NEWS
Like

COVID-19 nie jest tylko „nową grypą” to śmiertelna choroba zagrażająca bezpośrednio życiu.

29/03/2021
922 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Pandemia Covid 19 zaczyna dotykać powoli praktycznie prawie każdego obywatela RP.

0


Pandemia Covid 19 zaczyna dotykać powoli praktycznie prawie każdego obywatela RP. Chorują znajomi, rodzina w kraju i za granicą. nie ma znaczenia status społeczny, zawód czy wiek. Celebryci, którzy nie tak dawno jeszcze  wyśmiewali się z tej choroby, szydzili z ludzi chodzących w maseczkach, gdy sami na nią zapadają, walczą o życie pokazując jej skutki na sobie w mediach. Np. Piosenkarz Andrzej Piaseczny (https://wiadomosci.wp.pl/chory-na-covid-19-piasek-opublikowal-nagranie-jest-reakcja-z-ministerstwa-zdrowia-6619449497962113v) i wielu innych.

Feministki na polskich ulicach to nie strajk a raczej rozpowszechnianie broni biologicznej, inaczej terroryzm biologiczny. Media pokazują ciężkie przypadki zakażenia całych rodzin wirusem Covid 19 „dzięki” rozwydrzonym paniom z błyskawicami głupoty i oznaczeniami morderstwa własnych dzieci. Ci co pchają te niedorozwoje w ramiona śmierci sami siedzą bezpiecznie za ekranami komputerów. Żyd Soros poprzez swoje agendy finansuje ten szatański taniec śmierci na polskich ulicach.

W sieci nadal często powielane są nierzetelne informacje o chorobie COVID-19, koronawirusach SARS-CoV-2 i szczepionkach, które mają przed nimi chronić. Specjaliści mówią, że oprócz pandemii panuje infodemia, jak nazywany jest zalew informacji na temat choroby COVID-19. Wśród nich wiele jest mitów i nieporozumień.

Wciąż powielane są mity i nieporozumienia dotyczące pandemii – twierdzą wirusolodzy zapewniają także, że maseczki nas chronią, testy genetyczne są wiarygodne.

„Korona wirusem SARS-CoV-2 zarażamy się drogą kropelkową, kiedy kaszlemy i kichamy wydzielane są kropelki, w których są cząstki wirusowe. Jedne z tych kropel są większe i łatwiej opadają na powierzchnie, bardzo groźne w bezpośrednim kontakcie z drugą osobą. Ale przed tym bardzo dobrze chronią maseczki, ponieważ na zewnątrz wydostaje się mniej kropelek..” Podają wirusolodzy w materiałach przedmiotu.

Korona wirus SARS-CoV-2 może być aktywny do 72 godzin, gdy opadnie na powierzchnię. Dlatego ważna jest dezynfekcja różnych przedmiotów, zwłaszcza tych najczęściej dotykanych, jak klamki drzwi. Specjalistka zapewnia jednak, że choć osłonka lipidowa tego patogenu gwarantuje mu pewną trwałość, to jednak jest ona wrażliwa na czynnik rozpuszczające lipidy, takie jak alkohol oraz mydło. Powoduje dezintegrację tej osłonki.

Pierwszy przypadek zakażenia wirusem SARS-Cov-2 w Polsce stwierdzono 4 marca, dotyczył pacjenta z Zielonej Góry. O pierwszej ofierze śmiertelnej COVID-19 Ministerstwo Zdrowia poinformowało 12 marca. Od tamtej pory liczba przypadków śmiertelnych w kraju wzrosła co obrazuje załączona fotografia.

Co piąty przypadek COVID-19 przebiega z zagrożeniem życia. Dzieje się tak głównie u osób starszych i osłabionych po operacjach. Bardziej odporni są ludzie młodsi chociaż i ci chorują coraz częściej, ale nie oznacza to, że nie może w ich przypadku dojść do powikłań. Jak pokazują statystyki, wśród najważniejszych czynników, które mogą sprawić, że COVID-19 może mieć ciężki przebieg i prowadzić do śmierci, są choroby współistniejące.

Namawianie innych do ignorowania śmiertelnej pandemii Covid 19, i namawianie do ignorowania szczepienia na Covid 19, jest wprost namawianiem innych do śmierci.To są czyny karalne. Pomijam głupotę i wręcz chamstwo tych co to czynią niemal codziennie z ogromnym osobistym zaangażowaniem. Mam poczucie jak by realizowali kogoś nakaz.

W Polsce z powodzeniem dzięki takim np. terrorystom biologicznym jak wulgarnej lesbijki pani Lempart  (plującej na Policję), dalej trwa taniec śmierci na polskich ulicach. Kiedy ci ludzie odpowiedzą karnie za…terroryzm !

Covid 19 szaleje w Polsce i zabija ludzi i to w realu (https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/koronawirus/koronawirus-warto-wiedziec/230267,covid-19-zachorowania-w-polsce-aktualne-dane). Te choroby i śmierci to są indywidualne tragedie wielu rodzin. Ale nie tylko ta choroba powoduje tylko śmierć w męczarniach uduszenia się, ale paraliżuje gospodarkę, co w konsekwencji przejawia się naszą zamożnością, bezpieczeństwem i przyszłością oraz naszych dzieci. Zamykanie szkół, zakładów pracy to efekt nie przestrzegania obostrzeń pandemicznych, to efekt wrogiej działalności anty szczepionkowców namawiających by się nie zabezpieczać , nie szczepić, rzekł bym mocno ….wrogów Polski ! Tak wrogów ! źle nam Polakom życzących. Czyje interesy ci ludzie reprezentują – Putina i Rosji ? a co na to Prokuratura.

Może wreszcie tym ludziom, szkodzącym Polsce trzeba stanowczo powiedzieć STOP !  a te fakty zgłaszać do wymiaru sprawiedliwości.

 

 

 

Żródło :

https://stronazdrowia.pl/koronawirus-w-europie-statystyki-na-29112020-dla-poszczegolnych-krajow-ile-osob-zmarlo-ile-zachorowan-potwierdzono-najnowsze-dane/ar/c14p1-19913953

 

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758