ONA I ON
Like

Krótko trzymane Panie migren nie miewają

14/09/2014
869 Wyświetlenia
6 Komentarze
16 minut czytania
Krótko trzymane Panie migren nie miewają

Mały, grzeczny chłopiec klaszcze w dłonie i śmieje się, widząc tańczącego misia w telewizji. I jeśli nie obejrzy programów przyrodniczych, gdzie natura słodkiego misia ukazana jest w nieco innym świetle, zdarza się że gdy dorośnie, widząc dużego misia gdzieś na wycieczce, w górach, lesie – zechce się z nim przywitać, może nawet pstryknąć wspólną słit focię na fejsa.

0


 

Pazury nie do grzebania w tyłku

Skończy rozerwany i rozszarpany, porozdzierany i porozchlapywany na leśnej polanie; w kałużach gówna i krwi naiwniaka, odbijać się będzie piękny księżyc, oświetlający ścieżki dobrych i złych, głupich i mądrych. Można takie filmy znaleźć w sieci, a ja pierwszy raz oglądałem taki przypadek na słynnym filmie (jeszcze na kasetach vhs) “oblicza śmierci” za małolata; cały następny dzień czułem się strasznie. Nieszczęśnicy zupełnie nie bali się niedźwiedzia, ponieważ w wyobraźni mieli obrazek misia Yogi i pluszowych przytulanek, które pozwalały zasnąć; obrazek z głowy nakładany był na agresywne, niezwykle krwiożercze zwierzę. Ten obrazek wyciszył wszystkie systemy alarmowe, intuicję, instynkt, zdrowy rozsądek i inteligencję – jeśli coś ma wielkie pazury, to raczej nie do dłubania w nosie, a rozdzierania ciał.

Ludzie mają tysiące takich obrazków w głowie, które nakładają na wszystko co postrzegają w życiu – stąd wynikają wszelkie problemy, bo obrazki tworzone przez reklamy, książki, bajki i przechwałki podpitych wujków, mają tyle wspólnego z realnością co krzesło z krzesłem elektrycznym. I gdy obrazek nałożony na sytuację bądź człowieka nie pokrywa się z Twoimi oczekiwaniami, krzesze iskry gniewu, cierpisz. Chcesz zmienić ludzi, świat i przyrodę, by pasowała do obrazków w Twojej głowie? Czy da się zmienić świat? Szczerze wątpię w realną zmianę (mam na myśli zmianę stałą, a nie nową maskę na skutek przekupstwa czy wiertarki w kolanie) nawet jednego człowieka, o świecie nawet nie chcę myśleć. Skoro więc nie da się zmienić świata, trzeba zmienić obrazek. Zrozumienie tego faktu, to wejście na drogę głębszego rozwoju umysłowego człowieka. Twoje spojrzenie na kobiety i związki jest takie, jak obrazki w głowie, czyli przekonania i wierzenia. A skąd je masz? Oczywiście z telewizji, książek, porad “autorytetów”. A skąd telewizja, pisarze i “autorytety” mają swoją mądrość? Ano z tej samej fast foodowej knajpy. Stąd cierpienie ich i Twoje, chociaż pewnie wiedziony nadzieją mi nie wierzysz. Wojny, głód, cierpienia, oszustwa, przewały wszędzie gdzie spojrzysz, zdrada, choroby… to nie jest Eden, a wojny często wywoływali ludzie, wierzący że robią dobrze (dla swej idei oczywiście). To owoce z drzewa życiowych mądrości.

Związek to brutalna eksploatacja

Są ludzie, jest ich całkiem sporo, których zupełnie nie ciekawi otaczający nas świat, jego cuda i koszmary. Mają to kompletnie w dupie, więc to co zauważyli w dzieciństwie, usłyszeli od rodziny i znajomych, zobaczyli na filmach, traktują jak prawdę. W przypadku misiów i kotków (tych większych), kończy się to bardzo bolesną śmiercią, niekiedy kalectwem. A przecież programy przyrodnicze są bardzo rozpowszechnione, puszczają je nawet w telewizji.

