WIEDZA
3

Komitet 300, Grupa Olimpians i „czarna szlachta”

19/04/2012
8087 Wyświetlenia
1 Komentarze
97 minut czytania
no-cover

„Prościej jest zabić milion ludzi, niż ich kontrolować”
– Zbigniew Brzeziński, amerykański geostrateg polityczny, globalista

0


„Gdyby ludzie znali funkcjonowanie systemu pieniężnego, rewolucja wybuchła by jeszcze przed świtem”
– Andrew Jackson

„Prawdziwi władcy z Waszyngtonu są niewidoczni i wykorzystują swoje uprawnienia zza kulis”Felix Frankfurter, Sędzia Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych

 

Wielu ludzi nie wierzy już, iż to premierzy, prezydenci i inni „widoczni” politycy, sprawują władzę nad swymi krajami. Według tej koncepcji prawdziwa władza, o znacznie większym zasięgu, spoczywa w rękach kogo innego, a właściwie pewnej grupy.

 

 

Niektórzy ludzie, nawet tu na Nowym Ekranie, zapętleni w swoich umysłach i nakarmieni medialną papką, za paranoiczną uważają  tzw. „Międzynarodową Teorię Konspiracyjną” zakładającą, iż całą władzę nad światem sprawuje garstka bogatych i zajmujących wysokie stanowiska osób. Taka grupa decydentów stanowi o wojnach, wynajduje śmiertelne nękające ludzkość choroby i faszeruje społeczeństwo środkami uzależniającymi, jak alkohol i narkotyki, aby zredukować liczebność ludzkiej populacji „na przeludnionej Ziemi”.

 

 

W wyniku ich działań na Ziemi, pewnego dnia pozostanie tylko miliard wybranych jednostek. Będą oni cieszyć się darami natury, jak świeże powietrze i woda oraz ekologiczne pożywienie.

Zdaje się to co najmniej „dziwne”, jednak oficer brytyjskiego wywiadu z MI6, John Coleman, miał dostęp do plików i archiwów w British Museum. Grzebał w tych archiwach ponad 10 lat, a z nich dowiedział się prawdy o świecie i niewidzialnej władzy, o grupie zwanej „Olimpians”

 

 

Jego nieograniczony dostęp do tajnych dokumentów, pozwolił mu zdobyć informacje, których nikt z nas nie zobaczy. Całą wiedzę, którą udało mu się wynieść umieścił w książce pt. Hierarchia konspiratorów: Komitet 300„, która stała się bestsellerem.

 

 

Coleman ma również wiele zewnętrznych kontaktów, które ułatwiły mu prowadzenie prywatnego śledztwa przez 20 lat. Jako pierwszy odkrył, istnienie tajnego Klubu Rzymskiego – jednej z najbardziej elitarnych organizacji futurologistycznych na świecie, napisał o nim książk,ę kiedy jeszcze nikt o nim nie słyszał i zanim jego istnienie oficjalnie wyszło na światło dzienne, tak więc ma on wiarygodność.

 

 

Inną ultratajną organizacją po raz pierwszy obnażoną przez Dr. Colemana był Instytut Tavistock, wówczas nikomu nieznany w Stanach Zjednoczonych, dopóki nie został omówiony w monografii Colemana, jako naukowe ugrupowanie, odgrywające sekretną rolę w kształtowaniu spraw w Stanach Zjednoczonych związanych z rządem, poprzez brytyjski Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, od wczesnych początków w 1913 w Wellington House w Londynie. Istnienie obydwu gurp nie jest kwestionowane [link][link]

 

 

Oto co napisał:

„Podczas mej kariery jako oficera wywiadu brytyjskiego przy wielu okazjach miałem dostęp do ściśle tajnych dokumentów. Ich zawartość była niezwykle przejrzysta i zrozumiała. Dowiedziałem się, iż istnieje siła mogąca kontrolować rządy wielu krajów. Zostałem odsunięty i zdecydowałem się poinformować świat, który nie ma o tym pojęcia. Wyobraźcie sobie potężną grupę, która nie uznaje żadnych granic, związaną z przemysłem finansowym, ubezpieczeniowym, wydobywczym, farmaceutycznym i naftowym. Jest to „Komitet Trzystu” – elitarna grupa rządząca planetą od 1897 roku. Dziś swe oparcie znajduje w 300 najbardziej wpływowych postaciach.”

 

Wykład Colemana

 

 

książki JOHNA COLEMANA 

 

LUDZIE CZYTAJCIE KSIĄŻKI – NIE GAPCIE SIĘ W TV !!!

 

Video Cejrowskiego o gotówce

 

Video Cejrowski o ustawieniach fabrycznych

 

 

 

 

Ale nie tylko Coleman od dawna próbuje otworzyć światu oczy. Również Przedwojenny Minister Spraw Zagranicznych Niemiec (czasy Republiki Weimarskiej) Walther Rathenau, znany z Układu w Rapallo, po raz pierwszy napisał o Komitecie 300 wraz z przytaczanymi nazwiskami członków w dwóch publikacjach: Reflektionenoraz Geschäftlicher Nachwuchs„.

 

 

Carski generał Mikołaja II Romanowa, Arthur Cherep-Spiridonovich, w książce Secret World Government or The Hidden Hand opisuje Rząd Światowy, który poświęca miliardy dolarów na światowe konflikty, jako grupę 300 Żydów chazarskich, w rzeczywistości wywodzących się od pogańskich czcicieli diabła z królestwa chazarskiego, pod przewodnictwem Edwarda Rothschila z ostatecznym celem duchowego zniszczenia Katolicyzmu, posługujących się m.in Rewolucją Bolszewicką w Rosji, w celu obalenia nieodpowiadającego im rządu – stąd też posługują się rozbojem, wojną i zniszczeniem, jako okazją do zgarnięcia łupów, podobnie jak ich przodkowie – barbarzyńcy.

 

 

Jak już wiemy, owi podstępni decydenci za pomocą kontroli systemu bankowego wywołali drugą wojnę światową.

 

 

Spiridonovich pisze, że dla „300” pracowali David Lloyd George, Georges Clemenceau, Theobald von Bethmann-Hollweg, Woodrow Wilson, Sergey Sazonov, Eleutherios Venizelos i Tomáš Masaryk.

 

 

O istnieniu niewidzialnego rządu światowego mówili już inni wysoko postawieni agenci z różnych agencji wywiadowczych, w tym KGB – Władimir Nikorow oraz odznaczony medalem UNESCO przez prezydenta Kennedy’ego, Jacques Costeau.

 

 

Komitet 300, zwany „Olimpians”, to twór, przekształcony przez angielską szlachtę z pierwszego imperialnego monopolu światowych elit o nazwie Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska.

 

 

Twór ten, dzięki ekspansywnemu kolonializmowi, przybrał postać dzisiejszych gigantycznych korporacji, a Komitet 300 stał się zwierzchnikiem światowego rządu – jest on centrum dowodzenia Nowego Porządku Świata, z niego więc wyszedł szereg magnackich zrzeszeń, jak: Klub Piekielnego Ognia oraz osławiony Zakon Iluminatów, konkretnie spod ręki Rothschilda, już wtedy finansowego króla Europy i wodza masonerii.

 

W jego skład wchodzą:

 

·       Okrągły Stół

·       Grupa Bilderberga,

·       CFR – Rada Stosunków Zagranicznych

·       Komisja Trójstronna

·       Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, wraz think-tankami jak

·       International Institute for Strategic Studies,

·       Fundusz Germana Marshalla,

·       Instytutem Stosunków Pacyfiku i innymi, działającymi pod fasadą stosunków międzynarodowych, ten zaś wraz z najbardziej tajną agencją wywiadu Stanów Zjednoczonych NRO (Narodowym Biurem Rozpoznawania),

·       Permindex – organizacja handlowa powołana w 1958 przez kanadyjskiego prawnika Louisa Bloomfield’a dla stałej ekspozycji przemysłowej,

·       Instytut Tavistock – globalne ocieplenie się kłania

·       Ligą Przeciwko Zniesławieniu, używanej do zwalczania „Anty-semityzmu”, czyli ADL, związane z lożą B’nai B’rith, przestępczą organizacją.

·       RCA,

·       NBC,

·       Instytutem Badawczym Stanford,

·       Atlantic Richfield,

·       NATO,

·       WWF,

·       Sussex University,

·       Klubem Rzymskim,

·       BCCI,

·       Instytutem Aspen Studiów Humanistycznych,

·       CIA,

·       MI6,

·       Brookings Institution,

·       Centrum Badań Dynamiki Grupowej Kurta Lewina przy Instytucie Technologii Massachusetts,

·       Fundacja Giorgio Cini,

 

 

Coleman podając ówczesny skład Komitetu 300, wymienia również ród magnacki polskich Radziwiłłów.

