Bez kategorii
Like

Ktoś przestawił wajchę!

30/09/2012
500 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Nie ma płonącego Opla TVN-u? Czemu?

0


Nie miałem możliwości śledzić wydarzeń dnia dzisiejszego, więc dosyć nerwowo zacząłem "surfować" po programach informacyjnych około 23ej. Spodziewałem się najgorszego. Wiadomo, już było parę "obiektywnych transmisji" jak z 11.11, czy z marszu ruskich w prywisljanskim kraju podczas Euro 2012. 

Przelatuję więc pilotem po programach, zaczynam od TVP3, a tam… jakieś motory, potem Polszmata, a tam jakiś wykład o oczyszczaniu ścieków, więc mówię żonie: "Nie ma co, ale na WSI24 to już nie można oczekiwać informacji". A tu nagle, na tymże kanale zaczyna się komentarz. Najpierw o wielotysięcznej frekwencji, potem o treści haseł… cały czas oczekuję szydery i zdjęć spalonych wozów transmisyjnych TVNu. A tu nic!

Za chwilę lektor anonsuje fragmenty przemówienia Rydzyka, a ja żonie podpowiadam: "Teraz się zacznie Goebbelsówka!" No i nic. I była chyba minuta, bez najmniejszego, durnego komentarza! 

Poczułem się jakoś nieswojo, zupełnie jakby w "Czterech Pancernych" Janek Kos poszedł na niemiecie kurwy, zamiast podwalać się Marusi. Sytuacja nienormalna. Ale… jeszcze się okaże o co chodzi, bo za chwilę będzie o przemówieniu samego "ucieleśnienia zła", czyli Jarosława Kaczyńskiego! Pewnie najlepsze zostawili na koniec?
No… nie zostawili. 
I nawet nie było durnowatych zdjęć akcentujących mały wzrost Kaczyńskiego, żadnej dziwnej miny, żadnej rozwiązaniej  sznurówki!

Nie było żadnego komentarza, żadnej zgrywy, tłumaczenia, zabarawiania… Było tak, jak powinno być, co w stacji WSI24 jest raczej stanem NIENORMALNYM!

A to oznacza tylko jedno, tak jak śpiew skowronka w marcu: NADCHODZI WIOSNA!

Ktoś przestawił wajchę i postawił na innego konia, który to koń nagle zacznie wygrywać tam, gdzie dawniej nie mógł nawet przejść truchtem.

Najbardziej intrygujące jest to, kim są te "ktosie", ale to może być wiedza zbyt bolesna, więc tym się nie zajmuję:)

0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758