HYDE PARK
Like

Korwin-Mikke uderza w księdza Popiełuszkę

28/05/2014
1171 Wyświetlenia
23 Komentarze
2 minut czytania
Korwin-Mikke uderza w księdza Popiełuszkę

Niedawno media wyciągnęły wypowiedź Korwin-Mikkego, który lekceważąco wypowiedział się na temat śmierci Grzegorza Przemyka. Teraz lider KNP w tym samym tonie wypowiada się o księdzu Popiełuszce.

0


 

Janusz Korwin-Mikke wczoraj pozytywnie wypowiedział się na temat generała Wojciecha Jaruzelskiego. Stwierdził, że Jaruzelski był dobrym wojskowym i dlatego zasługuje na pogrzeb z honorami. Korwin-Mikke podziwia Jaruzelskiego za sprawne przeprowadzenie “stanu wojennego”, według Korwina to był “wojskowy majstersztyk”. Korwin analizuje to wydarzenie tylko pod względem skuteczności politycznej, nie dostrzega ofiar oraz przelanej krwi Polaków. Przypomina, że Piłsudski też ma mordy na swoim koncie.

Lider KNP uważa również, że wiele politycznych mordów do jakich doszło w PRL-u były dziełem przypadku. Twierdzi wręcz, że skandalem jest mówienie, iż śmierć Grzegorza Przemyka była zaplanowana: “Dostał parę pałek, a że był chudzina, to zmarł. Władza chciała się wykręcić od odpowiedzialności i stąd te procesy, kłamstwa i przekręty. Robienie z tego sprawy politycznej jest skandalem. Na gwałt szukano ofiar, ponieważ rewolucja potrzebuje trupa, bo wtedy świetnie można robić walkę z reżimem.”- mówił dzisiaj w [a]http://www.radiownet.pl/#/publikacje/korwin-mikke-jestem-wrogiem-panstwa-narodowego;Radiu Wnet[/a]. W podobnym tonie [a]http://wpolityce.pl/polityka/198101-korwin-mikke-haniebnie-o-zgladzeniu-ks-popieluszki-z-punktu-widzenia-rzadzacych-byl-to-wypadek-przy-pracy-kogo-wysylamy-do-pe-drugiego-urbana;wypowiedział[/a] się również o męczeńskiej śmierci ks. Popiełuszki: “Najprawdopodobniejsza hipoteza była taka, że pan generał Jaruzelski, kiedyś chrząknął i powiedział „ten ksiądz, to chyba za dużo gada”, generał niżej powiedział „generał Jaruzelski powiedział., że ten ksiądz za dużo gada”, ktoś jeszcze niżej powiedział coś tam, a Piotrowski powiedział „no to chłopaki, bierzemy kamulki i idziemy”.

Korwin-Mikke oceniając sytuacje na Ukrainie wyznał, że nie jest zwolennikiem państwa narodowego: “Ja nie wierzę w państwa narodowe, ja wierzę że państwa powstają zgodnie z geopolityką – jestem wrogiem państwa narodowego”.

Jakiś czas temu Korwin mówił, że zbrodnie komunistyczne przedawniły się; wyrażał również swój sprzeciw wobec usuwania symboli komunistycznych z przestrzeni Polski.

Janusz Korwin-Mikke jest uważany przez swoich zwolenników za pogromcę komunistów.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Radzio

182 publikacje
0 komentarze
 

23 komentarz

 1. Avatar Szymon

  Naciągasz jednostronnie fakty. O Jaruzelskim wyciągnąłeś z jego wypowiedzi tyle, żeby pasowało do twojej tezy , jako to JKM uważa Jaruzelskiego za niemalże bohatera. Dlaczego nie przytoczyłeś drugiej części wypowiedzi o nim. Z resztą jest podobnie. Szczekasz na “3 obiegu” jak media 1 obiegu.

  0
 2. Avatar Oświecony

  Wydaje mi się że z Korwinem jest taka przypadłość, że mówi dużo i o dziwo każdy jego zwolennik słyszy tylko to chce. Kobiety popierają Korwina, ale nie słyszą co o nich mówi, część lewicy popiera Korwina (jaruzelski fajny, stan wojenny potrzebny), ale nie słyszą co o nich mówi. Prawicowcy popierają Korwina (bo nie lubi lewaków ) ale nie szłyszą co mówi o jaruzelskim …… i tak można wymieniać dla każdego coś fajnego i każdy słyszy wybiórczo. Typowy populista ale jak on to robi że ludzie nie słyszą wszystkiego ?