 

 

Na przełomie lat do Olimpians przynależały europejskie rodziny królewskie, międzynarodowe dynastie finansjery, w tym Rockefeller, Rothschild, Baring, DuPont, banki Wall Street, które wywierają wpływy za pomocą IMF, Banku Światowego, Banku Rozrachunków Międzynarodowych i „wielkiej czwórki”. George Bush, Dwight Eisenhower, Felipe Gonzalez, Giscard D’Estaing, Francois Mitterrand, George Schultz, Paul Volcker, Henry Kissinger, Franklin D. Roosevelt, Helmut Schmidt, Hohenzollernowie, Olaf Palme, Étienne Davignon, Willy Brandt, Gustaw VI Adolf, Houston Stewart Chamberlain, Cecil

Rhodes, Harry Oppenheimer, Fryderyk IX, Edmond Rothschild, Winston Churchill, Królowa Beatrycze, H.G Wells, Elżbieta II, to tylko niektóre z prominentnych nazwisk.

 

 

Jak od początku, głową kompanii była osoba zajmująca tron angielski, tak również i do dzisiaj taką tradycję, jako głowa światowego rządu przewodzi Elżbieta IIowa arystokracja, stanowiąca centralne ugrupowanie Olimpians, tworzy Order Podwiązki, najstarszy i najwyższy, brytyjski, protestancki, prywatny zakon rycerski, założony w 1348 r. przez króla Edwarda III. Zakonowi przewodniczy królowa Elżbieta, głowa orderu anglikańskiego, Najczcigodniejszego Zakonu Szpitala św. Jana z Jerozolimy oraz 24 Towarzyszy.

 

 

Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w St. George’s Chapel.

 

 

Jego członkami są wszystkie rodziny królewskie Wielkiej Brytanii, monarchowie Europy i szlachta europejska, w tym Jacob Rothschild i Peter Carrington.

 

 

George Bush senior jest ostatnim członkiem, który otrzymał tytuł szlachecki od Królowej 20 grudnia 1993 r. poprzez odznaczenie Wielkim Krzyżem Rycerskim Zakonu Łaźni.

 

 

Coleman na końcu książki wyrysował schemat ośrodków, skupiających amerykański i brytyjski establishment, w których Olimpians centralizują swoje okręgi kierownicze, główne z nich to Okrągły Stół i Instytut Tavistock, którego przewodzącym był Kurt Lewin:

 

 

 

„Poczynając od Kolumbii do Miami, Golden Triangle do Golden Gate, z Honk Kongu do Nowego Jorku, od Bogoty aż po Frankfurt, handel narkotykami, a zwłaszcza handel bronią, jest wielkim biznesem i jest prowadzony od góry do dołu przez kilka nietykalnych rodzin świata, a każda z nich ma przynajmniej jednego członka zasiadającego w Komitecie 300. To nie jest biznes z rogu ulicy, to wymaga płynnie zorganizowanych pieniędzy i doświadczenia (…) To wszechmocna grupa Olimpians, której centrum jest finansowy dystrykt City of Londo, panujący nad handlem kokainą, opium, farmacją, bankowością oraz promotorami kultu i twórcami muzyki rockowej (…) Korporacje, banki i firmy ubezpieczeniowe Komitetu 300 działają pod wspólnym dowództwem, obejmując strategicznie wszystkie możliwe płaszczyzny, jest jedną zorganizowaną hierarchią władzy na świecie przewyższającą wszystkie rządy i indywidualności.”

 

Komitet 300 stanowi wąską część szczytu korporacyjnych i finansowych władców, kontroluje przemysł naftowy i wydobywczy, kompleks zbrojeniowy, poprzez wielotysięczną sieć think-tanków i instytutów – sprawuje naukową dyktaturę, niszczącą narodowe tożsamości „w imię postępu”, tępiąc przejawy religijności, poprzez duchową i fizyczną wojnę przeciwko Chrześcijaństwu za pomocą najbardziej haniebnych metod, jak muzułmański ekstermizm, posługując się instrumentem propagandowym przemysłu muzycznego i filmowego, podkopuje wiarę i sumienia ludzi całego świata.

 

 

Działania militarne są narzędziem wykreowanym w celu tworzenia Ładu Światowego, ponieważ działają na zasadzie problem-reakcja-rozwiązanie, przy czym, podobnie jak w przypadku innych konfliktów zbrojnych, Klub Rzymski jest kluczowym punktem odniesienia jako idealna przykrywka do niszczenia Kościoła Katolickiego – Bettino Craxiemu (w książce Coleman daje wyraz temu, że odgrywał, w ramach Klubu Rzymskiego, w pracy na rzecz globalnej agendy – której celem jest utworzenie jednego rządu światowego w formie jednego systemu walutowego i jednego kościoła państwowego, jak pisze, na gruzach Katolicyzmu„, a zaczęło się to odbywać na początku XXw. z formowaniem się nowych wyznań religijnych i działaczy New Age – odgrywał znaczącą rolę, wraz ze wspieraniem skrajnie lewicowych Czerwonych Brygad przez CIA, w celu niszczenia moralności Włochów za sprawą „komunistycznego, moralnego porządku społecznego” z pomocą Richarda Gardnera, ambasadora we Włoszech podczas administracji Cartera)

 

 

udało się niemal doszczętnie zrujnować Włochy, a po drodze przeforsować we włoskim parlamencie rozwody i aborcje, te zaś miały ogromne skutki socjologiczne i socjalne, uderzające w morale Włochów oraz w Kosciół katolicki„,

 

Trzeba też wrócić do deklaracji Weishaupta na temat wczesnego Katolicyzmu, aby zrozumieć, kto brał udział w zabójstwieAldo Moro. Jego śmierć była częścią usunięcia przeszkód ku destabilizacji we Włoszech, a jak wiemy, umożliwiło to planowanie spisku na bliskim wschodzie, który należało przeprowadzić w wojnie w Zatoce Perskiej 14 lat później. Włochy zostały wybrane jako test-cel Komitetu 300, ponieważ jest najbliższy wschodnim krajom europejskim oraz związany z ekonomią i polityką na bliskim wschodzie. Jest to również dom Kościoła Katolickiego, któryWeishauptnakazał zniszczyć„.

 

 

Corrado Guerzoni, rzecznik biura prasowego i asystent przywódcy Chrześcijańskiej Demokracji, zeznał, że to Kissinger zamordował Aldo Moro! – został porwany i zabity przez Czerwone Brygady, jednak jako winowajca, zarówno przez Guerzoni’ego jak i żonę Moro, został wskazany Henry Kissinger.

 

 

Coleman co prawda nie podaje dowodów, ale nie wyklucza, że ta sama siatka włoskiej masonerii i CIA, która podtrzymywała Czerwone Brygady, zabiła Papieża Jana Pawła I. Powodem jego „cichej śmierci”było to, że za bardzo zbliżył się on do Komitetu 300.

 

Na podstawie powyższego celu, duże pole w doszukiwaniu się matactw agendy komitetu, daje fakt „upadku komunizmu” w Polsce i Układu Warszawskiego, gdzie poszczególne przemiany w Bloku wschodnim, były wykorzystywane przez Komitet 300, nietrudno się domyślić, że jest to ortodoksyjnie katolicki kraj, również sam autor mówi, że też za kulisami Ruchu Solidarności stali…żydowscy potomkowie bolszewików.

 

 

Brzeziński, członek Polskiej Czarnej Szlachty, przyczynił się do niszczenia Kościoła w Polsce.

 

 

Jak pisze Coleman:

 

Na polecenie właśnie Klubu Rzymskiego, utworzył Ruch Solidarności, który był przygotowaniem Polski do procedur w kierunku rządu światowego, poprzez niszczenie Katolicyzmu i utorowanie drogi dla wojsk sowieckich, prezydent Reagan włożył wszelkie środki, aby zniesiono stan wojenny, tak Polska, według tego, jak zamiarował to Klub Rzymski od zaplanowanego kryzysu ekonomicznego (podstawiony przez Klub Rzymski Jeffrey Sachs przygotował Plan Balcerowicza), oddzielając ją później od Układu Warszawskiego, przyłączona do kontrolowanego przez Fundusz Germana Marshalla NATO, w końcu uzależniona od międzynarodowych organów z deszczu pod rynnęstała się niewolnikiem ekonomicznym Stanów Zjednoczonych.

 

 

Od początku lat 80-tych, tajne struktury rozpoczęły rozkład Kościoła w Polsce i Europie! Po zakończeniu dyktatury komunizmu, Polska wpadła w szpony dyktatorskiego procesu globalizacji zachodu, trzymanego w ryzach przez międzynarodową oligarchię finansową. Planem Komitetu 300 jest spenetrowanie wszystkich rządów i wymuszenie od nich dostosowania się do zmian w kierunku rządu światowego.

 

 

Dowody na rolę Klubu Rzymskiego w polskim kryzysie ekonomicznym, przedstawia znany krytyk Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Mathis Bortner w książce pt. Jak dobija się gospodarkę polską od 1989r.

 

 

Nie bez powodu też, decyzja o tak spektakularnym wydarzeniu jak upadek Muru Berlińskiego, została podjęta przez Grupę Bilderberg, co informatorzy Jima Tuckera podawali do wiadomości już kilka lat przed faktem.

