WIEDZA
Like

Kulisy władzy- smutna prawda

13/04/2012
431 Wyświetlenia
0 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

O co chodzi władzy w Polsce i na świecie i skąd się biorą antagonizmy międzypartyjne, skoro wszyscy pracują na rzecz tej samej ideologii

0


 

Rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż nam się wydaje. Tak naprawdę naszym materialnym światem rządzi trójca antychrysta, mianowicie – syjoniści(Wielka Brytania, USA, Izrael), po drugiej stronie Chabad-Lubavitch- żydostwo chazarskie (Rosja i sprzymierzeńcy) oraz Chasydzi, którym w głowie odbudowanie trzeciej świątyni.
To co obserwujemy na scenie politycznej i oszukańczych mediach, jest jedynie ścieraniem się tych grup. Ot cała filozofia władzy w Polsce. Obserwując układ tych sił na podstawie toczących się wydarzeń, widzimy wyraźnie, że póki co, frakcją dominującą jest Chabad-Lubavitch.
W Polsce Michnik-Szechter, Tusk, Wałęsa i inni to Chabad-Lubavitch, a Kaczyńscy, Macierewicz i inni to syjoniści amerykańscy.
Oczywiście wszystkie te trzy grupy się wzajemnie przenikają. Głównym celem ich jest, aby im żyło się dobrze. Jeśli cokolwiek dowiadujemy się o jakiejkolwiek aferze na świecie, to jest nic innego, tylko jedni drugim ucierają nosa, gdyż za dużo sobie pozwolili. To tu trzeba szukać motywów zbrodni smoleńskiej.
To ich brudna gra między sobą. Niech piorą te brudy sami. A my spokojnie obserwujmy przebieg wydarzeń, gdyż w biblii to wszystko jest zapisane i pewne procesy są nieuniknione.
Jedno jest pewne, głównym orężem w mediach jest dezinformacja. Czystki w czasie drugiej wojny światowej na Chabad-Lubavitch zrobili syjoniści.
Był to odwet za Trockiego i ekipę syjonistów, których wykończył Stalin – Chabad-Lubavitch. Rządzą wszędzie, bez ich zgody nie założysz większego interesu, bo cię zniszczą.
Przykład : Olewnik, Kluska i wielu innych. Wykańczanie niewygodnych świadków przez „samobójstwa”, „zawały”, czy po prostu morderstwa- Papała, Leper.
Jesteśmy w czasie, kiedy cały świat ogarnia wtórne pogaństwo, a to już o krok od Paruzji Chrystusa Króla.
A poza tym pod adresem Lecha i Jarosława Kaczyńskich padły ostre słowa– zostali oni, wraz z kilkoma innymi politykami z Europy Środkowo-Wschodniej, określeni mianem "faszystowskich dziwaków" i "agentów Międzynarodowego Funduszu Walutowego i NATO". Opinię taką wyraził amerykański historyk i dziennikarz Webster Tarpley w filmie dokumentalnym "The Obama Deception".
A wierzcie mi, że facet wie co mówi.
"The Obama Deception" to film kontrowersyjnego amerykańskiego dziennikarza Alexa Jonesa, którego osią jest próba wykazania, że Stanami Zjednoczonymi nie rządzi prezydent, lecz działająca z ukrycia "oligarchia", a Barack Obama to nie tylko marionetka w rękach kompleksu militarno-przemysłowego, ale także oszust zwodzący Amerykanów pustymi obietnicami, z których nie ma zamiaru się wywiązać.
 
W filmie pojawia się kilku gości, którzy dzielą się z widzami swoim zdaniem na temat Stanów Zjednoczonych oraz ich polityki wewnętrznej i zagranicznej; na ekranie można zobaczyć m.in. byłego gubernatora stanu Minnesota Jessego Venturę, rappera-komentatora politycznego KRS-One, czy właśnie Webstera Tarpleya.
 
Z filmu wynika, że Barack Obama będzie kontynuował program tarczy antyrakietowej, którego elementy zostaną rozmieszczone w Polsce i w Czechach. W opinii reżysera filmu, a także Tarpleya, instalacja tarczy antyrakietowej w Europie Środkowo-Wschodniej służy taktyce "okrążania" Rosji. Dowodem na to ma być fakt, że w administracji Obamy funkcję sekretarza obrony sprawuje mianowany jeszcze przez Busha gen. Robert Gates.
 
Co mówi Webster Tarpley:
 
Wynikiem polityki, polegającej na ciągłym "mieszaniu" tuż przy granicy Rosji, wraz z "faszystowskimi dziwakami (ang. fascist creeps)", "agentami" Międzynarodowego Funduszu Walutowego i NATO, takimi jak Juszczenko z Ukrainy, albo Saakaszwili z Gruzji, albo ci bliźniacy Kaczyńscy z Polski,czy ta zbieranina z Litwy, Łotwy i Estonii, oznaczającej, że jest się związanym z tymi "gangsterami", którzy mogą zdecydować o wywołaniu wojny, może być wybuch konfliktu, który z pewnością przekształci się w trzecią wojnę światowej. To jest gorsze nawet od polityki neokonserwatystów, od polityki Busha i Cheneya, ponieważ oni nigdy nie posunęli się nawet tak daleko jak Brzeziński, Soros inni ludzie, którzy "zarządzają" Obamą”.
 
