Media Watch i recenzje
Like

KORWiN

02/02/2015
849 Wyświetlenia
4 Komentarze
1 minut czytania
KORWiN

Janusz Korwin Mikke zakłada nową partię o nazwie KORWiN. Za tydzień odbędzie się konwent założycielski. No ale jaki ma sens tworzenie drugiej partii, która będzie miała bardzo podobny program jak KNP? Otóż chodzi o to, że KNP ma kłopoty z formalnym rozliczeniem się z PKW. Po tym jak już na 100% dowiedzieliśmy się, że PKW fałszuje wybory, to wiemy na pewno, że jest to organ władzy opanowany przez postpeerelowskie służby. Oni będą wszelkimi sposobami niszczyli ugrupowania zagrażające korupcyjnym układom, które stworzyli. A więc po prostu nie dopuszczą KNP do wyborów, bo mogą to formalnie zrobić. Tak zrobili to w poprzednich wyborach parlamentarnych. Dlatego potrzebna jest druga partia, której formalnie nie będą w stanie ruszyć do wyborów.

0


Fakt, że rządzący układ szykanuje wszystkie partie JKM świadczy o tym, że jest on dla nich bardzo groźny. A zatem Korwin to najpoważniejszy i realny polityczny wróg układu postpeerelowskiego, którego się boją. A więc jest to naturalny kandydat na przywódcę ruchu dążącego do obalenia obecnego systemu okupującego Polskę. Śmiało więc można powiedzieć, że kto jest przeciw Korwinowi, ten służy komunie.
JKM jest wolnościowcem. Jest politykiem, który dąży do obalenia obecnego socjalizmu, który niszczy Polskę. System edukacyjny, opieka zdrowotna i system ubezpieczeń społecznych jest w Polsce ciągle taki sam jak był za PRL-u. Ciągle więc żyjemy w komunie – innej niż PRL, ale to wciąż jest socjalistyczna komuna. Edukacja, ochrona zdrowia i emerytury to są bardzo ważne dziedziny obejmujące większość budżetu państwa. Te trzy dziedziny trzeba uwolnić od państwa, uwolnić od polityki, trzeba je sprywatyzować. I tylko Janusz Korwin Mikke do tego konsekwentnie dąży. Wszystkie parlamentarne partie chcą zachować socjalizm w tych dziedzinach i wielu innych.
Dlatego uważam, że należy poprzeć partię KORWiN.
Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

171 publikacje
112 komentarze
 

4 komentarz

 1. Szanowny Panie Grzegorzu!
  Doceniam Pana za zdroworozsądkowe artykuły umieszczane na “3Obiegu”, ale temat, który Pan poruszył wymagałby głębszego sięgnięcia do źródeł po obu stronach konfliktu pomiędzy KNP, a KORWiN żeby wyrobić sobie zdanie na ten temat i nie wyciągać wniosków z płytkich przesłanek, ot choćby zajrzenia na blog “Tajemnice spod KaNaPy – http://www.delapuertizm.blogspot.com
  Poza tym proszę nie zapominać, że służby działają wszędzie i na wszystkich bez wyjątku!
  Żurek Janusz

  0
 2. Komentarz, który zamieściłem 2 miesiące temu:
  .
  “Gdyby wybory miały coś zmienić, władza by ich dawno zakazała” – JKM.
  Władza nie jest głupia i wie co robi. Nie będzie działać tak, żeby pozbyć się władzy. A Lud niech się burzy, pluje, niech chodzi lub nie chodzi na wybory, a i tak nic to nie pomoże. Władza nie po to ma swoich ludzi wszędzie, żeby coś jej się spod kontroli wymknęło. Jeśli nawet gdzieś zgromadzi się jakaś większa grupa, która mogłaby władzy zagrozić, to zaraz pojawia się w niej rozłam, lub następuje zmiana kierownictwa na “właściwe”. Jak władza będzie chciała stworzyć jakąś partię w miejsce zużywajacego się POPISU to ją stworzy i wylansuje na “Od nowiciela” (Hej, siup! I od nowa Polska Ludowa, Polska Ludowa). Kto tego wszystkiego nie dostrzega jest po prostu ślepy i do tego głupi.
  Żurek Janusz