  0
  • Avatar Marek

   To nie populizm to głupota ludzka, ludzie widza to co chcą widzieć i każdy żyje w swoim świecie…
   .A jak byś poczytał Korwina trochę dłużej to byś wiedział że tego zjawiska o którym piszesz Korwin jest świadomy i dlatego ma takie poglądy jakie ma…ja osobiście od Monarchii Oświeconej wolę demokrację bezpośrednią….

   0
   • Avatar Olek

    Co do demokracji, ktoś powiedział: ” Z demokracją nie trzeba przesadzać, nie chciałbym płynąć statkiem, którego kurs wyznacza się przez głosowanie i głos kuchcika i chłopca okrętowego ma taką samą wartość jak głos kapitana i sternika”
    Co do Pana JKM … to mógłby już pójść na politemeryturę ze wskazaniem na grę w brydża, na tom To on się zna, i tylko na tym.

    0
  • Szczerze mówiąc, ja osobiście nigdy Korwina nie lubiłem. Jego konserwatywne poglądy społeczne wprawdzie popieram, ale nawet w tej kwestii “myszek Mikke” potrafi pierdolnąć niczym rzeźnik świńską dupą o ścianę – dobry przykład, to jego niedawne powiedzonko w sprawie kobiet, że “zawsze się trochę gwałci”
   .
   Odnośnie uwielbienia JKM dla monarchii to mam szczęście mieć młodszego brata, który bardzo interesuje się historią. Otóż mój brat wielokrotnie i bezlitosny sposób mi udowadniał, że królowie to generalnie zawsze była grupa sadystów, zboczeńców, obżartuchów i tyranów. Wbrew twierdzeniom Korwina to nie mądrzy królowie byli regułą, ale debile i okrutnicy, a to mądrzy królowie byli generalnie wyjątkami od reguły. Bestialstwa królów najczęściej nie były opisywane przez kronikarzy, bo po prostu wtedy to, że król jest opojem, zwyrodnialcem, psychopatą i tyranem było rzeczą najzupełniej oczywistą. Jan Długosz przecież opisując bestialskie zamordowanie św. biskupa Stanisława przez Bolesława Śmiałego przebąkiwał półgębkiem, że w sumie sam sobie biskup winien, bo nie powinien sprzeciwiać się królowi. Henryk XVIII wymordował sporą część wtedy jeszcze katolickiego duchowieństwa w UK. Król Francji Filip IV Piękny miał zatargi z Papieżami, a do tego bez żenady zrabował cały majątek Zakonu Templariuszy oskarżając ich, najprawdopodobniej całkowicie fałszywie, o herezję. W Hiszpanii przez bardzo długi czas de facto Kościół Katolicki nie był pod władzą Papieża bo królowie krwawo rozprawiali się z każdym biskupem, któremu przyszło do głowy stawiać Papieża wyżej niż króla. Wojny pomiędzy Cezarzami Niemiec a Papieżami przeszły już niemalże do legend. Wiele ciekawych przykładów można też znaleźć w Polsce, począwszy od okrutników takich jak Bolesław Śmiały, przez opojów i pasibrzuchów z dynastii Sasów a skończywszy na tchórzu i kretynie Stanisławie Auguście Poniatowskim, któremu się wydawało, że ma jakikolwiek wpływ na Carycę Katarzynę i zdradził Polskę tylko po to, by się boleśnie przekonać, że caryca ma go w dupie. Przykłady możnaby mnożyć.
   .
   Co się zaś tyczy poglądów ekonomicznych Korwina, to ja skrajny liberalizm kładę na tej samej półce z bajkami co skrajny socjalizm. JKM buja w obłokach o raju na ziemi, jaki rzekomo ma stworzyć magiczna ręka wolnego rynku. Śęk w tym, że to nigdy i nigdzie jeszcze nie zadziałało. Gołym okiem widać, co Polsce grozi ze strony Rosji w temacie dostaw gazu i ropy bez świadomej polityki państwa neutralizującej zagrożenia. A przecież sektorów gospodarki kluczowych dla niepodległości kraju jest więcej, choćby energetyka czy transport kolejowy. Mając za sąsiada reżim totalitarny rządzony twardą ręką przez postkomunistycznego zbrodniarza nie stać nas na tak zwany “wolny rynek” w tych dziedzinach gospodarki bo Putin szybko to wykorzysta przeciwko nam. Inną kwestią jest amerykański korporacjonizm, w starciu z którym polskie firmy nie mają szans, jeśli nie będzie ich bronić Państwo Polskie. Takich tematów w których wolny rynek nie do końca się sprawdza znajdzie się IMO jeszcze kilka, choćby system edukacji, system emerytalny czy opieka zdrowotna. Nie jest przecież tak, że najbardziej potrzebują edukacji czy też opieki zdrowotnej ci, których na to najbardziej stać.
   .
   Prawdą jest jednak, że koszty prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce są daleko za duże, a same formalności zbyt skomplikowane. Być może nawet warto się zastanowić nad propozycją całkowitej likwidacji podatku dochodowego, jeśli prawdą są wyliczenia z jakimi się spotkałem, że ten podatek generuje najmniej wpływów do budżetu, a najwięcej kosztuje jego egzekwowanie.

