Artykuły redakcyjne
Like

Kto zamordował Andrzeja Leppera? Zbigniew Stonoga ujawnia szokujące informacje

30/08/2015
777 Wyświetlenia
3 Komentarze
15 minut czytania
Kto zamordował Andrzeja Leppera? Zbigniew Stonoga ujawnia szokujące informacje

Uprawomocnił się wyrok skazujący Zbigniewa Stonogę na rok pozbawienia wolności. Przedsiębiorca poinformował więc na swoim facebooku, że ujawni informacje mające być dowodami na to, iż Andrzej Lepper nie zginął w wyniku samobójstwa. Stonoga zaczyna od wspomnienia swojej wizyty w szpitalu w Aninie. Miał go tam odwiedzać śp. Andrzej Lepper. Kiedy mimo specjalistycznych zabiegów Zbigniew Stonoga wciąż odczuwa ból spowodowany usunięciem migdałków, wraca do szpitala.

0


JAK UMARŁ ANDRZEJ LEPPER? ZBIGNIEW STONOGA UJAWNIA SZOKUJĄCE INFORMACJE

 

 

We wrześniu 2011 r. po śmierci Andrzeja .Leppera trafiam ponownie do Pani dr i skarżę się na utrzymujący się ból. Otrzymuję stosowną pomoc ale Pani dr jest jakaś zmieszana, nienormalna, (pochodzi z rodziny Powstańczej)

– ja Panu muszę coś powiedzieć

– słucham

– Pan znał się z Andrzejem Lepperem i wie Pan…..

– no niechże Pani powie o co chodzi!

– moja koleżanka z roku pracuje na oczkach i ta sekcja była w piątek, a raczej już w sobotę o godz. 2.07 ona wykryła śladowe ilości skoliny, pęknięty worek osierdziowy i niewidoczną bruzdę wisielczą-oni ją poprawiali…

– a co to jest skolina?

– to taki preparat zwiotczający mięśnie.

– on konał świadomie, a ten worek osierdziowy pękł najprawdopodobniej ze strachu.

 

– Pani Doktor to jak ta koleżanka się boi a taka jest prawda niech weźmie video z sekcji i chodźmy do notariusza sporządzić stosowne oświadczenie z datą pewną – pisze Zbigniew Stonoga na swoim profilu.

W dalszej części przedsiębiorca wspomina, iż śp. Andrzej Lepper bardzo chciał się spotkać z Jarosławem Kaczyńskim.

Na trzy dni przed śmiercią Lepper chce się spotkać bardzo z Jarosławem Kaczyńskim w ręku kurczowo trzyma kasetę VHS dostał ją od Łukaszenki za pośrednictwem białoruskiego ministra Siemaszko, którego syn jest na ów czas Attache handlowym ambasady Republiki Białorusi w Polsce.

Na kasecie jest nagrane miejsce katastrofy smoleńskiej i strzały do trzech ciał niby w zgodzie z jakimś prawem- aby ulżyć w cierpieniu konającej tkance ludzkiej.

 

Zakończenie ujawnionej przez Stonogę historii jest równie szokujące.

 

Po jakimś czasie….

 

Mój wieloletni przyjaciel, znany warszawski notariusz nocą zostaje wezwany w Polskę, że niby jego syn malował graffiti na wagonach kolejowych (chłopak 35 lat po studiach?!)

Jedzie do Bydgoszczy i odbiera Daniela z tym że jest pewien problem. Dziwni panowie pytają o oświadczenie i depozyt…

Andrzej nie udziela żadnej odpowiedzi, powie mi to za kilka dni.

Prośby o zwrot dokumentu powtarzają się jeszcze w niecodziennych odwiedzinach o charakterze nieprocesowym.

Żona notariusza wypada z okna w centrum Warszawy z wysokości 2 metrów i ginie.

Koleżanka z roku Pani dr. zniknęła i nikt jej już nigdy nie widział.

