Globalnie i Lokalnie
Like

Kościół żegna sodomitów, zanim ich przywitał

19/10/2014
569 Wyświetlenia
1 Komentarze
8 minut czytania
Kościół żegna sodomitów, zanim ich przywitał

Zbiorowa mądrość Kościoła i stanowcza postawa kapłanów przeważyły nad spiskiem progresywnych hierarchów którzy podstępnie chcieli wywrócić fundamentalne zasady wiary. Nie będzie kościelnej posługi dla sodomitów dla niepoznaki zwanych gejami.

Biskupi katoliccy wyrzucili na złom perfidne próby wprowadzenia sodomitów do świątyń. Jeszcze raz Kościół w swej zbiorowej mądrości pokazał że nie damy pogrześć wiary.

0


 

       Nie rzucim, Chryste, świątyń Twych,
       Nie damy pogrześć wiary!
       Próżne zakusy duchów złych
       i próżne ich zamiary.
      Bronić będziemy Twoich dróg.
      Tak nam dopomóż Bóg!
Kościół  podejmuje się wzmożenia wysiłków w celu udzielenia pomocy i miłosiernego podejścia do osób z rozbitych katolickich rodzin. Nie zatwierdzono żadnego wpisu promującego sodomitów bo przecież ci swoim rozwiązłą, bezbożną obyczajowością sami się z Kościoła wykluczyli i nie ma potrzeby aby się nimi zajmować.

Kościół powtarza jednak to co mówił dotychczas że ludzi o skłonnościach homoseksualnych mamy traktować z miłosierdziem i delikatnością jako istoty ludzkie.

Kościół jednak przypomina i uczy,że małżeństwo jest tylko między mężczyzną i kobietą.
Dwa inne akapity dotyczące kwestii: czy rozwiedzeni katolicy którzy zawarli ponownie cywilny  związek małżeński mogą przyjmować komunię, również nie zostały zatwierdzone. Będą jednak one dyskutowane w październiku przyszłego roku. 

 

Schizmie libertynów w Kościele przewodzili dwaj kardynałowie Walter Kasper oraz protegowany Papieża Franciszka Bruno Forte, których niestety wsparło jeszcze 60 innych purpuratów.

  
Wszyscy ci schizmatycy, zwolennicy sodomitów powinni mieć twarze w kolorze szat jakie noszą ze wstydu i poczucia hańby jakie nam i Kościołowi przynoszą. Prawdziwi pasterze zapowiadali że powołają się na klauzulę sumienia i odmówią posługiwania tym co kościoła nie powinni wchodzić.

Szkarłat i inne jasne odcienie czerwieni są związane z odwagą, życiem, pasją, ciepłem i radością. W Kościele rzymskokatolickim szkarłat jest kolorem szat noszonym przez kardynała i wiąże się z krwią Chrystusa oraz chrześcijańskimi męczennikami.

Szkarłat jest również związany z grzechem rozpusty, zwłaszcza prostytucji i cudzołóstwo, głównie z powodu fragmentu odnoszącego się do “Wielkiej nierządnicy”, jak jest napisane w Apokalipsie “ubranej w purpurę i szkarłat”,w Biblii (Apokalipsa 17: 1-6). Czyżby Ewangelista Jan widział tych właśnie uczestników Synodu?

Okazuje się bowiem że słudzy szatana podstępnie usiłują wkraść się do świątyń  nie tylko aby skraść niewinne dusze i pieniądze. Oni już kradną symbol naszej wiary.

Znak przymierza

Trzeba przypomnieć wszystkim, którzy dziś chętnie fotografują się na tle gejowskiej tęczy, że od najdawniejszych czasów jest ona znakiem przymierza człowieka z Bogiem. „Łuk mój kładę na obłoki, aby był znakiem przymierza między Mną a ziemią” . Tak brzmią słowa Księgi Rodzaju,  pięknie i poetycko symbolizują błogosławieństwo, którego Bóg udziela człowiekowi zawierając z nim przymierze. Tęcza staje się w ten sposób obrazem przyjaźni człowieka z Bogiem.
   