   0
   • Tak, tak masz rację. Nie ma to jak socjalizm! Trzeba brać przykład z Chin Ludowych. Mają najszybszy komputer na świecie, co prawda jeszcze na amerykańskich procesorach, ale za parę lat to już pewnie na swoich.
    Niech żyje socjalizm! Precz z trzecią drogą do Trzeciego Świata
    Żurek Janusz

    0
 3. Avatar Karakoram

  Oto jak pięknie można sobie modelowo zaprzeczyć w dwóch kolejnych zdaniach:
  “Korwin analizuje to wydarzenie tylko pod względem skuteczności politycznej, nie dostrzega ofiar oraz przelanej krwi Polaków. Przypomina, że Piłsudski też ma mordy na swoim koncie.”

  A niżej to już przebija klasyczna mentalność kibolska: albo się kochamy albo nienawidzimy. Jak ktoś jest wróg to jest mały, pokurczony, brzydki, zły pod każdym możliwym względem – nawet w kiblu paskudzi więc należy go gnoić, gnoić i ani słowa inaczej. Jeżeli zarzuca mu się 100 niegodziwości to na 100% jest winny wszystkich 100.

  A jeżeli kibol usłyszy od kogoś, że wspomniany zbrodniarz abstrahując od wszystkiego innego był – dajmy na to – inteligentny, albo, że z tych zbrodni 5% jest wątpliwe, albo że miał talent malarski, albo chociażby, że był szarmancki, to dostaje dysonansu poznawczego i wścieklizny.
  Milcz zdrajco!: to zbrodniarz, należy go nienawidzić za wszystko, nie ma żadnych obiektywnych zalet: jest mały, pokurczony, brzydki…. itd.

  Podobnią wścieklizną kibol reaguje na najmniejszą krytykę postaci ze swojego stada.

  0
 4. Avatar Mek

  JKM ma rację tyle, że średnio durny ludek tego nie kuma! Przecież śmierć Przemyka nie była zaplanowana przez najwyższe władze PRL-u , tylko kilku nadgorliwych milicjantów chciało się na kimś wyżyć, a że trafiło na studenta słabego fizycznie więc skończyło się jego zgonem. Oczywiście bandyckie zabójstwo należało ścigać i ukarać solidnie ale w tym okresie nikt nie chciał zajmować się pojedynczymi przypadkami, kiedy cała polska była ogarnięta strajkami, wielkim kryzysem gospodarczym i upadającym systemem politycznym. Przy zmianach systemów politycznych w innych krajach trup gęsto się ścieli a u nas w Polsce było kilkaset ofiar …. i o kilkaset za dużo. Ale w innych państwach przy zmianach ustrojowych trupów było znacznie więcej – tysiące a nawet dziesiątki tysięcy. Tak więc Polska przeszła ten etap dość pokojowo i spokojnie (mogło być znacznie gorzej). Prawdziwym problemem było to, że nasi Solidarnościowcy weszli w cichy układ z tzw. komuną przy Okrągłym Stole i później skrupulatnie realizowali plan tego układu. Tak więc sami oszukali społeczeństwo a była komuna przez ten czas uwłaszczyła się na upadłościach PRL-u i dalej sobie spokojnie rządzi. Mało kto teraz dostrzega ten problem, natomiast dziennikarze – gawędziarze wyciągają co jakiś czas taki temat jak “Przemyk czy Jaruzelski” i puszczają w tryby mało istotne zagadnienia dla przykrycia naprawdę istotnych problemów Polaków tj. sprawę wolności, swobód obywatelskich, celowego zadłużenia Polaków na kilka pokoleń, drakońskie podatki hamujące rozwój gospodarki, całkowita i celowa demilitaryzacja polskiej Armii itd…. To są prawdziwe i poważne problemy Polaków które warunkują nasz byt, naszą przyszłość i poziom życia nie tylko w UE ale i w świecie. Te wszystkie partie stworzone po 89 roku i później to tzw. banda po peerelowska więc tutaj nic się nie zmieniło – co bardziej odważni Polacy uciekli za granicę za chlebem a mizerota została w kraju, która nie jest w stanie przeciwstawić się panującemu nadal reżimowi. Jedyna partia KNP próbuje coś sensownego zrobić dla kraju ale niestety ciągle jest jeszcze opluwane przez socjal-dziennikarzy i nie zrozumiana przez duży odsetek niczego nie rozumiejących Polaków. A rząd nadal rabuje swoich wyborców aż furczy a hołota myśli, że to tylko dla ich dobra ….. !!!! Szkoda gadać !