 

 

Z niszczeniem wartości, dużo ma wspólnego prywatny kartel bankowy (FED), który w czasie trwania wielkiej depresji ekonomicznej lat 20. wykupił media i sfinansował organizacje takie jak National Education Association, Greenpeace i Ruch wyzwolenia kobiet, które są motorem dla „tolerancji” i „postępu” skrajnego, wojującego liberalizmu, co sprzyja powolnej eliminacji nacjonalizmu, narodowych tożsamości i religii, zwłaszcza Chrześcijańskiej.

 

 

W kwestii zaś „ochrony środowiska”, jak pisze Coleman, przewidywany program „ekologicznego” Klubu Rzymskiegoobejmuje rozpowszechnianie idei post-industrailizacji w Stanach Zjednocznych, w połączeniu z rozprzestrzenianiem się kontrkultury ruchów, takich jak narkotyki, rock, seks, hedonizm,satanizm, czary i tzw. ekologów„.

O micie ekologii przeświadcza fakt współpracy jej ruchu z Bankiem Światowym i finansową agendą Rezerwy Federalnej: Goldman Sachs oraz innych mocodawców osławionych gangsterów finansowych, jak Al Gore, gdy w imię „globalnego ocieplenia”, zamiast demokracji, bogate kraje popierają dyktatury, reżimy wojskowe i marionetkowe rządy, i co najważniejsze, z jednej strony angażują się w ruchy ekologiczne, a z drugiej radykalnie niszczą środowisko innych krajów, przy czym ci sami ludzie widzą w tym lukratywny interes.

 

 

Wszystkie działania Komitetu 300, łącznie z wojną i niszczeniem suwerenności państw, jak powiedział admirał Chester Ward na temat nowojorskiej Rady Stosunków Zagranicznych: „na rzecz wszechpotężnego rządu światowego„, obejmującego niemal wszystkie dziedziny życia poczynając od religii, podporządkowując je – według książki głównego mentora owej rady, Brzezińskiego pt. „Era Technokratyczna” – dyktaturze złożonej z międzynarodowego grona kierującego się ideologią Marksizmu (jest to dokładny plan polityczny Klubu Rzymskiego wobec świata, któremu świadectwo daje Brzeziński mówiący „Marksizm jest zwycięstwem rozumu nad wiarą i reprezentuje etap żywotny i twórczy w dojrzewaniu uniwersalnej wizji człowieka„, jego główny realizator i czołowy manipulant od dawna pociągający za sznurki politykę zagraniczną Ameryki względem reszty świata oraz znany działacz „proekologiczny” J.P Holdren), odbijają się nie tylko na rodzinie, ale i na ich tradycyjnych wartościach oraz wyznaniu, zwłaszcza Chrześcijaństwie.

 

 

Komitet angażuje się we wspieranie Chrześcijańskiego fundamentalizmu protestanckiego, stworzonego jeszcze przez Brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską, jednak w rzeczywistości gardzą Kościołem Anglikańskim, którego Elżebita II jest głową, jak i całym Chrześcijaństwem.

 

 

Szybkie rozprzestrzenianie się owego fundamentalizmu, jest wykorzystywane do wzmocnienia państwa syjonistycznego Izraela, poprzez identyfikację z Żydami, jako mit „narodu wybranego” i oddając przy tym ogromne kwoty pieniędzy na to, co oni uważają, jest „wolą Bożą”.

 

 

Zwierzchnik amerykańskiego Kościoła Baptystów, finansowanego głównie przez Rockefellerów i członek Komitetu 300 William Sloane Coffin, pochodzący z renomowanej rodziny współzwierzchników masońskiego establishmentu kultu Illuminati Stanów Zjednoczonych, Skull & Bones, jako kapelan Yale University – najbardziej elitarnego uniwersytetu w USA, gdzie ów zakon ma swoją siedzibę – pracował dla CIA i Światowej Rady Kościołów, w której skład przez całą swoją historię wchodziły świeckie kościoły państwowe pod wpływami europejskich monarchii dokonujących destrukcji wyznaniowej poprzez religijny synkretyzm i zmaterializowanie zasad Chrześcijaństwa (zaczęło się to od potępionej przez Jana Pawła II Teologii Wyzwolenia, paradującej jako katolickie misjonarstwo w Ameryce Południowej, którą posługiwali się marksiści z Sandinistowskiego Frontu Wyzwolenia Narodowego Nikaragui – Teologowie Wyzwolenia nie był to ruch katolicki, ale heretycki sabotaż wymieżony w religię katolicką obracający ją w marksizm). 

 

 

W ramach tego programu Rada Stosunków Zagranicznych bezpośrednio obejmuje: Protestancki Kościół Boży w Chrystusie, Union Theological Seminary, Columbia University, Muslim Public Affairs Council, Krajową Radę Kościołów Chrystusa w USA, Światową Konferencję Religii dla Pokoju, Zjednoczony Kościół Metodystów, Południową Konwencję Baptystów, Oxford University, Boston University, Instytut Hudson i Mormonów.

 

 

Tak amerykańska sfera religijna, staje się bardziej liberalna wobec moralnej dyktatury Komitetu 300 pod płaszczykiem takich haseł jak globalizm, feminizm, New Age, globalne ocieplenie, ograniczenie zasobów naturalnych, przeludnienie, ekologia, wolna miłość i w końcu „tolerancja”. 

 

Monarchie z Komitetu 300 (rycerscy towarzysze Orderu Podwiązki), stanowią tym samym szczyt hierarchii Iluminatów i ich sieci amerykańskich i międzynarodowych tajnych stowarzyszeń.

 

 

Order of The Garter (Order Podwiązki) jest organizacją zwierzchnią ponad światową masonerią, operuje poprzez Wielką Lożę Anglii w Londynie, organ wolnomularstwa w Anglii i Walii, oraz House of The Temple – Radę Najwyższą 33 stopnia w Waszyngtonie.

 

 

Członek najwyższego stopnia masonerii jest zobowiązany dochować wiernościorganizacji i Księciu Karolowi. Komitet 300 sprawuje kontrolę nad amerykańską polityką poprzez wolnomularski Zakon Skull & Bones (Czaszki i Kości), który jest wewnętrznym kręgiem Rady Stosunków Zagranicznych, skupiającej polityczny, przemysłowy i korporacyjny establishment Stanów Zjednoczonych, łącznikami pomiędzy Ameryką a Światową Radą Kościołów, jako przykrywką, pod którą operują Olimpians, a powołaną przez City of London Corporation z brytyjską rodziną królewską na czele, jest więc Zakon Skull & Bones.

 

W Ameryce oprócz tego istnieje wiele innych organizacji wymienianych poniżej, zaś na skalę międzynarodową Grupa Bilderberg oraz Komisja Trójstronna – wśród tego typu ugrupowań dominuje Klub Rzymski.

 

 

To Komitet 300 (Zofia Grecka i Jan Karol I Burbon), bezpośrednio wznaczyli na głowę dyktatorskiego lobbysty ekumenizmu w ONZ, Klubu Rzymskiego, którego członkiem jest przychylny mu Dalajlama, jordańskiego księcia Hassana, co objawia się mieszającą wszystkie wyznania uniwersalistyczne religią Bahai, stojącej m.in za ideologią globalnego ocieplenia, podobnie jak za „apokaliptycznymi” prognozami Klubu Rzymskiego o zdyskredytowanych „Granicach wzrostu”.

 

 

Obecnie czołową rodziną syjonistyczną jest rodzina Rothschild, której były właściciel amerykańskiej ordynacji rodowej, Edmond de Rothschild, pomógł w założeniu państwa Izrael, dlatego jest nazywany „Ojcem Izraela”.

 

 

Prawdziwe intencje rodu Rothschild kryje też Nathan – najmłodszy syn obecnego seniora dynastii, Evelyn’a – organizator „charytatywnych” festiwali Live 8, które są tubą propagandową dla globalnego ocieplenia.

 

 

Rodzina Rothschild finansuje państwo Izrael do dzisiaj. Jednym z elementów globalnego planu jest naciskanie na rozprzestrzenianie się kultów religijnych takich jak Muzułmański Fundamentalizm, Sikhowie i inni, które skutkują stopniowym rujnowaniem kultury chrześcijańskiej. Ową działalność wywrotową organizują agencje wywiadowcze, takie intencje kryły się też za obsadzeniem przez MI6Chomeiniego. To duchowa i fizyczna walka z religią chrześcijańską.

 

Organizacje, będące ramieniami kierowniczymi ogólnoświatowego systemu komitetu, złożonego z instytutów, organizacji, firm, instytucji, banków i masy niżej postawionych ośrodków badawczych, prowadzą daleko posunięte lobby, przeznaczając kuriozalne wręcz sumy pieniędzy na globalną skalę.

 

 

Należą do nich również najbardziej prestiżowe uniwersytety, również amerykański Yale, pozyskujące członków w szeregZakonu Skull & Bones. To adepci tych uniwersytetów zajmują później  najwyższe stanowiska w rządzie, w przypadku którego już można mówić o konspiracji satanistycznych sekt, z nadrzędnym celem wcielania w życie i propagowania Iluminizmu Weishaupta,

 

 

Świadczą o tym stanowiska na wysokich pozycjach ONZ i NATO, zajmowane przez członków prywatnego klubu Bilderberg, należącego do rodziny Rothschild i Rockefeller, oraz ścisłe powiązania prywatnej (!) korporacji Monsanto z Organizacją Narodów Zjednoczonych, a to wszystko działa pod zwierzchnictwem Komitetu 300, zbrodniczego gangu globalistów.

