NEWS
Like

Kretyni są wszędzie. Grupa osób bez maseczek przechadzała się po szpitalu w Toruniu.

30/03/2021
748 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

W Polsce tzw ” czerwona strefa” pandemii Covid 19, ludzie chorują i umierają a kilku kretynów lata po szpitalu bez masek.

0


Grupa osób, jak podają media, weszła do Szpitala Miejskiego w Toruniu i nie zachowując żadnych zasad bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego, bez maseczek, rozpoczęła swoisty „obchód” po budynku. „Suweren przyszedł na kontrolę” – stwierdzili nagrywając  samych siebie. Przyszli do szpitala bo sami są chorzy….na głowę !

Premier RP Tadeusz Morawiecki w związku z tym skandalicznym zdarzeniem powiedział w mediach ” Wszystkich, którzy kontestują, kwestionują, nie przestrzegają zasad, bardzo gorąco proszę, ale proszę także służby porządkowe, by egzekwowały przestrzeganie tych reguł. Ponieważ to nie są żarty, to jest walka o życie i zdrowie obywateli. Wszystkich, którzy łamią przepisy, powinny spotkać sankcje, które są przewidziane w prawie. I od naszej wspólnej odpowiedzialności, również od tego, zależy tempo i skuteczność walki z Covid-19 „

Ciśnie się na usta pytanie, jak ci ludzie weszli do szpitala, skoro jest zakaz ? ochrona szpitala spała ? Co na to Policja ? A swoją drogą dobrze by było tych kretynów ” dowcipnisiów” zamknąć na oddziale covidowym z chorymi na 10 minut i wypuścić z tzw „wilczym biletem” co do dalszego leczenia. Ale czy kretyn się nauczy czegokolwiek ? W domciu pewno rodzice tak go wychowali jaki obecnie jest. Tego pseudo ” suwerena ” to może faktycznie skierować do szpitala na oddział psychiatryczny, ale wcześniej taki mandacik z 50 tys. zł by się nauczył nie zaszkodzi. Po kieszeni do głowy ! i to jest chyba to o czym mówił Premier RP.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758