Ludzie od dzieciństwa wierzą w to, że szczęście jest wynikiem posiadania określonych obiektów, tytułów oznaczających poziom ważności w społeczeństwie, oraz bycia w parze z drugą połówką, dawniej była to osoba innej płci, dziś się już mówi o tej samej płci. I nie ma filmów które by mówiły, że to tylko dziecinne bajki, mające na celu przetrwanie rodzaju ludzkiego. Dlatego miliardy ludzi duszą się i cierpią w związkach, przykładając naiwne wyobrażenia utrwalone w dzieciństwie do realnych sytuacji. Romantyczny, ckliwy obrazek rodem z komedii romantycznych jest przykładany do idei związku, który jest niczym innym, jak tylko wzajemną, brutalną eksploatacją; partner ma dać szczęście, a jak nie da to wymiana albo zemsta za rzekomo stracone lata, w czym królują Panie. Szczęście to nawyk, mamy je w sobie, nie może nam tego dać inny człowiek. Jeśli nie umiemy sami z siebie wykreować przyjemności, żebramy o nią u innych, z wiadomym skutkiem – oboje się w końcu rozczarujemy. Bo jeśli ktoś da Ci szczęście, to odchodząc może je zabrać, jak można spokojnie żyć z tą świadomością? Ano nie można.

Dominacja psychiczna, to granie Twymi potrzebami

A co to jest realna sytuacja? Kobieta chce przyjemności, którą jak święcie wierzy da jej rodzina i dzieci. Od dziecińśtwa wmawia się jej przez filmy, książki i bajki, że tylko bycie w parze daje szczęście i spełnienie. By mieć tę przyjemność, rodzina musi być trwała, dawać możliwość wychowania potomstwa. Taką możliwość dają pieniądze – a je daje najczęściej mąż. On też często odchodzi do młodszej i ładniejszej, gdy żona po porodzie się zaniedba, zacznie gderać i wypominać jak bardzo się poświęciła dla męża, a ten się jej nie chce odwdzięczyć, skąpi jej pieniędzy. By mąż nie odszedł, istnieje ślub – prawna umowa ogołacająca mężczyznę z połowy majątku i alimentów jeśli odejdzie. Ale i tak odchodzą… by do tego nie doszło, kobieta chce kontrolować mężczyznę, chce mieć nad nim władzę, a osiąga to dominacją psychiczną. W jaki sposób? Dozując seks, największą rozkosz mężczyzny, oraz upokarzając, narzekając, porównując do zawsze bogatszego sąsiada. Jak wrzucisz żabę do wrzątka, wyskoczy natychmiast. Jak wrzucisz do ledwo ciepłej wody, zostanie w niej. Podgrzewając ją bardzo powoli sprawisz, że się ugotuje w garnku. Narzekanie małżonki zaczyna się delikatnie, lekkimi szturchnięciami; to sprawdzanie granic Twej godności, czyli siły psychicznej. Kiedy powiesz nie? Od razu jak silny facet, czy będziesz zwlekał jak żaba, która siedzi w coraz cieplejszym garnku? Im dłużej zwlekasz z powiedzeniem nie, tym bardziej kobieta staje się pewna siebie w swej roli kata i testera jednocześnie.

Gdy powiesz nie, kobieta sprawdzi siłę Twej odmowy odbierając Ci seks, albo obrażając się, wściekle milcząc. To sprawdzanie, jak bardzo jesteś silny. Gdy pękniesz, w następnej sytuacji nauczona doświadczeniem, znowu zastosuje karę, a Ty znowu jej ulegniesz. Ustalanie granic jest bardzo ważnym elementem związku, niestety nigdzie o tym się nie mówi. Jeśli umiesz postawić jasne granice, będziesz ich czujnie pilnował i twardo odpierał systematyczne ataki, będziesz miał szacunek kobiety. Jeśli nie umiesz upilnować granic, kobieta je z pewnością przekroczy, tracąc do Ciebie szacunek i chęć na seks.

Kto się nie uczy, zawsze przegra

Kobieca sfera emocjonalna i seksualna chcą, by mężczyzna był twardy i silny. To oznacza dobre geny dla dzieci, poczucie bezpieczeństwa, pewność że zadbasz o rodzinę, czyli największą przyjemność kobiety. Jeśli facet panikuje i zgadza się by go szmacono, bierze kredyt by spełnić zachcianki kobiety, bo boi się o utratę wieczornej kopulacji albo o ciche dni, jest słaby, miękki. Nie ma to nic wspólnego z mięśniami, to siła charakteru, wierność swoim zasadom. Słaby mężczyzna i tak nie zatrzyma seksu, choćby się czołgał po dywanie – słaby mężczyzna w ogóle nie rozumie zasad tej gry; najczęściej nie chce ich nawet poznać, wierząc święcie że wszystko wie i rozumie. Ktoś kto nie chce się uczyć, jest głąbem i będzie doznawał klęsk. Kobieta wie, że jeśli facet się spłukuje finansowo dla seksu, to zrobi to też dla następnej siksy, gdy żona będzie obolała po porodzie. Funduj, stawiaj – ale nie szalej. To tylko dla tych niepewnych siebie, przerażonych wizją samotności, którzy chcą zaklepac sobie przyjemność seksu pieniędzmi, a później beczą jak kozy gdy nie ma seksu, pieniędzy i spokoju ducha, a często także mieszkania po rodzicach, gdy Pani mieszka z kochankiem.