 

 

Uniwersytet Harvardzki, Cambridge oraz Oxford, służą im jako „fabryki” przyszłych, najwybitniejszych ludzi elity i kręgi, skupiające synów i córki ludzi, którzy należą do „górnej skorupy” brytyjskiej śmietanki towarzyskiej arystokratów związanych z City of London.

 

Istnieje spora ilość banków narodowych, działających w ramach programu Komitetu 300, jednak na pierwszy plan tych działań wychodzą oczywiście takie instytucje finansowe jak:

 

 

·       Banki Centralne Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Francji,

·       Bank Światowy,

·       Bank Rozrachunków Międzynarodowych,

·       Międzynarodowy Fundusz Walutowy,

·       Canadian Imperial Bank Commerce,

·       Union Bank of Israel,

·       HSBC,

·       Bank Azji Wschodniej,

·       American Express,

·       Bangkok Bank

·       BCCI, który za bardzo „zapędził się”, czego wyrazem było szerokie zaangażowanie w operacjach nielegalnego szmuglowania kokainy i opium z Hondurasu i Nikaragui za Reagana i Busha seniora. To BCCI stosuje kontrowersyjne, początkowo tajne badania kontroli umysłu, sprowadzonych po wojnie za ocean przez Nazistów, wśród których znajdował się Adolf Eichmann.

 

 

Rodziny ofiar pokrzywdzonych przez CIA i wojsko publicznie przepraszał Bill Clinton (zostało to opisane w innej książce: „Dope, Inc: Britain’s Opium War Against the World„).

 

 

Częścią agendy Komitetu jest biznes wojenny, zajmujący się głównie szmuglowaniem opium, działając pod szyldem: The British Bank of the Middle East, Midland Bank, National and Westminster Bank, Barclays Bank, Royal Bank of Canada, Hong Kong and Shanghai Bank, Baring Brothers Bank.

 

 

Na czele owej globalnej mafii narkotykowej stoi brytyjska monarchia, która monirotuje również MI6, trzymające w ryzach amerykańskie ubezpieczenia Prudential Assurance Company i The Allstate Corporation, oraz Eagle Star. Bilderberg, RCA (Radio Corporation America) i ADL (Liga Przeciwko Zniesławieniu) są serwisami brytyjskiego wywiadu MI6.

 

 

Brytyjski wywiad w rzeczywistości nieformalnie jest prywatną agencją Królowej Elżbiety, zaś Interpol prywatną agencją Klubu Rzymskiego, nad którym sprawuje kontrolę poprzez Davida Rockefellera.

 

 

Drugim po brytyjskim Orderze Podwiązki (Order of The Garter Knights Companions), wewnętrznym kręgiem Olimpians jest „niewidzialna dziewiątka”, której skład jest nieznany, wiadomo jedynie tyle, że (od najważniejszego) wchodzi w nią przodująca trójka potentatów:

 

·       Rothschild („głowa” Europy – panujący nad złotem),

·       Oppenheimer („głowa” Afryki – panujący nad diamentami) i

·       Rockefeller („głowa” Ameryki – panujący nad ropą naftową).

 

 

Następny jest ściśle tajny „Komitet 40” Kissingera (niewykluczone więc, że znajduje się on w gronie 9 niewidzialnych dyktatorów). Komitet ten w latach 70. odegrał znaczącą rolę w sabotowaniu Salvador’a Allende w Chile, działał oficjalnie jako ściśle tajna agencja rządu Stanów Zjednoczonych i następca rad noszących kryptonimy „Grupa Specjalna 10/2”, „NSC 5412/2”, „Panel 5412” i – uwaga – Komitet 303„!.

 

 

Powyższe banki i kilkadziesiąt innych, ostatecznie pozostają pod kontrolą Banku Rozrachunków Międzynarodowych w Bazylei.

 

 

Bank ten działa w ramach programu serwisu MI6 Królowej Elżbiety – Eagle Star Insurance, bliski międzynarodowej firmie doradczej Kissingera w Nowym Jorku, Bazylejskiemu Komitetowi Nadzoru Bankowego oraz Chase Manhattan Rockefellerów

 

 

Życiorys Rockefellera rzeczywiście przedstawia go jako agenta MI6. Podczas II wojny światowej, to Rockefeller Center, służyło jako amerykański oddział Brytyjskiego Wywiadu Wojskowego i Sojusznicze Biuro Wywiadu, gdzie zrodziło się CIA.

 

 

W samym oku tego demonicznego cyklonu Iluminatów jest Królowa Elżbieta, Królowa Danii Małgorzata II, Królowa Holandii Beatrycze, Królowa Hiszpanii Zofia i jej mąż Król Juan Carlos, Królowa Szwecji Sylwia i jej mąż Król Karol XVI Gustaw.

 

 

Królowa Elżbieta, tak samo jak inni członkowie Komitetu 300, jak – George Bush, Valery Giscard d’Estaing, Elie de Rothschild, ród Alba – belgijscy kuzyni Rothschildów, rodzina Doria – finansiści hiszpańskich Habsburgów, Franco Orsini Bonacassi, nieżyjący już najbogatszy człowiek w Niemczech – August von Finck, należą do rodu Czarnych Gwelfów: Żydów Chazarskich, czyli dzikiego ludu mongolsko-tatarsko-tureckiego, którzy konwertowali się na judaizm (Brzeziński i Retinger z tytułem „Polskiej Czarnej Szlachty”).

 

 

Elie de Rothschild w czasie rewolucji bolszewickiej był głową Komitetu 300

 

 

Niektóre najbogatsze rodziny świata – niewidoczne i nietykalne dla społeczeństwa – takie jak niemiecka Von Thurn und Taxis, są usytuowane w Europie, amerykańscy Rockefellerowie są jedynie wykonawcami na ich posyłki, a ich majątek nawet nie umywa się do majątku rodzin z Europy.

 

 

Jak pisze drugi po Colemanie znawca struktury swiatowego rzadu cieni, niejaki Spiridovich, kanclerz Cesarstwa Niemieckiego Theobald von Bethmann-Hollweg, w rzeczywistości był Rothschildem.

 

 

Ten człowiek posiada oficjalnie największy majątek na świecie, przewyższający dochody wszystkich krajów afrykańskich razem wziętych. Jest on w posiadaniu Billa i Melindy Gates’ów, jednak nigdzie się nie mówi, że nawet Rockefellerowie wyprzedzają ich o kilkanaście miliardów!

 

 

Skąd taki majątek arystokracji? Komitet 300, działający jako Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska, odniósł go dzięki handlu opium z Chinami, wykorzystując zdobyte łupy, w afrykańskich inwestycjach, dzięki Cecil Rhodes’owi, który stał się największym ziemskim posiadaczem Afryki, panując tym samym nad wydobywaniem diamentów. Dzisiaj ta profesja jest kontynuowana przez Oppenheimerów.

 

 

Pomnożone wpływy majątkowe pod dyrektorstwem Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, wykorzystano do rozpoczęcia realizowania procedur kroczenia w kierunku rządu światowego poprzez otwieranie grup „Okrągłego Stołu” Alfreda Milnera (spadkobiercy ideologicznego Cecila Rhodesa) i międzynarodowego, socjalistycznego Towarzystwa Fabiańskiego, z których zaczęły „wyrastać” potęgi Wall Street, takie jak:

 

·       Guaranty Trust,

·       J.P Morgan,

·       Morgan Stanley C.O,

·       Kuhn Loeb,

·       FED,

·       Chase Manhattan/Standard Oil,

 

Te powyższe grupy odegrały główną rolę w tworzeniu grup globalizmu, takich jak:

 

·       CFR, Komisja Trójstronna,

·       Klub Rzymski,

·       Bilderberg,

·       ONZ (utworzony przez Chase Manhattan na gruncie Rockefellera),

·       Międzynarodowy Instytut Studiów Strategicznych,

·       Stowarzyszenie Mont Pelerin,

·       Fundacja Ditchley,

·       Wilton Park,

·       Instytut Aspen,

·       Union of Concerned Scientists,

·       i wielu innych, które wchłonęły międzynarodową politykę i tysiące koncernów (m.in figurujące w Fortune 500 Global czy Davos 200).

 

 

 

Pałac Rothschildów Waddesdon Manor w angielskim Hrabstwie Buckingham

 

Główne światowe instytucje i organizacje Komitetu 300:

 

·       Americans for a Safe Israel,

·       Biblical Archaeology Review,

·       Bilderberg Group,

·       British Petroleum,

·       Canadian Institute of Foreign Relations,

·       Christian Fundamentalism,

·       Council on Foreign Relations,

·       Egyptian Exploration Society,

·        Imperial Chemical Industries,

·       International Institute for Strategic Studies,

·       Order of Skull and Bones,

·       Palestine Exploration Fund,

·       Poor Knights of the Templars,

·       Royal Dutch Shell Company,

·       Socialist International, South Africa Foundation,

·       Tavistock Institute of Human Relations,

·       Temple Mount Foundation,

·       The Atheist Club, The Club of Rome,

·       The Fourth State of Consciousness Club,

·       The Hermetic Order of the Golden Dawn,

·       The Milner Group, The Nasi Princes,

·       The Order of Magna Mater,

·       The Order of the Divine Disorder,

·       The Royal Institute of International Affairs,

·       The Round Table,

·       Trilateral Commission,

·       Universal Freemasonry,

·       Universal Zionism,

·       Vickers Armament Company,

·       Warren Commission,

·       Watergate Committee,

·       Wilton Park,

·       World Council of Churches.