Źródło:

 

“GŁOS POLSKI” TORONTO NR 35 – 26.08. – 8.09.2015

 

 

STONOGA ZNOWU SZOKUJE: LEPPER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY!

KUMPEL LEPPERA ZATRZĄSŁ POLSKĄ

 

Zbigniew Stonoga twierdzi, że były wicepremier i lider Samoobrony Andrzej Lepper wcale nie popełnił samobójstwa, ale został zamordowany. Według Stonogi w ciele Leppera odkryto ślady substancji zwiotczającej mięśnie, a bruzda na szyi polityka została… “poprawiona”. – Andrzej Lepper został zamordowany – napisał na Facebooku Stonoga.

Kontrowersyjny biznesmen twierdzi, że istnieje kaseta z nagraniem sekcji zwłok polityka. Stonoga pisze też o innej kasecie VHS zawierającej nagranie ze Smoleńska, którą Lepper chciał pokazać Kaczyńskiemu.

 

WERSJA OFICJALNA

 

Oficjalna wersja jest taka:

Andrzej Lepper popełnił samobójstwo w sierpniu 2011 roku, wieszając się w warszawskiej siedzibie Samoobrony. Po roku prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie śmierci polityka.

– Nie stwierdzono, aby ktokolwiek nakłaniał bądź też udzielił pomocy pokrzywdzonemu w celu doprowadzenia go do targnięcia się na własne życie – mówił rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Dariusz Ślepokura.

Trzy miesiące po śmierci polityka “Super Express” dotarł do nagrania wywiadu, jakiego trzy dni przed śmiercią udzielił Andrzej Lepper. Polityk mówił tam o tym, że czuje się zagrożony i jest śledzony.

– Panie, pana wykończą, oni panu nie podarują, niech pan uważa… – relacjonował Lepper. Trzy dni po wypowiedzeniu tych słów ciało Leppera znaleziono w siedzibie partii.

 

UMIERAŁ ŚWIADOMIE

 

Teraz do sprawy śmierci lidera Samoobrony wraca Zbigniew Stonoga, jego wieloletni przyjaciel, który pomagał mu finansowo w trudnych chwilach. – Sekcja zwłok A. Leppera (.) “Poprawiano” bruzdę wisielczą, miał pęknięty worek osierdziowy, a we krwi stwierdzono śladowe ilości skoliny (substancja zwiotczająca mięśnie – red.) – pisze Stonoga. Szokujące szczegóły ujawniła Stonodze lekarka, której koleżanka uczestniczyła w sekcji zwłok Leppera. – On konał świadomie, a ten worek osierdziowy pękł najprawdopodobniej ze strachu – mówiła kobieta. Według Stonogi istnieje nagranie z sekcji zwłok polityka. – Teraz będę ich cisnął o opublikowanie kadru z wideo z sekcji. Odpowiem Wam, jaka będzie odpowiedź prokuratury: plik został uszkodzony podczas śledztwa lub sekcji nie utrwalano – przewiduje Stonoga.

 

NAGRANIE ZE SMOLEŃSKA

 

Komu mogło zależeć na śmierci przywódcy Samoobrony, który w tamtym okresie miał poważne problemy finansowe?

Lepper na trzy dni przed śmiercią miał dostać od białoruskiego dyplomaty kasetę VHS z nagraniem ze Smoleńska. – Na kasecie jest nagrane miejsce katastrofy smoleńskiej i strzały do trzech ciał niby w zgodzie z jakimś prawem – aby ulżyć w cierpieniu konającej tkance ludzkiej – pisze Stonoga.

Według relacji biznesmena Lepper chciał tę kasetę pokazać Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Sprawę śmierci Leppera Stonoga ujawnił po tym, jak media napisały, że biznesmen ma niebawem trafić za kraty za oszustwo.

