Globalnie i Lokalnie
Like

Konfederacja

16/08/2019
1986 Wyświetlenia
7 Komentarze
2 minut czytania
Konfederacja

Apeluję do wszystkich moich czytelników blogowych by pomogli w zbiórce podpisów popierających Komitet Wyborczy Konfederacji Wolność i Niepodległość.

0


Z tej strony można ściągnąć i wydrukować listę poparcia: https://konfederacja.eu/

Konfederacja jest jedynym sensownym ugrupowaniem politycznym, na które można będzie głosować w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się 13 października 2019. Czas na zbieranie podpisów jest do 3 września 2019.

Oto liderzy Konfederacji:

 • Janusz Korwin – Mikke
 • Grzegorz Braun
 • Robert Winnicki
 • Krzysztof Bosak
 • Konrad Berkowicz
 • Sławomir Mentzen
 • Jacek Wilk
 • Jakub Kulesza
 • Dobromir Sośnierz
 • Witold Tumanowicz
 • Robert Jarosław Iwaszkiewicz
 • Michał Jan Wawer

Uważam, że wszystkie te osoby to bardzo mądrzy i zacni ludzie. Mają sensowne poglądy polityczne, które w dużym stopniu są zgodne z moimi. Z wolnościowcami mam tak na oko 90% zgodności, a z narodowcami 70%. Warto na nich głosować. W niedawnych wyborach do Parlamentu Europejskiego głosowałem na Jakuba Kuleszę.

Póki co tak wygląda aktualny sondaż wyborczy (stan na lipiec 2019):

 1. PiS – 44%
 2. KO – 27%
 3. Lewica – 11%
 4. Konfederacja – 5%
 5. PSL – 4%

Wynika z niego, że Konfederacja ma szansę przekroczyć próg wyborczy. Ważne by przeprowadzili dobrą kampanię wyborczą, dzięki której zwiększy się to wyjściowe 5% do 7% czy nawet 10%. Będę im w tym pomagał.

Gdyby do Sejmu weszły cztery ugrupowania z tej listy, to jest duża szansa, że PiS nie zdobyłby większości parlamentarnej. Wtedy Konfederacja byłaby jedynym możliwym wyborem PiS na koalicjanta. To oznacza, że Konfederacja mogłaby dużo od PiS-u wytargować i weszłaby do rządu. Byłaby duża szansa na to by wymóc na PiS-ie likwidację podatku dochodowego, co dałoby Polsce bardzo dużego gospodarczego kopa w górę. Więc to by zagłosować na Konfederację jest bardzo ważne, bo bez niej PiS nic sensownego nie zrobi.

Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

171 publikacje
112 komentarze
 

 1. Avatar Jacek Justyn

  Filorosyjscy agenci: JKM, Winnicki i Braun chcą współpracować z sowiecką agenturą przeciwko polskim patriotom. Podjęli współpracę z gen. Wileckim i środowiskiem b. WSI.

  W 1989 roku sowiecki gen. Wilecki tak zachwalał bolszewickich zbrodniarzy planujących wysłanie Polaków w mundurach LWP do ataku na Europę Zachodnią: “Dzięki wspólnej walce polskich i radzieckich żołnierzy w walce o socjalizm, wolność, trwały i sprawiedliwy pokój, zrodziło się Wojsko Polskie, krzepła przyjaźń i polsko-radzieckie braterstwo broni. Dziś armia radziecka stoi na straży bezpieczeństwa i światowego pokoju.”

  https://www.salon24.pl/u/mind-service/977904,kompromitacja-konfederacji-na-wsi-owa-nute

  0
 2. Avatar Jurek

  Mając dostęp do informacji w internecie ( bo powiedzmy nie są mile widziani w mendiach systemowych ), widzę że nie zależy im na pozytywnym odbiorze tego co robią lecz na zachowaniu tego stanu rzeczy jaki jest tzw. papranie się ciągle w tym samym nierefolmowalnym g. Aby zaskarbić moją i Polaków sympatię to POPROSZĘ o wykazanie się pochodzeniem Polskim z dziada pradziada – bo inni u steru władzy już są zidentyfikowani jako szkodnicy nam Polakom .

  0
 3. Avatar zjanusz

  Jeśli nawet Konfederacja dostanie się do Sejmu, to będzie jak z Kukiz’15. Rządzące partie odmłodzą swoje szeregi nowymi gotowymi się sprzedać “działaczami” i tyle. JKM służyłem 18 lat, żeby na koniec usłyszeć od niego, że rozwala KNP, bo “musi”! Ostatnio rozsadził “ZGODĘ” i wygnał Godek. Ilu jest takich, którzy “nic nie widzą”, a idą za nim, bo “widzą” szansę na koryto? Ciekawe co powiedzą jeśli zapytać ich o Polskę? Mam pisać dalej?
  Janusz Żurek
  https://3obieg.pl/program-pis-u-na-stulecie/

  0
 4. Avatar Arni

  JKM, Braun czy Bosak są Słowianinami z korzeniami pewnie jeszcze od Popiela 🙂

  0
 5. Avatar zjanusz

  Słowianami, czy Słowianinami? Najważniejsze, że nie Eskimosami!

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816