 

 

 

Dokumenty CIA umieszczone w amerykańskiej prasie: szmuglowanie opium i LSD

 

 

Zadaniem BCCI było też finansowanie terroryzmu, przez co, po zaistniałym skandalu, musiał zostać zamknięty, aby działania Komitetu nie wyszły na jaw, co w pewnym stopniu pokrzyżowało plany „Olimpijczyków”.

 

 

Było to słynne śledztwo prowadzone przez Komisję Finansów i Johna Kerry’ego, przez które wielu gangsterów finansowych poszło do więzienia.

 

 

BCCI był kontrolowany przez kilka rodów naftowych miliarderów arabskich, wymienianych przez Colemana, ale o dziwo, duże udziały w tym amerykańskim procederze posiadała rodzina Bin Laden na Kajmanach.

 

 

Właśnie z tej rodziny pochodził Osama Bin Laden, zrekrutowany do CIA, który w 1979 roku mężnie walczył w Afganistanie z Sowietami u boku Brzezińskiego.

 

To Brzeziński był prowokatorem krwawej wojny domowej, która miała na celu zwiększenie napięcia w świecie Islamu, dotkniętym późniejszymi ofiarami i konfliktami społecznymi poprzez regularne dozbrajanie „terrorystów”.

 

 

Jest to jedna z bardziej znanych operacji Brzezińskiego podczas administracji Jimmy’ego Cartera, zwana „Operacja Cyclone” [link] 

 

 

Po 10 latach od śledztwa, ujawniającego kolaborację z Al-Kaidą, pomimo wszystko, udało się zaimputować krajom bliskiego wschodu apogeum absurdu złego Osamy Bin Ladena i broń masowej zagłady, gdy nikt nie bierze pod uwagę, że ten sam senator Kerry, który posadził międzynarodową mafię finansową sterowaną z USA, na rzecz administracji Busha, agitował potem „wojnę z terrorem” i ściganie innego agenta CIA – Saddama Husajna.

 

 

Banki te bezpośrednio określają warunki ekonomiczne strefy G20, na czym opiera się ich władza. Nierzadko te same krwawe elity finansowe przenikają do kręgów korporacyjnych lobbystów z Komisji Trójstronnej, którym Brzeziński dochowywał posłuszeństwa i zapewniał „ciągłość” w brudnej robocie przez resztę kariery politycznej.

 

 

Ich macki wyciągają się również do wschodniej Europy, w tym do Polski, stąd nie mogło ich zabraknąć w 2004r. również w warszawskim hotelu Marriott, na które to obrady dobrowolnie stawił się agent międzynarodowych banksterów, „prezydent” Kwaśniewski, o czym polskojęzyczne media nie raczyły pisnąć słówka.

 

 

Nie należy zapomnieć, że właścicielem „polskich” mediów jest ponadnarodowa firma Time Warner, a ściślej członek Komitetu 300, Ted Turner – mąż hollywoodzkiej aktorki Jane Fondy.

 

 

 

Artykuł USA Today: prominentne osobistości uwikłane w kryminalną działalność
terrorystyczną BCCI

 

 

Dzięki tym organizacjom, zwłaszcza takim jak NATO, bankom Wall Street, centralnym bankom Niemiec, Francji i Wielkiej Brytanii, podobnie jak Bank Anglii, który sprowokował Rewolucję Amerykańską i tylko powiększył monopol finansjery, tworzą i kierują konflikty zbrojne i wojny, w celu kreowania odpowiadającej dla siebie sytuacji politycznej.

 

 

Przywódcy państw i szczyty typu G8, G20, czy ONZ, faktycznie więc nie są realnymi decydentami. Odpowienim przykładem były zamachy stanu, wchodzących w drogę „agendzie” A. Bhutto, Jaime Roldosa, Omara Torriosa, lub też wbicie nóż w plecy przecież byłemu sprzymierzeńcowi zysków Stanów Zjednoczonych, Saddamowi Husajnowi, co stanowi o tym, że polityka w obrębie pojedynczych narodów, nie znaczy nic dla garstki psychopatów, bawiących się w pana boga.

 

 

Nie ma w tym więc nic dziwnego, że każdy z jawnie obalonych przywódców, uprzednie zadawał się albo z Bankiem Światowym, albo z gigantycznymi korporacjami.

 

 

Dzisiaj jest to Międzynarodowy Fundusz Walutowy, Bank Światowy i inne, zaś w kontekście egzekucji Władysława Sikorskiego, była to inna korporacja finansowa, służąca Iluminatom, o nazwie Equitable Trust, o czym szerzej mówi Coleman, przy okazji wątku o Bolszewikach i pokrewnych wiadomości oraz o Instytucie Tavistock.

 

Tworzą epidemie, które „zwalcza się” za pomocą szczepionek (również  tych szkodliwych), których sponsorami były banki Grecji, Hiszpanii, Francji oraz firma Microsoft, której lider Bill Gates , członek tajnego, ściśle zamkniętego kręgu miliarderów, promuje idee globalistyczne o nazwie Good Club, prócz tego Grupy Bilderberg i jest głównym propagatorem depopulacji planety w celu „ograniczenia emisji CO2” [

link] oraz innych rozwiązań, forsowanych przez Unię Europejską i Światową Organizację Zdrowia [link]

 

 

Komitet 300 zlecił Cyrusowi Vance’owi opisanie planu o nazwie „Global 2000 Report”, (treść raportu), dotyczącego uśmiercenia miliardów ludzi do roku 2050, szczególnie w krajach trzeciego świata, które syjonistyczny Komitet 300, podobnie jak premier Izraela Menachem Begin, na podstawie Talmudu nazywający inne rasy od żydowskiej bestie i zwierzęta, bydło w najlepszym wydaniu, nazywa bezużytecznymi darmozjadami – został przyjęty do działania przez prezydenta Jimmy’ego Cartera.

 

 

W ramach programu depopulacji pracuje Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa.

 

 

Filozofia ograniczenia populacji sięga czasów Zakonu Iluminatów, stworzył ją agent Olimpians, protestancki fundamentalista Thomas Malthus.

 

 

Położył podwaliny pod Klub Rzymski, który został spadkobiercą Komitetu 300 – dla niewtajemniczonych specjalnie nazwano go „Klubem Rzymskim”, żeby myślano, że ma to jakiś związek z Kościołem Katolickim.

 

 

Myląca jest również nazwa „Fundusz Germana Marshalla”, którego Komitet 300 uczynił swoim ramieniem zbrojnym wraz z Klubem Rzymskim, poprzez kontrolę Paktu Północnoatlantyckiego, stworzonego przez Instytut Tavistock.

 

 

Coleman pisze, że jeszcze innym „filozofem” Komitetu 300 jest polski arystokrata i bolszewicki ekstremista Feliks Dzierżyński, który uważał, że człowiek w zasadzie nie różni się od bydła, dlatego trzeba je przeznaczyć na ubój.

 

Podobny program wyludnienia „National Security Study Memorandum 200”, (NSSM-200) sporządził Henry Kissinger. Próbą jego realizacji był reżim Pol Pota w Kambodży. Nie przypadkiem za jego intencjami kryło się jawne unicestwienie przejawów religijności, pro-chińscy Khmerzy, wysłannicy Komitetu 300, mieli zamiar utworzyć „najbardziej komunistyczne państwo”, wykorzeniając tradycje ze świadomości narodowej ludności Kambodży.

 

 

To pokazuje nam skalę zbrodniczości oraz jak duże pole rażenia ma wcielanie chorych, „wizjonerskich” pomysłów globalnej agendy w życie.

 

 

Dlatego Komitet 300, jak pisze Coleman, próbował przywrócić Pol Pota do władzy, to tłumaczy dlaczego Reagan zapewnił schronienie Pol Potowi, który był po cichu utrzymywany przez USA – przyznały one Komunistycznej Partii Kambodży miejsce w ONZ.

 

 

Podczas procesu Czerwonych Khmerów, generał na usługach Komunistycznej Partii Kambodży, znany jako rzeźnik„, domagał się osądzenia Margaret Thatcher i Ronalda Reagana.

 

 

Oboje byli członkami Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, jednej z agend Komitetu 300, ponadto Thatcher była członkinią Orderu Podwiązki i Grupy Bilderberg.

 

 

Co ciekawe, Reach Sambath, rzecznik Trybunału Sprawiedliwości ujawnił, że śmierć generała „zapobiegła kompromitacji światowej klasy polityków”.