  0
 5. JKM napisal: “ja wierzę że państwa powstają zgodnie z geopolityką – jestem wrogiem państwa narodowego” – to po kiego macisz ludziom w glowie? oczywiscie Korwin ma czesciowo racje, ale w takiej sytuacji Korwin nie jest nam potrzebny, bo i tak w jakims systemie geopolitycznym obszar Polski sie znajdzie… mlodzi go cenia za wolnorynkowe podejscie do spraw ekonomicznych. ale takie same ma i Palikot. kiedy Palikot wszedl do parlamentu, to Korwin krzyczal o bandzie pieciorga. teraz sam tworzy Nowa Bande Pieciorga i to w europarlamencie. skasuje do portfela pare zlotych czy euro, pokrzyczy troche i nie stanie sie nic, bo i tak wszystko zalezy od geopolitycznych mechanizmow. Mek@ nie boj sie, Korwin tez jest w stanie spokojnie sie uwlaszczyc. poza tym jak go slucham, to mam pewnosc, ze w Polsce przez kolejne kilkanascie lat nic nie zmieni sie na lepsze. wczesniej byl potrzebny Palikot, teraz Korwin… i pamietajcie tez o jednym. wolnorynkowe mechanizmy i ten determinizm geopolityczny, prowadza Korwina w kierunku Rosji i wielkiej oligarchii. tak wyglada jego wolny rynek w naszym ukladzie geopolitycznym. czy na pewno takiej wolnosci chcecie?

  0
 6. Avatar gondasek

  pisowski 3obieg juz na Korwina jedzie. Tfu!

  0
  • Avatar gas

   ale chłopaki młodzieżówka pis się przejadą, bo z Korwinistami na argumenty nie mają żadnych szans !!! I to jest dość oczywiste bo strona JKM trzyma się zasad i wszyscy mówią jednym głosem to samo, bez krętactw i kombinacji !!!

   0
 7. bo Korwin to krol i nie mozna go krytykowac? generalnie wiekszosc ludzi w Polsce jest za wolnorynkowymi zmianami, ale trzeba miec tez swiadomosc, ze w obcnym ukladzie geopolitycznym, do tego celu bardzo odlegla droga. ludzie mimo wszystko wybieraja wzgledny spokoj i porzadek pod kuratela niemiecka, a takze przede wszystkim jakas ochrone prawna przed rzadzacymi i kontrole nad nimi. mamy tez mozliwosc wyjazdu za granice i ulatwiona sposobnosc podjecia pracy, z czego wielu Polakow korzysta. jedni odloza i wroca do kraju, inni wybiora zycie na obczyznie, wybierajac spokoj i chcac byc jak najdalej od tego sajgonu. to nam daje opcja niemiecka. moze nawet z czasem ludzie przestana wybierac zlodziei i lobuzow, milosciwie nam panujacych. co oferuje Korwin? jego opcja wolnego rynku i wolnosci, jest faktyczny powrot do legalnej oligarchizacji panstwa pod kuratela Rosji Putina i kapitalizm na wzor tejze policyjnej Rosji. moze i beda razem pedzic mnieszosci seksualne, ale kto bedzie chcial zyc w takim panstwie policyjnym, pozbawionym elementarnych wolnosci obywatelskich? w potege ekonomiczna takiego projektu rowniez nie wierze. tym bardziej, ze juz poswiecilismy mnostwo czasu na wdrozenie sie w mechanizmy ekonomiczne, polityczne i militarne, panstw Zachodnich. a potem znowu Rosja, chwilowy wzrost ekonomiczny, rozwoj przemyslu i handlu… zakonczony kolejnym buntem spolecznym i zapewne zmiana ukladu sil w Polsce i na arenie miedzynarodowej. powtorka z rozgrywki. naprawde tego chcemy?

