Bez kategorii
Like

Koszulka szechterówka.

26/05/2011
449 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Każdy ma prywatną powierzchnię do demonstrowania swojej opinii.

0


 Mój kolega wpadł na świetny pomysł, co do prezentowania swoich poglądów. Każdy z nas ma miejsce na baner. Przy powszechnej dostępności technologii własnoręcznie można sporządzić napis czy dowolną grafikę na np. koszulce. Wystarczy nabyć T shirt odpowiedniego koloru (czy też wykorzystać posiadany), następnie zakupić papier drukarkowy do prasowanek (np. Media Markt opakowanie 5 arkuszy – 20PLN). Każdą grafikę np. w formacie JPG da się przenieść na materiał (instrukcja w opakowaniu papieru).

Na fotce koszulka ze słynnym kibicowskim banerem odsłaniającą smutną prawdę (a raczej jej część) o wodzu GW.

Żeby rządowi i jego aparatowi propagandy (ul Czerska) nie było tak z górki,  proponuję pobawić się w prasowanki takie, jak i inne – to chyba szerokie pole do inwencji.

 

 

Jak wiadomo ostatnio stadiony są wolne od „burd kibicowskich” – czyli od treści antyrządowych czy antymichnikowskich jak i od kibiców (bijatyki nikogo specjalnie nie interesowały i nie interesują). Odbyły się spektakularne aresztowania „opryszków stadionowych”, czyli facetów od banerów, a dodatkowym czynnikiem mającym przekonać społeczeństwo do tego kroku było wywołanie „zadymy”, która uwiarygodniała w oczach gawiedzi fakt „jakiej kategorii ludźmi są kibice”.

 

Waadza korzysta ze starych sprawdzonych metod – jak chcesz uderzyć psa to kija znajdziesz. 

0

spas

Z malej miejscowosci na wschodzie Polski (Wroclaw)

14 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758