 

 

Dlaczego więc maoistyczne Chiny stały się gwarantami rządów Czerwonych Khmerów? Brzeziński, członek Olimpians, w wywiadzie z lat 70-tych powiedział:

 

 

To ja podrzegałem Chiny do podtrzymywania Pol Pota i zachęcałem Nową Zelandię, aby popierała partię Czerwonych Khmerów„.

 

 

Stany Zjednoczone, a konkretnie Komitet 300, jest o wiele bardziej winny zbrodni w Kambodży niż sam Pol Pot. Przedstawia to powagę sytuacji oraz obrazuje jedynie próbę zbrodniczego reżimu, który ma zostać wprowadzony przez Olimpians – drugiego „roku zerowego”.

 

Według Colemana jego plany były opracowane przez Klub Rzymski i nadzorowane przez wysoko postawionego członka Departamentu Stanu, przydzielonego m.in jako ambasador w stolicy Kambodży Phom Penh, Thomasa O. Andersa.

 

 

Oczywiście należy pamiętać, że w czasie panowania Czerwonych Khmerów, głową Departamentu – amerykańskiego ministerstwa spraw zagranicznych, czyli Sekretarzem Stanu, był członek Komitetu 300 Henry Kissinger

 

 

Spośród radykalnie zredukowanej populacji, elita wyłudzając bogactwa naturalne Ziemi do własnej kieszeni, uczyni wszystkich parobkami „rasy panów”, podobnie jak rząd czerwonokhmerski, zapędził ludność do pracy i pogrzebał miliony na polach śmierci.

John Holdren powiązany z Klubem Rzymskim w swojej książce Ecoscience„, wyraźnie nawiązuje do rządu światowego, konieczności przymusowej aborcji i sterylizacji, odciecie od pomocy medycznej, zniszczenie krajów trzeciego świata i usunięcie miliardów jednostek przy zachamowaniu rozwoju!

 

 

Polityka National Security Study Memorandum 200, od wczesnych lat 70, znajduje swoje zastosowanie z pełnym rozmachem. Jej mordercza kontrola populacji i propaganda „przeludnienia”, odwołując się do książki Brzezińskiego Era Technokratyczna„, zakłada przywłaszczenie świata i utworzenie globalnej kontrolinad bezcelowymi jednostkami.

 

 

Plan polityczny Klubu Rzymskiego, zaczął się odzwierciedlać w 30 milionach bezrobotnych w USA, którzy pojawili się nagle na początku lat 90. Od tamtego czasu Stany Zjednoczone zaczęły wchodzić w rząd światowy.

 

 

 

Ronald Reagan przemawia w Królewskim Instytucie Spraw Międzynarodowych.
Nancy Reagan i Margaret Thatcher zasiadają po prawej stronie.

 

 

 

Schemat podejmowania decyzji i łączników pomiędzy siatką syjonistycznego „Okrągłego stołu”

 

 

Globalna agenda dąży też do kontroli każdej jednostki za pomocą środków masowego przekazu, co Brzeziński nazywa „Erą Technokratyczną” [link], aby doprowadzić do powszechnej akceptacji narkotyków i pornografii, osłabić morale światowej populacji i zdemoralizować amerykańską klasę robotniczą przez wzrastające bezrobocie, o którym nadmienia teżNSSM-200.

 

 

Klub Rzymski upoważnił Rockefellera, aby wyznaczył Paula Volckera, w celu rozpoczęcia rozkładu amerykańskiej gospodarki.

 

 

Carter, jako prezydent, był zupełnie niekompetentny i robił wszystko to, co podsuwała mu oligarchiczna szlachta finansowa. Sam był członkiem Komisji Trójstronnej, CFR, Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Klubu Rzymskiego i udziałowcem BCCI, centrum brudnych interesów Komitetu 300.

 

Raport przewiduje zdemoralizowanie i zniechęcenie pracowników, które doprowadzą do wzrostu uzależnienia od alkoholu i narkotyków w społeczeństwie. Młodzież ma być zachęcana za pomocą muzyki rockowej i narkotyków do stagnacji, podważając w ten sposób tradycyjną rodzinę, żeby w końcu ją zniszczyć, temu służy tworzenie nowych, zastępczych kultów osobowych w muzyce i mediach, które według Colemana dotyczą też The Rolling Stones oraz The Beatles – zespoły utworzone przez Tavistock.

 

 

Ten sztab grup uczonych i fachowców wielkiego formatu, współpracujący z amerykańską marynarką wojenną i NASA operuje poprzez rozległą sieć ośrodków badawczych, uniwersytetów i mediów publicznych.

 

 

Jednym z takich serwisów, był stworzony przez Tavistock, brytyjski Uniwersytet Sussex, który na polecenie NATO, opracował Brytyjskie Biuro Wojny Psychologicznej, zaś w ramach programu militarnego z finansowym wkładem rodziny Rockefellerów, przeprowadza psychologiczne metody szkoleniowe doskonałych morderców, bezwolnie zdanych na rozkazy Komitetu 300.

 

 

Instytut Tavistock przygotowując populację do kroku w stronę „Orwellowskiego” świata, w celu przeprowadzenia eksperymentu społecznego kontroli mas, wynalazł muzykę rockową, skumulowanie dźwięków przeniesionych z kultów Dionizosa i Baala do czasów nowoczesnych, które służyły do otumanienia odbiorców!

 

 

Twórczość The Beatles i The Rolling Stones została naszpikowana „mikroprzekazami”, które uwalniając umysł, otwierają świadomość słuchacza na poddawanie go ukrytym treściom.

 

 

Instytutowi zawdzięczamy nawet takie wyrażenia jak cool„, nastolatek i dzieci kwiaty. Nikt przed powstaniem The Beatles nie używał tych słów!.

 

 

Joseph Niezgoda,znawca Beatlesów, w swojej książce, odsłaniającej kulisy ich kariery, wyjawił, że to pakt z szatanem, po koncercie w miejscowości Litherland, w Town Hall Ball Room, rozkręcił karierę zespołu.

 

 

Warto dodać, że Lennon był kandydatem do Orderu Podwiązki, usytuowanego w masońskim St. George’s Chanel, należącego do Olimpians. Nie jest też przypadkiem, iż brytyjski polityk Lyndon LaRouche (Instytut Schillera), swego czasu głosił, że The Beatles jest dziełem wojska.

 

 

Tavistock został stworzony przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych, pod pieczą dynastii Rothschildów, królewskiej rodziny Windsorów i ufundowany przez Johna Rockefellera po to, żeby niszczyć tradycję i rodzinę już dzisiaj przygniecioną przez tyranię kultury masowej.

 

 

Światowy rząd zlecił przygotować Instytutowi Tavistock plan, w jaki sposób można to osiągnąć. Ten zaś skierował badania na Stanford pod przewodnictwem Willisa Haromna o nazwie The Aquarian Conspiracy„.Program ten został oficjalnie wydany jako książka z podpisem działaczki New Age, Marylin Ferguson. Ośrodek Naukowy Stanford stał za hollywoodzkim musicalem West Side Story„, żeby upowszechnić nowojorską podżegaczkę

 

Klub Rzymski wypuścił na ulice gangi, w celu rozbicia społeczeństwa od wewnątrz. O wiarygodności tych donosów świadczy jeden z wędrujących niegdyś przecieków organizacji:

 

 

„…pod wpływem bezrobocia rozpowszechnianego na każdym kroku, ci, którzy zostali bez pracy, będą się odwracali od Kościoła i szukali pocieszenia w narkotykach. Do tego czasu pełen handel narkotykami musi zostać opanowany, żebyśmy mieli w krajach, które znajdują się pod naszą jurysdykcją, pełne kierownictwo poprzez kontrolowanie dostaw wchodzących na rynek (…) potencjalni rewolucjoniści zamienią się w nieszkodliwych i uzależnionych bez własnej woli”

 

 

Muzyka rockowa wykreowała obraz zbuntowanego i rozwydrzonego nastolatka bez perspektyw, uciekającego się do błahych autorytetów, czyniąc go częścią zlaicyzowanej poprzez narkotyki i eliminację konserwatywnych wzorców osobowych, jak określa Brzeziński w książce Era Technokratycznabezcelowej masy lub Technotronics – ubezwłasnowolnionego produktu środków masowego przekazu.

 

 

Model ten był widoczny w latach 60-80, gdy w kalendarzu amerykańskiego nastolatka, zaczęły figurować koncerty rockowe z udziałem narkotyków i „dzieci kwiatów”,

 

 

Coleman podaje, iż jest to plan ruchu New Age o nazwie Aquarian Conspiracy, opracowany przez Instytut Tavistock, w instytucie badawczym przy Uniwersytecie Stanforda na polecenie Komitetu 300, który, jak powiedział przywódca owego ruchu Benjamin Creme, ma zaowocować światową religią podporzadkowaną Lucyferowi, obwieszczającemu ewangelię o nadchodzącej erze, pod postacią Maiteryi – według deklaracji wyznawców religii Nowego Porządku Świata.

