, że na wybór biegłej psycholog nie miałem najmniejszego wpływu a nawet jej powołanie było inicjatywą sędzi. Poza tym nikt opinii biegłej nie zakwestionował, nawet sama zainteresowana będąca przedmiotem opinii. Podobnie zresztą nie podważono jakości badania wariografem a jedynie odrzucono je, jako niedopuszczalne „bo sąd wie lepiej”. Dopuszczalne były za to zeznania psychopatki i jej matki o podobnej osobowości. Sprawa przeszła przez wszystkie możliwe etapy włącznie z Trybunałem Konstytucyjnym i nigdzie nie dopatrzono się nieprawidłowości! Być może było tak dlatego, że fabrykowanie oskarżeń w polskich sądach jest normą z pełnym błogosławieństwem Prezydenta i Ministra Sprawiedliwości. Gdyby było inaczej to sprawa byłaby potraktowana poważnie – moje wyroki skasowane, zostałbym przeproszony a szkoda naprawiona. Podjęto by również działania aby tego typu sytuacja nigdy więcej nie mogła się wydarzyć. Poza tym na moim blogu dokumentuję wszystkie te oszustwa sądowe od samego początku i jak do tej pory nie doświadczyłem jakiegokolwiek formalnego zainteresowania ze strony Ministra Sprawiedliwości czy Prezydenta. Gdyby ci ludzie traktowali swoje obowiązki poważnie sprawy te byłyby wyjaśnione już dawno a skorumpowani urzędnicy wraz z oskarżycielką znaleźli się tam, gdzie ich miejsce – za kratami. Jednak nic takiego się nie wydarzyło a Ziobro idzie w zaparte i odmawia kasacji. Jest tak dlatego, że zarówno Prezydent jak i Minister sprawiedliwości trzymają parasol ochronny nad złodziejską sitwą a cała mowa o reformie sądownictwa jest fikcją i propagandą na użytek gawiedzi. W rzeczywistości zaś realizuje się politykę destabilizacji i chaosu społecznego.

W grudniu 2019 wysłałem do prezydenta pismo z propozycją załatwienia sprawy bez nadmiernego rozgłosu, tak aby mógł zachować twarz. Oczekiwałem kasacji spreparowanych wyroków, przeproszenia mnie i naprawienia szkód. Ponownego emaila w tej sprawie wysłałem w sierpniu zeszłego roku. Odpowiedzią była kompletna cisza, a właściwie nie, odpowiedź taka najprawdopodobniej była, w postaci wczorajszej wizyty smutnych facetów z posterunku policji. Nie wpuściłem ich do domu i odmówiłem jakiejkolwiek dyskusji. Mam ważniejsze sprawy na głowie. Przypuszczam jednak, że pojawią się z powrotem aby zawlec mnie do Białołęki lub któregoś z podobnych przybytków.

Bogdan Goczyński 20.01.2021

Linki do tekstów dokumentujących tezy artykułu.

Wariograf potwierdza fabrykowanie oskarżeń

Opinia sądowo-psychologiczna oskarżycielki

Jak kradnie się polską własność!

Numer na bitą żonę

Fałszerstwa w Polsce nie są karalne

Gdy wariaci mają władzę

Email do prezydenta w sprawie fabrykowania oskarżeń

Badanie Psychiatryczne Ministra Ziobry – pismo do Prezydenta

Do wiadomości

Prezydent Andrzej Duda

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

0

Bogdan Goczyński

78 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758