Bez kategorii
Like

Konkurs dziennikarski — z nagrodami pieniężnymi — dla Blogerów

14/07/2013
998 Wyświetlenia
7 Komentarze
1 minut czytania
Konkurs dziennikarski — z nagrodami pieniężnymi — dla Blogerów

Konkurs dziennikarski — z nagrodami pieniężnymi — dla Blogerów    Drodzy Blogerzy!    Prowadząc Blog na Pl. Wolności uczestniczycie w konkursie dziennikarskim. W każdy dzień roboczy jury pod przewodnictwem Redaktora Naczelnego wybiera jeden z Waszych artykułów, który wyróżnia się warsztatem dziennikarskim. Laureatowi przyznajemy nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł za jeden wyróżniony artykuł oraz publikujemy nagrodzony artykuł na stronie głównej ze wzmianką o wygraniu konkursu.    Powiadomienie o wygraniu konkursu dostaniecie ponadto bezpośrednio od Administratora Blogosfery. Zasady konkursu dziennikarskiego znajdują się w Regulaminie konkursu dziennikarskiego.    Zapraszamy do wymiany myśli na Pl. Wolności i życzymy powodzenia w konkursie!    Redakcja   Regulamin konkursu dziennikarskiego Pl. Wolności – Portal wymiany myśli 1. Organizator Konkursu Organizatorem konkursu dziennikarskiego, dalej „Konkurs”, jest Wydawca dziennika […]

0


UncleSamBlog1-phm7h6.jpg

Konkurs dziennikarski — z nagrodami pieniężnymi — dla Blogerów

   Drodzy Blogerzy!

   Prowadząc Blog na Pl. Wolności uczestniczycie w konkursie dziennikarskim. W każdy dzień roboczy jury pod przewodnictwem Redaktora Naczelnego wybiera jeden z Waszych artykułów, który wyróżnia się warsztatem dziennikarskim. Laureatowi przyznajemy nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł za jeden wyróżniony artykuł oraz publikujemy nagrodzony artykuł na stronie głównej ze wzmianką o wygraniu konkursu.

   Powiadomienie o wygraniu konkursu dostaniecie ponadto bezpośrednio od Administratora Blogosfery. Zasady konkursu dziennikarskiego znajdują się w Regulaminie konkursu dziennikarskiego.

   Zapraszamy do wymiany myśli na Pl. Wolności i życzymy powodzenia w konkursie!

   Redakcja

 

Regulamin konkursu dziennikarskiego Pl. Wolności – Portal wymiany myśli

1. Organizator Konkursu

Organizatorem konkursu dziennikarskiego, dalej „Konkurs”, jest Wydawca dziennika „Pl. Wolności – Portal wymiany myśli”: BON MOT MEDIA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie /00-613/ ul. Chałubińskiego 8, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000441718, NIP7010361275, dalej: „Wydawca”.

Całość na stronie: http://www.plwolnosci.pl/konkurs_dla_blogerow

i_love_blogging1

Inne zapisy autora:

0

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816