 

 

Przemysł muzyczny i filmowy realizuje plan Lucyfera, aby pokolenie, mające stanąć na nowej ziemi, porzuciło stare przekonania i wybrało utopię nowego rodzaju niehierarchicznej organizacji społecznej (Daniel Pinchbeck)

 

 

Stado owiec bez własnej tożsamości, podobnie jak w powieści Nowy wspaniały świat A. Huxley’a, członka Komitetu 300 i jednego z duchowych mentorów New Age. Jego brat Julian Huxley był pierwszym dyrektorem generalnym UNESCO, założycielem World Wide Fund for Nature i prominentnym członkiem Instytutu Galtona, związanego z Fundacją Rockefellera, które w ramach British Eugenics Society, położyły podwaliny pod zamordyzm wszelkiego rodzaju propagand depopulacji planety.

 

 

Głównym realizatorem eko-dyktatury przeludnienia, była i jest nadal ONZ,

założona przez Radę Stosunków Zagranicznych.

 

 

Transhumanizm nieodzowny w świecie wykreowanym przez środki masowego przekazu, jest elementem dyktatury o górnolotnej definicji niebiebezpiecznie zbliżonej do antychrześcijańskiego nihilizmu – ewolucji ku kondycji nadludzkiej, pod przykrywką wykorzystania przez człowieka prężnie rozwijającej się technologii – zabawki technologiczne przesłoniły świat generacji nowej ziemii.

 

 

Człowiek jest Bogiem – to samo mówi lucyferiańska religia!

 

Śledząc te i inne odmęty „dzieła” Brzezińskiego na tle realiów światowych, można z łatwością dostrzec, że Brzeziński z przerażającą dokładnością postulował dzisiejszą dobę Ery Technokratycznej już w drugiej połowie XX wieku.!

 

 

Coleman podkreśla, że każdy powinien przeczytać tę książkę – jest to nazywany przez Brzezińskiego marksistowską dyktaturą Nowy Porządek Świata w pigułce, o jakim Huxley w powieści Nowy wspaniały świat nawet nie śnił.

 

 

Era… Brzezińskiego, nie jest to jednak powieścią science-fiction, ale oficjalnie przyjętą przez międzynarodową sieć gangsterów politycznych Klubu Rzymskiego, futurologią głównego kreatora sytuacji geopolitycznej na świecie, jak i również, co bardziej przykre, twórcy muzułmańskiego ekstremizmu XXIw. i protoplasty kambodżańskiego ludobójstwa, co obrazuje zupełny brak skrupułów chorego planu Komitetu 300, oraz działań brytyjskiej agendy Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

 

 

Brzeziński pisze dalej: „Takie społeczeństwo będzie zdominowane przez elity, nieskrępowane tradycyjnymi wartościami. Wkrótce będzie można dochodzić niemal ciągłego nadzoru  nad każdym obywatelem i stale aktualnych plików, zawierających nawet najbardziej osobiste dane, podlegające władzy„.

 

 

Przygotowana do tego komputeryzacja w siedzibie NATO w Brukselii jak i stacje Echelon oraz amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego z technologią RFID, istnieją od dłuższego czasu. 

 

 

W zmowie z Komitetem 300 jest izraelski Mossad, który dzięki niezwykłemu wpływowi kontroluje wiele dziedzin życia Amerykanów.

 

 

W 2009 roku rzecznik izraelski Tzipora Menache:

 

 

„Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela”,

 

 

Premier Izraela Ariel Szaron w 2001roku w radiu kol Yisrael:

 

 

„Za każdym razem kiedy coś zrobimy, mówisz mi Ameryka zrobi to czy tamto…chcę ci powiedzieć bardzo wyraźnie: nie martw się o naciski Ameryki na Izrael. My naród żydowski kontrolujemy Amerykę i Amerykanie o tym wiedzą.”

 

 

Całemu zdemoralizowaniu sprzyja Północnoamerykański Układu Wolnego Handlu, zbudowany przez Klub Rzymski, gdyż od tamtego czasu w Meksyku zaczęła występować niewolnicza siła robocza.

 

 

 

 

Na ilustracji: rodzina Rothschild podsuwa makietę planu budowy izraelskiego sądu najwyższego. Na izraelskiej ilustracji oprócz tego znajduje się prezydent Szymon Peres, naczelny rabin Izraela, oraz burmistrz Jerozolimy – Teddy Kollek. Edmund Rothschild na całym świecie nazywany jest „Twórcą Izraela”. Rothschildowie, poprzez posiadanie izraelskiego państwa, a tym samym agencji wywiadowczej Mossadu, nie tylko kontrolują politykę Stanów Zjednoczonych, podobnie jak Rockefellerowie kontrolują CIA poprzez Radę Stosunków Zagranicznych, ale prześladują tysiące Chrześcijan na wschodzie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Rothschildowie to też główni archeologiczni sponsorzy Izraela. Masada Dig pierwotnie znany był Izraelczykom jako „Edmond de Rothschild Masada Dig” pod egidą Funduszu Rothschildów „Eksploracja Palestyny”, który utworzył Towarzystwo Archeologii Biblijnej, znajdujące się zatem pod kontrolą Komitetu 300. Mitem jest, że Mossad, CIA i MI6 to osobne, pracujące na rzecz własnych państw i często rywalizujące agencje wywiadowcze. Blisko ze sobą spokrewnione międzynarodowe klany, Rockefeller i Rothschild, są właścicielami Amerykańskiego Systemu Rezerw Federalnych, tymczasem ważne osobistości CIA należą do CFR Rockefellerów, zaś kontrolowanie Izraela, w którym znajduje się Mossad, tym samym jest kontrolowaniem agencji Izraela przez Rothschildów. MI6 z definicji znajduje się pod rozkazami królowej Anglii, która przynależy do brytyjskiego Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, gdy Rothschildowie znowu są właścicielami Banku Anglii. Sprowokowanie przez CIA irańskiej rewolucji, która poskutkowała masowymi prześladowaniami społeczności chrześcijańskiej, zaś w połączeniu z operacją Cyclone (szkolenie mudżahedinów muzułmańskich) przy pomocy CIA i Brzezińskiego (członka CFR) sprowadzającą na ludność islamską okrutne starcia trwające do dziś, tym samym sprawia, że działania były przeprowadzone pod dyrektorstwem jednego organu dowodzenia, wręcz doprowadziły do wykreowania Al-Kaidy pod wpływem fundamentalizmu islamskiego

 

 

Gospodarka Izraela jest w doskonałej kondycji. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie, a Izrael notuje w tej chwili bezprecedensowe ekonomiczne sukcesy. Obecnie osiągnęliśmy gospodarczą niezależność i wykupujemy Manhattan, wykupujemy Polskę, Rumunię oraz Węgry. I wedle mojej wiedzy nie mamy z tym żadnych problemów.” [

link]
Szymon Peres, prezydent Izraela

 

 

 

Aleister Crowley, legendarny mag okultystyczny, twórca satanistycznej księgi Thelema i obiekt kultu m.in Charles’a Mansona, ląduje na okładce albumu The Beatles: Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band (pierwszy rząd od góry, druga sylwetka od lewej). Crowley był też ważnym członkiem Różokrzyżowców niemieckich, stowarzyszenia będącego rozgałęzieniem Zakonu Iluminatów. Crowley znajduje swoje miejsce w wielu innych odniesieniach w muzyce, zwłaszcza rockowej.

Oni (The Beatles) są kompletnie anty-chrześcijańscy, tak samo jak ja,
ale oni są wcieleniem antychrysta

– Derek Taylor, rzecznik prasowy Beatlesów.

Kiedyś odnosiłem wrażenie, że (Lennon) to sam Szatan
– George Martin, producent Beatlesów

 

 

 

The Beatles, podobnie jak inne zespoły, są dziełem ruchu New Age – częścią Aquarian Conspiracy.

 

    

 

Na okładce głównego wydania książki, podobnie jak w logo Komisji Trójstronnej Zbigniewa Brzezińskiego i Davida Rockefellera, widnieje znak New Age – wstążka przeplatana, co przedstawia prawdziwe intencje Komisji Trójstronnej, a tym samym idee zbliżone do ruchu New Age.

 

 

Symbole największych korporacji i organizacji politycznych światowych elit zawierają symbole z odniesieniami do Satanizmu i bawarskiego Iluminizmu,zapoczątkowanego przez klan Rothschildów za pośrednictwem Adama Weishaupta w XVIIIw., z którego powstało Towarzystwo Teozoficzne, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku i Zakon Świątyni Wschodu, wpływowego brytyjskiego Iluminata i antcesora współczesnego satanizmu i ruchów New Age A. Crowleya.

„New Age zakłada powołanie globalnego rządu i religii, które
byłyby podporządkowane Maitreyi.”

– Przywódca New Age Benjamin Creme, o planie ruchu New Age.

„Światowy plan zakłada:
Globalną organizację, globalną ekonomię, globalną religię”
– Vera Alder, czołowa działaczka New Age.

 

Po raz pierwszy Instytut Tavistock zastosował badania prania mózgów na jeńcach wojennych w Korei, zaś bombardowania za Churchilla i Roosevelta służyły jedynie mentalnemu, masowemu eksperymentowi naukowemu, podobnie jak eksperymenty na szczurach laboratoryjnych –  już wtedy agentem protoplastów światowych kłamstw był Adolf Hitler.