Jak dowiedział się “Super Express”, warszawski sąd na Pradze sporządza właśnie uzasadnienie wniosku o osadzenie Zbigniewa Stonogi w więzieniu. Co jeszcze do tego czasu ujawni Stonoga?!

 

CO TO JEST SKOLINA

 

Skolina to lek powodujący zwiotczenie mięśni. Bezpośrednio po jego podaniu pojawia się krótkotrwałe drżenie mięśniowe, a następnie występuje zwiotczenie mięśni. Lek stosuje się na przykład do przeprowadzenia intubacji dotchawiczej podczas krótkich zabiegów chirurgicznych.

Jest przeznaczony wyłącznie dla lecznictwa zamkniętego i może być stosowany jedynie przez wykwalifikowany personel medyczny.

 

BIAŁORUŚ PYTA: KTO ZABIŁ LEPERRA?

 

Komu przeszkadzał nieugięty polityk i kto zabił Andrzeja Leppera? – pyta białoruska państwowa telewizja i domaga się “przejrzystego śledztwa od Polski i Europy”. – Gdy w zagadkowych okolicznościach umarł główny opozycyjny polityk, zapadła cisza. Policja wydała dziwne, pośpieszne oświadczenia – powiedział przedstawiciel białoruskiej telewizji Jury Prakopau.

Pytanie “kto zabił Andrzeja Leppera?” zabrzmiało w materiale białoruskiej telewizji państwowej nadanym w niedzielę wieczorem. Wystąpił w nim wiceszef uznawanego przez władze w Mińsku Związku Polaków na Białorusi Mieczysław Łysy, który powiedział, że rozmawiał z Lepperem ok. godz. 22 w czwartek. Wówczas szef Samoobrony spytany, co u niego, odpowiedział, że wszystko jest znakomicie.

Pojawiają się teraz dwa główne pytania: komu przeszkadzał nieugięty polityk i kto zabił Andrzeja Leppera?

 

BIAŁORUSKA TELEWIZJA

KOMU PRZESZKADZAŁ NIEUGIĘTY POLITYK

 

– Od pierwszych minut po znalezieniu ciała władze polskie, media i Internet uparcie narzucają jedną wersję – samobójstwo – mówił komentator Jury Prakopau w cotygodniowym programie publicystycznym “W centrum uwagi”.

Następnie w materiale zabrzmiała ocena, że pojawiają się teraz “dwa główne pytania: komu przeszkadzał nieugięty polityk i kto zabił Andrzeja Leppera?”.

Telewizja oznajmiła, że w mediach polskich “przemilczane jest główne pytanie – czy Andrzej Lepper odszedł z własnej woli?”. Zacytowano wypowiedzi byłych współpracowników szefa Samoobrony: Wandy Łyżwińskiej, Janusza Maksymiuka i Renaty Beger, które były przekazywane przez polskie media. Prakopau dodał: – Są to świadectwa bliskich i kolegów, ale ich słów nie przekazuje centralna prasa demokratycznej Polski i w śledztwie nie są one słyszane.

Andrzej Lepper nie żyje. Popełnił samobójstwo

“Nie sądzę, żeby człowiek tak obowiązkowy zostawił wszystko”

Wiceszef ZPB Mieczysław Łysy powiedział prowadzącemu program, że rozmawiał z Lepperem około godz. 22 w czwartek. Jak relacjonował, zapytał na koniec: – A jak w ogóle, panie Andrzeju, jak osobiste sprawy? Lepper wówczas odpowiedział: – Wszystko znakomicie, wszystko dobrze, wszystko w porządku.

Umówili się na telefon w piątek. Jak mówił Łysy, po całodziennym oczekiwaniu otrzymał telefon z polskiego numeru, ale głos w słuchawce powiedział: “Andrzej Lepper nie żyje”.