Kobieta kocha silnego faceta, który umie pilnować własnych granic. Są dwa typy takich silnych mężczyzn. Jeden to drań (często psychopata, kliniczny narcyz bądź aktywny borderline), który z natury nie chce się wiązać z kobietą, uważa je za głupie i puste manipulantki, a chce od nich jedynie seksu. Gdy kobieta testuje jego granice, on ją od razu sprowadza do pionu – nie jest zakochany, nie zależy mu na niej, ma wysoki poziom agresji więc od razu wali w mordę. Stać go na to, bo wie że chętnych kobiet jest bardzo dużo, nie zależy mu – co kobieta odbiera jako siłę, która wprowadza ją w stan seksualnego uniesienia. Nie dziwiło Cię nigdy, że kobieta bita przez faceta nie odchodzi od niego? Drugi typ mocnego faceta, to ktoś kto kocha, chce mieć rodzinę i dzieci, ale nie zgodzi się na przesunięcie własnych granic. Taki człowiek będzie cierpiał gdy żona wyjedzie z dziećmi do mamusi by go zgnoić, ale nie zrezygnuje z własnych zasad. Kobieta z czasem wróci z wałówką i szacunkiem. Będzie seks i miłe, romantyczne słówka – test został zdany, na jakiś czas. Żyjąc z kobietą, nigdy nie można sobie pozwolić na słabość i złamanie granic; wiem że masz inny obrazek na tę ewentualność, ale przykro mi, biologia jest silniejsza niż romantyczne bajdurzenie.

15 – letnia migrena żony Ryśka z Klanu

Gdy mężczyzna jest twardy psychicznie, kobieta by go zdobyć uruchamia seks, staje się seksualna i cudownie miła, rozumiejąca. To kobieca broń. Gdy mężczyzna stanie się uległy, poziom hormonów seksu i przyjemności spada, a kobieta upokarza mężczyznę z każdym dniem coraz bardziej, oczywiście zanika też seks – później ciepłe miśki płaczą w internecie, że nie ma seksu od dwóch lat. Nie ma, bo seks to nagroda dla silnego samca, a nie kapcia domowego. Jeśli kobieta kocha i pragnie, nigdy nie boli jej głowa, ba! nawet z rozbitą głową się odda swemu mężczyźnie.

A ci naiwniacy piszą, czy możliwa jest dwuletnia migrena. Tak, jest możliwa, ale nie przez migrenę musisz robić to sobie sam. Nie znasz zasad rządzących psychiką, nie lubisz czytać, jesteś ograniczony i ciemny – więc tłumaczysz sobie w dziecinny, śmieszny sposób zjawiska, które dawno zostały już opisane i wytłumaczone, chociażby przeze mnie. Zapamiętaj sobie raz na zawsze – to nie brak czułości i rozmowy odbiera Ci seks i kobietę, a Twój brak szacunku do siebie, chęć na sprzedanie swej godności, za kilka chwil pocierania organem. Jeśli coś, cokolwiek jest ważniejsze niż Ty sam i związek z samym sobą, to już po Tobie. Przejadą się po Tobie kolego, wcześniej czy później.

www.braciasamcy.pl  nowe, męskie forum.

————————————

Zapraszam do kupna moich e książek “Stosunkowo dobry”, oraz “Wyprawa po samcze runo” w E wersji, KLIK albo papierowej KLIK. Zachęcam do ściągnięcia mojej książki “Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK, także poprzez PayPal, mój meil to coztymikobietami@onet.pl

Inne zapisy autora:

0

samiec
samiec http://www.samczeruno.pl

Mojemu ciału dano imię Marek. Przepchnięto je przez szkołę z tytułem ekonomisty. Teraz te ciało działa jako pisarz, ale kim tak naprawdę jestem, nie mam kurwa bladego pojęcia.

126 publikacje
85 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816