Bez kategorii
Like

Komunikat agencji APA: wzrost wagi Polski w świecie.

11/02/2011
248 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Komunikat agencji APA.   11.02. Warszawa (APA) – Jak dowiaduje się Agencja APA, w trakcie audiencji, jakiej Pan Prezydent udzielił kanclerz Merkel i prezydentowi Sarkozy, zauważalne stały się pierwsze efekty współpracy Prezydenta z  think tankiem zgromadzonym w Kancelarii.   Fakt, na który zwróciły uwagę wszystkie światowe agencje informacyjne, iż Pan Prezydent usiadł pierwszy, oznacza niezwykły wzrost znaczenia Polski, w stosunku do europejskich mocarstw w porównaniu z zaściankowym i zakompleksiony wycofaniem, charakterystycznym dla rządów braci Kaczyńskich.   Sam sposób zasiędnięcia , określany jako „ciężki” , dobitnie ten  wzrost wagi Polski zwizualizował.   Środowiska konserwatywne, otrzymały dodatkowy sygnał, iż Pan Prezydent ma tytuł hrabiowski, w odróżnieniu od kanclerz Merkel i prezydenta Sarkozy, którzy pochodzą  z gminu.   Jak dowiaduje się APA, zarówno kanclerz […]

0


Komunikat agencji APA.
 
11.02. Warszawa (APA) – Jak dowiaduje się Agencja APA, w trakcie audiencji, jakiej Pan Prezydent udzielił kanclerz Merkel i prezydentowi Sarkozy, zauważalne stały się pierwsze efekty współpracy Prezydenta z  think tankiem zgromadzonym w Kancelarii.
 
Fakt, na który zwróciły uwagę wszystkie światowe agencje informacyjne, iż Pan Prezydent usiadł pierwszy, oznacza niezwykły wzrost znaczenia Polski, w stosunku do europejskich mocarstw w porównaniu z zaściankowym i zakompleksiony wycofaniem, charakterystycznym dla rządów braci Kaczyńskich.
 
Sam sposób zasiędnięcia , określany jako „ciężki” , dobitnie ten  wzrost wagi Polski zwizualizował.
 
Środowiska konserwatywne, otrzymały dodatkowy sygnał, iż Pan Prezydent ma tytuł hrabiowski, w odróżnieniu od kanclerz Merkel i prezydenta Sarkozy, którzy pochodzą  z gminu.
 
Jak dowiaduje się APA, zarówno kanclerz Merkel jak i prezydent Sarkozy, byli pod wielkim wrażeniem zachowania Pana Prezydenta.
 
Bogdan Rzetelny (APA)

APA br/ 

Inne zapisy autora:

0

ewaryst fedorowicz

reklamiarz

103 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758