  0
 3. Poniżej komunikat z Facebooka podpisany przez JKM:
  .
  Partia KORWiN

  Komunikat

  Z uwagi na (wrogie – chaotyczne – bezsensowne – histeryczne – niepotrzebne skreślić) działania grupy ludzi kręcących się przy rejestracji KORWiNy, oświadczam, że pp. Anna Karbowska, Wiesław Lewicki, Robert Oleszczak, Arkadiusz Oziębło i Grzegorz Sowa nie znajdują się wśród Założycieli tej Partii i nie przewidujemy ich pobytu w szeregach jej Członków. P. Sowa został przy tym usunięty ze Stowarzyszenia „Republikanie”.
  Kol. Piotr Bryczkowski nie ponosi żadnej odpowiedzialności za te działania, od kol.kol. Dominika Kowalskiego i Rafała Wiszniowskiego przyjąłem wyjaśnienia i uznałem je za wystarczające (na przyszłość zalecam Im uważne przeczytanie dokumentów, przed ich skrytykowaniem!), podobnie w/s kol. Roberta Gajdy. Przy okazji okazało się, że uparcie lansowana teoria o „spisku WOGO” (Wipler, Oziębło, Gajda, Oleszczak), użyta do rozbicia KNP, była całkowicie fałszywa: każdy z w/w Panów działał z innych motywów i niekoniecznie w porozumieniu. W stosunku do działań niektórych z nich wypowie się Prokuratura w wyniku doniesienia złożonego przez kol. Wiplera.
  Przed chwilą zakończyłem przesłuchanie w sprawie krążących plotek, że tandem Oleszczak-Oziębło ukradł jakieś pieniądze lub doprowadził do deficytu funduszu wyborczego sięgającego 100.000 zł. Ustaliłem, że nastąpiły nie potwierdzone umową (i, moim zdaniem, znacznie zawyżone – 83.000 zł) wypłaty na rzecz dwóch osób powołujących się na decyzję ówczesnego Skarbnika, czego nie mogę potwierdzić z uwagi na obecny stan umysłowy p. Oleszczaka. Natomiast z całą pewnością za deficyt nie odpowiada w jakimś większym rozmiarze p. Oziębło, który za swoją pracę nie wziął ani grosza.
  Sprawę zda szczegółowo w poniedziałek obecny Skarbnik.
  W palącej sprawie personalnej przypominam, że mamy trzy osobne obsady:
  * pełnomocników na wybory prezydenckie (za co odpowiada kol. Przemysław Wipler – ale konsultuje w ramach Triumwiratu)
  * prezesów przyszłych Regionów, Okręgów i Oddziałów (za co odpowiadam ja w konsultacji z Członkami Oddziałów i kol.kol. Iwaszkiewiczem i Wiplerem),
  * miejsc na listach wyborczych – co jest sprawą przyszłości po wyborach prezydenckich.
  Lista Pełnomocników jest już w zasadzie gotowa – podamy ją zapewne jutro rano.

  Janusz Korwin-Mikke

  Wyświetlone przez: 62
  Martin Kcowto lubi to.
  Przemysław Wróblewski Tak wielce zasłużeni dla sprawy!
  19 godz. · Lubię to! · 1
  Zhao Ziyang Haha u nas za euro Adrian Paliwoda wziął kilka tysięcy Pewnie Oziębło powiedział JKM’owi, że nie wziął kasy i ex-prezes mu uwierzył na słowo… A Oziębło zwyczajnie kłamał.
  18 godz. · Edytowany · Lubię to! · 1
  Janusz Żurek Jeśli dobrze rozumiem, to Pan Janusz ma teraz dostęp (przedtem nie miał – jak twierdził) do partyjnych danych KNP, które były zapisane na prywatnych komputerach Oleszczaka i Oziębło (Oziębło nakazał mi nieodmieniać swojego nazwiska) wyniesionych przez nich z siedziby KNP po telefonie od Pana Janusza, że nie jest już prezesem. Co się w takim razie nagle stało, że Pan Janusz uzyskał dostęp do danych KNP na ich prywatnych komputerach, mimo, że tych ludzi przedtem się bał?
  .
  Można też porównać z artykułem w Rzepie: http://www.rp.pl/artykul/1173752,1176290-Problemy-z-rejestracja-KORWiN-a.html

  0
 4. Avatar xtc

  czy się boją Korwina? może nie tyle co boją to nie wiedzą kiedy użyje asa z rękawa albo nie są pewni czy blefuje. Korwin włożył kij w mrowisko podczas “Nocnej zmiany” która komuny nie zmieniła. Ale za to czary mary były. Może ma jakiś rąbek akt z tamtego czasu? Może ma poparcie rodów których dziadowie “patriotycznie” uciekli przed wojnami i rozbiorami parę pokoleń temu i jako rząd na obczyźnie teraz się przebudzają po latach po swoje.

  Dla mnie jest jedno pewne Korwin po raz któryś zostaje wystawiony za drzwi partii którą stworzył. Teraz twierdzi, że będzie coś nowego. Gimbusy odebrały dowody będą głosować. Choć tyle odbiorą z paru procent PO które mogą być dla nich kluczowe bo może będzie trzeba się przespać z kimś jeszcze a chętnych do synchronicznego podnoszenia rączki brakuje.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816