  0
  • Avatar Karakoram

   No uparłeś się waść na tę oligarchizację ala Putin i ją wmawiasz. Jakie masz podstawy do takiej oceny? Jesteś z frakcji zarzucającej Korwinowi ruską agenturalność? Jeżeli tak: to nie ma co gadać o jego modelu kapitalizmu – wrogich agentów się pacyfikuje i tyle. Jeżeli nie: to jakie masz podstawy?

   0
   • w jednym z moich komentarzy ponizej zamiescilem link, w ktorym Szanowny Pan Korwin – Mikke, kresli swa wizje dalszej polskiej ekspansji. radze przeczytac uwaznie, Panie Karakoram@. poza tym nie jestem z zadnej frakcji. uwazam jedynie Pana Korwina za kolejna anomalie polskiego demo-liberalnego systemu. u mlodziezy byla moda na Tuska, potem Palikota, a teraz na Korwina. i co z tego wynika? zreszta nie jest powiedziane, ze mamy kategorycznie unikac zblizenia z Rosja i wrocic do koncepcji blizszego zwiazku z naszym wschodnim sasiadem. tylko co na tym zyskamy? to przeciez powrot do formalnej oligarchizacji Polski i panstwa policyjnego…

    0
 8. Mir Mir

  Wszyscy spieracie się o rzeczy małoistotne (z punktu widzenia aktualnej sytuacji w Polsce. Mam przede wszystkim na mysli tragiczny stan państwa, gospodarki, relacji społecznych i potencjalnych scenariuszy w najbliższej przyszłości itd. ).

  Dla JKM prawdziwym testem, sprawdzianem jego osoby jako polityka będzie najbliższy rok. Na jesieni wybory do gmin a w przyszłym wybory do polskiego sejmu.

  Osobiście oceniam polityków po ich efektywności. Tak jak dentystę oceniam po jakości wstawianych plomb a murarza czy cegły nie wypadają.

  Jako społeczeństwo daliśmy JKM szansę. W europarlamencie nie ma większych szans ani by coś popsuć ani by coś poprawić. Cały blok tzw. ugrupowań eurosceptycznych to nadal nie więcej niż 30%.

  JKM natomiast bardzo dobrze może wykorzystać aktualną pozycję by coś zrobić by ludzie chcieli by im przewodził.

  Osobiście oceniam JKM jako teoretyka ekonomistę, logika i celebrytę. Oczywiście trudno odmówić mu racji, ale nawet libertarianie (ja siebie za takieg uważam) doszli do wniosku, że czasami trzeba pomóc bliźnim w potrzebie bo inaczej i tak problem wróci do nas tylko z większą siłą. Absolutnie nie jest to równoznaczne z przymusem utrfzymywania bliźnich jak to się nam wszystkim wmawia.

  Pozdrawiam.

  0
  • pisze Pan: “Osobiście oceniam polityków po ich efektywności. Tak jak dentystę oceniam po jakości wstawianych plomb a murarza czy cegły nie wypadają”.
   czy to nie Korwin – Mikke swego czasu marzyl o scislym wielkim egzotycznym sojusz z polnocnoamerykanska NAFTA: “Warszawa jest bliżej Waszyngtonu niż Honolulu, a Polska jest w lepszej sytuacji gospodarczej aniżeli Meksyk”. troche jednak daleko. zreszta caly czas wygaduje rozne bzdury, co mu slina przyniesie na jezyk w danym momencie. zero spojnosci planow politycznych – http://www.wykop.pl/ramka/2013182/korwin-mikke-dla-rosyjskiej-agencji-aneksja-krymu-zupelnie-naturalna/

   0
   • Avatar gas

    tutaj trafny cytat z tego art. :

    Nasza partia widzi w Rosji silną przeciwwagę dla UE. Chcielibyśmy aktywniej rozwijać kontakty handlowe z Rosją i Chinami, dlatego, że to u was jest dynamika rozwoju, a nie w umierającej UE. Gospodarcza ekspansja Polski powinna być na Wschód, a nie
    na Zachód

    0
 9. na PSL glosowalo 600 tys. ludzi. jesli podliczymy liczbe miejsc pracy, ktore zalatwili “swoim” i dodamy ich rodziny, to osiagniemy zapewne wlasnie taki rezultat. PSL – frakcja komuterska. tak powinni sie nazywac.

  a Nowa Prawica, to kolejny trend po PO i Ruchu Palikota. zobaczymy co tam jeszcze dla nas wymysla? w kazdym razie, teraz slowa Janusza Korwina-Mikke o “Bandzie Pieciorga”, smialo mozna zmienic na “Nowa Banda Pieciorga”.