Tarpley to kontrowersyjny historyk i dziennikarz, słynący ze swych lewicowych przekonań i wiary w teorie spiskowe, które w jego opinii, odkrywają prawdę o prawdziwej naturze światowej polityki.
Według niego za atakami z 11 września 2001 roku stoi amerykański kompleks militarny i CIA, politykę USA kształtuje Wall Street i wielkie korporacje, a celem Waszyngtonu ma być stworzenie anglo-amerykańskiego Nowego Porządku Świata (NWO).
 
Jako reakcja odwetowa po obejrzeniu filmu „Obama Deception”, Portal Onet.pl skontaktował się z Kancelarią Prezydenta w sprawie kontrowersyjnych słów, które padają na temat głowy państwa. Kancelaria poinformowała jednak, że nie zapadła jeszcze decyzja, czy słowa, które padły na temat prezydenta RP w filmie, zostaną przez nią skomentowane. Oto pytanie do Kancelarii.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bracia-kaczynscy-okresleni-jako-agenci-i-faszystow,1,3500859,wiadomosc.html
 
 
Zwróćcie uwagę na 0:52 sek
 
Otóż, oni bawią się nami z tymi kolejnymi wyborami. PIS naprzemiennie z PO,czyli system dwupartyjny: lewica i prawica,podobnie jak w Stanach republikanie i demokraci.Czy widzisz jakąś różnicę? Normalna huśtawka na scenie politycznej, a przy korycie ciągle te same mordy.
 
A skąd wywodzi się Kaczyński, ano z KOR-u, a dlaczego, jak był przy żłobie, to nie wykorzystał swojego 5 minut, tylko oddał walkowerem i pogrzebał Samoobronę i Ligę Polskich Rodzin? Czemu nie mógł z nimi budować Polski w dobrym kierunku? A jego wprowadzenie do Polski jednej z najniebezpieczniejszych lóż masońskich Bnai Brith przy blasku świec Menory, w uroczystej oprawie, w zażydzonej i masońskiej Fundacji zbrodniarza Sorosa i na dodatek wygłoszenie kwiecistej mowy, o wielkich zasługach tej loży dla świata i dla ludzkości, to pryszcz, który się gumką wytrze? Czyżby dostał chwilowego zaćmienia umysłu, zresztą nie pierwszy raz?
 
Zaczynam coraz bardziej odnosić wrażenie, że karty już dawno zostały rozdane i to co podejrzewałam, stało się iście klarowne. Nie ma partii, na ten czas, ani opcji politycznych, które idą w stronę odwrotną do NWO.
 
Pozostaje tylko kwestia, które siły na górze tej piramidy, przeforsują swoją przewagę i będą bliżej koryta. W zależności od tego, przebieg światowego zniewolenia, będzie przebiegał wg trochę innego scenariusza, ale cel będzie ten sam. Ba!!!, Brzeziński, stary szczwany lis, który te ochydę NWO promuje, myśli ma identyczne jak Kaczyński.
 
Dlatego niech sam Bóg zdecyduje, a Ci kłamliwi gracze, niech się między sobą wytłuką.
W biblii jest powiedziane, aby trzymać się z dala od Babilonu, a więc od tej brudnej polityki też. A jaka jest dla mnie różnica, czy będę miała takiego kata, czy innego? To zawsze będzie kat. Jak to mówią te hieny ;"Rząd się wyżywi".
 
Mnie nie odpowiada, ani kierunek polityki Palikota, ani Tuska, ani SLD i tego ich nowego lidera popaprańca, ani PSL, ani PIS.
 
A jaki ma program PIS? Nie wiadomo.Na razie oprócz likwidacji satanizmu i zemsty za Smoleńsk, o niczym innym nie mówi. A to trochę przymało. Antysemityzm dalej będzie tępiony, co wyraźnie powiedział. A w ramach tego antysemityzmu, to wiecie jak można manewrować tym wytartym sloganem.
 
Mam dość kłamstw. Tylko taki polityk będzie wiarygodny, który powie tak, tak, nie nie. Wszyscy, którzy lawirują między słowami i między wartościami, to dla mnie ponure kmioty i kłamcy. A kłamstwo jest niestety grzechem, równym zbrodni i mogę to spokojnie wykazać, jak ktoś się uprze.
 
Powiedział, że niedopuszczalne jest używanie haseł antysemickich, to co oni są świętą, indyjską krową? 
 
Dopóki jakiś polityk nie zweryfikuje kłamstw oświęcimskich, dopóki nie wystąpi jawnie przeciw Izraelowi i jego zbrodniczej polityce, niech spada na drzewo. 
 
Jeżeli on wspiera i gloryfikuje lobby amerykańsko-izraelskie, które prowadzi zbrodniczą politykę na wielu frontach, które niszczy i grabi Palestynę i zabija i okalecza palestyńskie dzieci, to ja takiemu człowiekowi mówię zdecydowane NIE.
 
Bo dla mnie życie jednego palestyńskiegoa dziecka, znaczy więcej niż życie wszystkich kłamliwych i podstępnych, polityków, którzy ten reżim jawnie popierają. Niech się sami między sobą jak sępy rozkrwawią i rozdziobią te brudne polityczne kanalie, Ci psychopatyczni, żądni władzy pomyleni i płytcy klakierzy. Ja umywam od tego syfu i brudu swoje ręce.
 
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758