POLSKA
Like

Koniec totalnej opozycji. Kto wyszedł z politycznego obłędu?

05/05/2021
339 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Media informują : „Włodzimierz Czarzasty, lider Lewicy, porozumiewając się z PiS-em w sprawie Funduszu Odbudowy, wywrócił opozycyjny stolik. Zdaniem politologów i ekspertów to ostatecznie niszczy wymyśloną przed laty ideę totalnej opozycji i jej emanacji „Koalicji 276”. Są również zgodni: KO albo się przystosuje do nowych warunków, albo zginie”. Platforma Obywatelska nie tylko śmieszyła się w Sejmie nie głosując za Funduszem Odbudowy dla Polski ale stała się partią pragnącą wyjścia Polski z UE. PO najpierw było za. Miało nadzieję, że PiS będzie przeciw, bo takie sygnały szły od Ziobry i jego partii. PO jako zgraja przekrętów i tanich cwaniaczków, nie mająca żadnego programu, oprócz, ataku na rząd i PiS, zrobiła sobie  tzw.sepuku. Polityczna głupota PO mogła bardzo zaszkodzić Polsce. Tylko mając […]

0


Media informują : „Włodzimierz Czarzasty, lider Lewicy, porozumiewając się z PiS-em w sprawie Funduszu Odbudowy, wywrócił opozycyjny stolik. Zdaniem politologów i ekspertów to ostatecznie niszczy wymyśloną przed laty ideę totalnej opozycji i jej emanacji „Koalicji 276”. Są również zgodni: KO albo się przystosuje do nowych warunków, albo zginie”.

Platforma Obywatelska nie tylko śmieszyła się w Sejmie nie głosując za Funduszem Odbudowy dla Polski ale stała się partią pragnącą wyjścia Polski z UE.

PO najpierw było za. Miało nadzieję, że PiS będzie przeciw, bo takie sygnały szły od Ziobry i jego partii. PO jako zgraja przekrętów i tanich cwaniaczków, nie mająca żadnego programu, oprócz, ataku na rząd i PiS, zrobiła sobie  tzw.sepuku.

Polityczna głupota PO mogła bardzo zaszkodzić Polsce. Tylko mając silną rozwijającą się gospodarkę i pozycję w U.E. można walczyć o swoje racje i wpływać na jej przyszły kształt. Gdyby fundusze z Unii zostały zablokowane nasz kraj zostałby w izolacji, zmarginalizowany na własne życzenie. Ziobro pokazał, że nie nadaje się do wielkiej polityki.

Panie Budka, pan Polski nie kocha! Albo pan nie rozumie powagi sytuacji. I można śmiać się z pomylenia Wrocławia z Rzeszowem, ale nie można śmiać się z pomylenia interesów polskich i interesów Platformy i chęci ugrania kilku punktów politycznych tylko dlatego, żeby zrobić na złość PiS-owi. Tylko, że wy nie robicie na złość PiS-owi. Wy robicie na złość polskim przedsiębiorcom, rolnikom i samorządowcom. Ta walka plemienna zaszła tak daleko, że mam wrażenie, że jak PiS złoży ustawę o tym, że Ziemia jest okrągła, to pan zagłosuje przeciw, tylko żeby zrobić na złość. Mało tego, pan zaraz złoży kolejny projekt ustawy, mówiący o tym, że Ziemia jest jednak płaska. Tylko po to, żeby wsadzić kij w szprychy. Ale to wkładanie kija w szprychy, sprawia, że właśnie dzięki takim działaniom, największy opozycyjny okręt na polskiej scenie politycznej, spod bandery Platformy, został zredukowany do pozycji wraku.

Totalna Opozycja wyszła na Totalną antypolską i antyunijną głupotę. Brawo PO wkrótce zniknie ze sceny politycznej – nareszcie.

 

 

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758