  0
 10. Avatar gas

  wy tylko potraficie się czepiać mało istotnych szczegółów … w dodatku od strony formalno logicznej paradoksalnie prawdziwych. Korwin pokazuje na bardzo dużo spraw inne spojrzenie … czy komuś się to podoba czy nie, najczęściej mówi/pisze po prostu prawdę która boli.
  .
  .
  aparat bezpieczeństwa był typowym państwowym urzędem, takim małym Bizancjum w którym często nie wiedziano w innych wydziałach co inni robią, a śmierć księdza Popiełuszki z opisów które mamy wyłania się wyjątkowo źle zorganizowana, nieprawdopodobnie wręcz nieporadna. nie chce się wierzyć że robili to prawdziwi profesjonaliści od mokrej roboty. Teza Korwina że to samowolka jest jak najbardziej uzasadniona, nie widzę w tym nic dziwnego … on stawiał jeszcze bardziej dziwaczne tezy które z czasem okazywały się prawdą.
  .
  .
  .
  dziwne że nie zauważacie innej BARDZO WAŻNEJ TEZY, Korwin konsekwentnie nie atakuje władzy wykonawczej BO UWAŻA ŻE PAŃSTWO POWINNO BYĆ MOCNE, i nie ukrywa że jak dostanie się do władzy i jakiś lewak mu podskoczy to … czołgi go rozjadą. Korwin uważa że Państwo powinno być małe, ale mega sprawne i potrafiące się bronić. Z tego punktu widzenia Jaruzelski wprowadził stan wojenny bardzo sprawnie, a kopalnia Wójek i ks. Popiełuszko były tylko wypadkiem…. to naprawdę trzyma się logiki, i zasad które on głosi.

  0
 11. gas@ wlasnie takiego panstwa policyjnego sie obawiamy. dziekuje, ze to uwypukliles.

  0
  • Avatar gas

   a ja wręcz przeciwnie, chciałbym aby prawo było proste równe dla wszystkich i respektowane !!! Sądy sprawiedliwe, a wymiar sprawiedliwości skuteczny. Korwin podaje KONKRETNE rozwiązania i receptury które trzeba wdrożyć aby tak właśnie było. On chce zmienić zasady, a nie tylko ludzi … i tym różni się od PIS, który chce tylko przemalować gmach sprawiedliwości Korwin chciałby zmienić jego konstrukcję.

   0
 12. Avatar Obserwator (Can)

  POlska nad Wisla jest w 90% wypelniona sowieciarzami i ich pomiotem. Prawie kazdy Polak nad Wisla to sowiecki pustak-matol, syfilityk po sowieckim zoldaku, pijak, len i skurwysyn! Nie ma w dzisiejszym przesiaknietym lewactwem Zachodzie i oplacanym za sowieckie-rosyjskie ruble na tyle dobrej woli i amunicji, azeby w dzisiejszej POlsce zrobic z wami porzadek. Nalezaloby 90% tej cholernej bolszewickiej POlskiej populacji powystrzelac!!! A co zrobic z taka gora trupow?! Jedynie przerobic ich/was na gaz ziemny-to jedyny pozytek, jaki z was POlacy bedzie jak was posprzatamy.

  0
 13. Avatar Ireneusz Tadeusz

  Do nicka Obserwator ! a ty mośku zafajdany myślisz ze MY Słowianie będziemy sie bić w waszym zawszonym żydowskim interesie ?

  Apel do SŁOWIAN ! nie dajmy sie dzielić żydom ! to ich taktyka by rządzić nami !! dzielą nas na katolików rydzyków !
  na pisowców patriotów
  na lewaków cywilizacja pederastów
  na europejczyków !!!
  i tak podzieleni stanowimy dla tej zydowsko-mafijnej gangreny łatwy łup !!!!

  TYLKO JEDNA SŁOWIANSKA PARTIA !!! pozwoli nam sie wyzwolić z żydowskiej niewoli

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816