Kiedy politycy polscy przypisywali samobójstwa i zabójstwa polityczne Rosji i Białorusi, eksperci ostrzegali: jeśli Warszawa mówi o politycznej rozprawie z oponentami, to znaczy, że sama jest do tego zdolna, że dopuszcza, iż można tak działać w polityce

 

BIAŁORUSKA TELEWIZJA

 

Łysy wskazał, że spotykał się z Lepperem za każdym razem, kiedy szef Samoobrony był na Białorusi, przyjeżdżał on tam także na zaproszenie Łysego. Ostatni raz był na tydzień przed śmiercią. – Wówczas nie było w ogóle żadnych oznak, że coś może się wydarzyć. Nie sądzę, żeby człowiek tak obowiązkowy, który tak troszczył się o swoją rodzinę, nagle zostawił wszystko – dodał.

Zapytany o możliwe tło śmierci Leppera, zauważył, że w Polsce “w czwartek wieczorem ogłoszono datę wyborów prezydenckich” (chodzi o wybory parlamentarne, red.), a w piątek “wydarza się taka tragedia”.

 

ZAGADKOWEE OKOLICZNOŚCI

 

Prakopau porównał śmierć Leppera do śmierci opozycyjnego białoruskiego dziennikarza Aleha Biabienina, którego znaleziono powieszonego we wrześniu 2010 roku. Eksperci OBWE, którzy badali w 2011 r. materiały śledztwa białoruskiego ws. śmierci Biabienina orzekli, że popełnił on samobójstwo; współpracownicy dziennikarza nie wierzyli, by to zrobił.

– Co się wówczas zaczęło – żądano śledztwa międzynarodowego, obwiniano władze, o co popadnie. A tutaj, gdy w zagadkowych okolicznościach umarł główny opozycyjny polityk, zapadła cisza; policja wydała dziwne, pośpieszne oświadczenia – mówił.

Lepper nie zostawił listu. “To nielogiczne”

 

JEDYNA WERSJA KONTROLOWANIE PRASY

 

W programie poinformowano, że w odpowiedzi na głosy o domniemanych zabójstwach politycznych na Białorusi i w Rosji kraje te “zapraszały ekspertów, kryminologów i prasę”.

– Czas teraz, by żądać tego samego od Warszawy. Póki co, tam panuje milczenie. Skąpe słowa policji i prokuratury, jedyna wersja, kontrolowanie prasy – tak nie zachowują się partnerzy, tak nie postępuje się wtedy, kiedy nie ma nic do ukrycia. Jest moralne prawo, by żądać przejrzystego śledztwa od Polski i Europy – mówił Prakopau.

I dodał: – Kiedy politycy polscy przypisywali samobójstwa i zabójstwa polityczne Rosji i Białorusi, eksperci ostrzegali: jeśli Warszawa mówi o politycznej rozprawie z oponentami, to znaczy, że sama jest do tego zdolna, że dopuszcza, iż można tak działać w polityce.

W materiale białoruskiej telewizji Andrzej Lepper był nazywany “najbardziej znanym opozycyjnym polskim politykiem” i “szczerym przyjacielem Białorusi”; przypomniano jego pozytywne wypowiedzi o Białorusi.

 

LEPPER NIE ŻYJE

 

Szef Samoobrony, b. wicepremier rządu PiS-LPR-Samoobrona, został znaleziony martwy w piątek w warszawskiej siedzibie partii. Na miejscu nie znaleziono listu pożegnalnego. Niektórzy byli współpracownicy Leppera nie wierzą w samobójstwo.

  

Źródła:

 

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=kto+zamordowal+andrzeja+leppera

 

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/stonoga-znowu-szokuje-lepper-zosta-zamordowany_631978.html

 

http://beata.neon24.pl/post/124328,kto-zlecil-zamordowanie-andrzeja-leppera-1954-2011

  

http://www.wykop.pl/link/2099418/sensacyjne-informacje-o-smierci-andrzeja-leppera/

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/bialorus-pyta-kto-zabil-leppera,180503.html

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1164 publikacje
7 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816