 Niefortunny projekt, przynoszący szkody wizerunkowi Kościoła został napisany przez teologa  Bruno Forte,miał być streszczeniem całości prac i oddawać intencje Synodu ale okazało się że podstępnie przedstawiono knowania libertyńskiej mniejszości i  udostępniono mediom. Nie jest jasne jaka była w tym rola papieża Franciszka który protegował  Bruno Forte.Prawdziwi pasterze strzegący Kościoła Chrystusowegoostro krytykowaliprojekt i zgłosili aż 460 poprawek zapobiegając zdeformowaniu doktryny Kościoła, która powiada że homoseksualizm jest “wewnętrznie nieuporządkowany”, a małżeństwo jest tylko między mężczyzną i kobietą.

A tu raptem zaczęto tylnymi drzwiami wprowadzać do świątyń sodomitów.

Sodomia odnosi się do aktywności seksualnej osób płci różnej lub tej samej nie ukierunkowanej na prokreację. Jest to aktywność seksualnej między ludźmi lub  między osobą ludzką i zwierzem (bestialstwo), na ogół z wykorzystaniem odbytu lub ust. Pierwotnie termin sodomia ograniczał się do seksu analnego, pochodzi z historii Sodomy i Gomory w rozdziałach 18 i 19 w biblijnej Księdze Rodzaju. Sodomia w wielu krajach jest uznana za przestępstwo i to nie tylko w sferze czynności seksualnych ale i sferze zachowań.

Sodomia – jest jednym z tzw. grzechów wołających o pomstę do nieba.

      

 Jak więc odczytać nieoczekiwany gest po głosowaniu gdy papież Franciszek zbliżył się do grupy dziennikarzy czekających nazewnątrz hali Synodu i do jednego z nich powiedział :
“Dziękuję Tobie, twoim kolegom za pracę,którą wykonaliście,” powiedział też“Grazie tante.” czyli  (bardzo dziękuję). Bardzo dziękuję ? Za co? Za wyrządzenie szkód na wizerunku Kościoła?
 Biskupi ostro krytykowali dziennikarzy za doniesienia mediów nie odzwierciedlające prawdziwego ducha obrad. Kardynał Wilfrid Fox Napier z RPA, który pracował nadsprawozdaniem końcowym skarżył sięże projekt który został przedstawiony światu jako opinia całegoSynodufaktycznie    był tylko opinią  jednej lub dwóch osób.” I dodał : to dlatego ludzie bardzo się złościli ,”.

Kościół jestjednomyślny w sprawie doktrynyżycia rodzinnego i uważa że wiernych katolickich powinno się wzbogacać w modele i zachęcać do ich stosowaniaa nie tylko koncentrować się na problemach rodzinnych i “nieregularnych” związkach które są dotkliwie ale nie dominujące. Ważnesą też problemy dzieci,które powstają,gdy małżeństwa katolickie rozpadają się a rodzice rozpoczynają nowe relacje.

Jeśli ktoś mówi że w Kościele może dojść do separacji to ja jestem za. Jestem za separowaniem fałszywych od prawdziwych pasterzy. Za wykluczeniem z Kościoła wszystkich, ateistów, gejów, gnostyków i agnostyków, aborcjonistów ,cudzołożników, bezbożników, bluźnierców, apostatów udających dewotów. Niech idą upominać się o co chcą do rabinów, imamów czy braminów. Czemu uparli się na nas katolików skoro nawet w najmniejszym wymiarze, wiernymi nie są.

Jeśli Bóg da im łaskę nawrócenia, wyrzekną się grzechu i jak synowie marnotrawni wrócą na łono Matki Kościoła to duchowni Ojcowie osądzą szczerość i prawdziwość i twierdzenia i zdecycdują co zrobić. Nie będzie jednak stadnego miłosierdzia bez pokuty i zadośćuczynienia za wyrządzone szkody.

Tym którzy dzielnie bronili wiary naszych przodków można powiedzieć; GRAZIE  TANTE

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816