 

 

Dzisiaj owa diaboliczna organizacja, poczynając już od zainscenizowanej pod dyktando finansjery przez Equitable Trust Rewolucji w Rosji, „mianuje” w rządzie oraz mediach własne marionetki, „politycznie poprawnych”, najbardziej użytecznych propagandzistów i we współdziałaniu z NATO, pełną parą inwestuje w środki indoktrynacji, przeprowadzając pranie mózgów na populacji światowej, w celu złamania psychiki jednostek w obliczu globalnego rządu.

 

 

Klub Rzymski podstawia sabotażystów – ewangelickich fundamentalistów, charyzmatyków siejących zamęt w imię syjonistycznego Izraela. Są to znane agentom KGB komunistyczne metody niszczenia narodów bez użycia przemocy – „dziel i podbijaj” – wiedza zaczerpnięta z nauk wirtuoza wojny Sun Tzu.

 

Tenże Klub Rzymski stworzył ogólnoświatową wojującą nagonkę fanatycznego „zwalczania antysemityzmu” (dzisiaj nazywa się to „walką z terroryzmem ) – jest to głównie ADL i B’nai B’rith.

 

 

Ich cele realizuje również siatka setek grup religijnych, często jest to maskarada międzynarodowej masonerii, wytaczających sabotaż ideologiczny i uprawiających inne światopoglądowo destrukcyjne zachowania pod postacią propagandy New Age.

 

 

Działania te są agitowane przez „szachy” Instytutu Tavistock do kreowania polityki przez Królową Elżbietę i Komitet 300, pod osłoną organów międzynarodowych.

 

 

Coleman podaje organizacje polityczne i pozarządowe:

 

·       University of Pennsylvania,

·       Instytut Badań Społecznych,

·       National Training Laboratories,

·       IPS, RAND – prekursor internetu,

·       Instytut Badawczy Stanford,

·       Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych w Georgetown,

·       Instytut Technologii w Massachusetts,

·       The Brookings Institution,

·       Instytut Hudson,

·       Komisja Trójstronna,

·       Mont Pelerin,

·       Fundacja Ditchley i

·       Klub Rzymski.

 

 

Głoszone przez Colemana nowiny po raz kolejny odzwierciedlają się w naciskach na Bahaizm w Organizacji Narodów Zjednoczonych, który posiada charakter światowej religii, łącząc ze sobą wszystkie uniwersalistyczne wyznania, łącznie z Chrześcijaństwem, Islamem i Buddyzmem, biorąc pod uwagę, że faktycznie ONZ jest zarządzany przez Klub Rzymski, a jego ideologie uroczyście włączane w programy Organizacji, działa to z ramienia tegoż Klubu w poparciu m.in jego członka Dalai Lamy (jest on też członkiem Instytutu Aspen w Waszyngtonie, innego globalistycznego hegemona), a pod polecenia jordańskiego księcia Hassana, wyznaczonego jako głowa Klubu Rzymskiego przez członków Komitetu 300 – króla Hiszpanii Juana Carlosa oraz Zofię Grecką.

 

 

Prawdziwą doktrynę Instytutu Tavistock, głównego pionu propagandy Olimpians, Coleman określa:

 

moralnym, duchowym, kulturowym, politycznym i ekonomicznym upadkiem Stanów Zjednoczonych„.

 

 

Obejmuje dziedziny: mass-media, filozofia, okultyzm, religia, nauka, psychologia i psychiatria.

 

 

Główne korporacje działające w jego promieniu to Bank of America, RCA, Shell Company, Bechtel, Blyth, Eastman Dillon, Saga Foods Corporation, McDonnell Douglas, Crown Zellerbach, Kaiser Industries, Wells Fargo i jedna z największych spółek informatycznych świata Hewlett-Packard, oprócz tego Biuro Nauki i Technologii oraz Departament Obrony, gdzie nadzoruje inżynierię oraz urząd badań w dziedzinie lotnictwa i kosmonautyki, z „oficjalnych” zaś źródeł łącznie ze Światową Organizacją Zdrowia, brytyjskim rządem i Unią Europejską, za sprawą usług udzielanych organizacjom, głównie z sektora publicznego: Tavistock jest zespoleniem milionów dużych i małych grup interesu z dziedzin bankowości, handlu, ubezpieczeń, rozrywki, komunikacji, wysokiej technologii, które poprzez think-tanki i pomniejsze serwisy, mają połączenie z amerykańskim rządem.

 

 

Na konferencji Bilderberg w 1957 na St. Simons Island, Georgia, ustanowiono szajkę kontroli światowych mediów MI6/Tavistock, pod kierownictwem Komitetu 40, o nazwie Międzynarodowy Instytut Studiów Strategicznych.

 

 

Powstał on w celu, nie samego dostarczania już gotowych i z góry opracowanych scenariuszy dla ponadnarodowych koncernów medialnych, ale dla realizowania programu, zgodnego z wolą Komitetu 300 – potem to wszystko zostaje wyświetlane na naszych ekranach telewizorów (czyt. świecących pudłach – domowych pralniach mózgów), a to wszystko jest trzymane w rękach Rothschildów i brytyjskiej rodziny królewskiej.

 

 

W skład Rady Prezesów organu propagandy i naukowej manipulacji Międzynarodowego Instytutu Studiów Strategicznych wchodzą:

 

 

·       dyrektorzy CIA Robert Bowie i Stansfield Turner,

·       oficer wywiadu w czasie II wojny światowej – Peter Calvocoressi,

·       Adiutant Generalny Elżbiety II – Frank Kitson (to Kitson zapoczątkowałpowstaniezbrojne tubylców Mau-Mau w Kenii, a przez pewien czas kierował Irlandzką Armią Republikańską),

·       Henry Kissinger, Stały Przedstawiciel Stanów Zjednoczonych przy NATO

·       Robert Ellsworth,

·       Andrew Schoenberg z Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych,

·       magnaci prasowi – Daniel Ellsberg z RAND i właściciel New York Times Cyrus Leo Sulzberger, Max Frankel, Drew Middleton, londyński Szef Biura Washington D.C Anthony Lewis, Floria Lewis, przodujący dyplomata rozbrojeniowy i dyrektor Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Paul Nitze (umowa Reagan-Gorbaczow) oraz John Loudon, wysłannik jednego z ośrodków bankowości korporacyjnej rodziny Rothschild – NM Rothschild & Sons.

·       Siły napędowe organizacji to: Penguin Group (drugie co do wielkości wydawnictwo na świecie z siedzibą w City of Westminster), placówki Królwskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, Centralna Agencja Wywiadowcza i fundusze: Schroders, Lazard, Rothschild.

 

 

Uznany w 2004 r. przez magazyn Time za jednego ze 100 najbardziej wpływowych ludzi, świata pracujący na Uniwersytecie Nowojorskim, Oxfrod, Cambridge, Harvard, konsultant prasowy Henry’ego Kissingera, Niall Ferguson, opisał potęgę bastionu Rothschildów w ten sposób:

 

 

przez XIX wiek N.M Rothschild & Sons był największym bankiem na świecie, który dominował na międzynarodowym rynku obligacji, tak samo jak dzisiaj Merrill Lynch, Morgan Stanley, JP Morgan, Goldman Sachs i Międzynarodowy Fundusz Walutowy razem wzięte, ponieważ bank Rothschildów ustabilizował finansowo dziewiętnastowieczne rządy„.

 

 

Pod dyrektorstwem Kurta Lewina, Tavistock utworzył poprzednika CIA, Biuro Służb Strategicznych (OSS).

 

 

+

 

 

Od lewej: fragment książki Johna Coleman’a „The Tavistock Institute of Human Relations Shaping the Moral, Spiritual, Cultural, Political and Economic Decline of The United States of America„, przedstawione są „pachołki”, marionetki Instytutu Tavistock, który tak samo jak miał związek z Rewolucją Bolszewicką poprzez dany komunistom monopol Wall Street (Equitable Trust), tak samo preparował umysły Amerykanów do I i II wojny światowej, pierwszej wojny w Zatoce, wojny w Korei, Wietnamie, oraz można by przypuszczać – wojny w Iraku.

 

 

Kolejno zdjęcia przedstawiają naukowca ds. Społecznych z Instytutu Tavistock – Erica L. Trista (1), mentora Rewolucji Bolszewickiej w Rosji Trockiego, o prawdziwym nazwisku Lew Dawidowicz Bronstein, a zarazem członka Grand Orient podlegającej Komitetowi 300 (2), komunistycznego propagandzistę agentur sowieckich Willy’ego Munzenberga (3), oraz członka Komitetu 300 – Lorda Rothemere, z Adolfem Hitlerem (4). Lord Rothemere, jak się okazuje, faktycznie był jednym z Rothschildów poprzez osobiste więzy rodowe, stąd wynikające na procesie norymberskim wsparcie finansowe Wall Street i międzynarodowych elit finansowych dla zbrojeń Narodowej Partii Socjalistycznej Niemiec poprzez m.in Nowojorski Bank Rezew Federalnych, Chase Manhattan Bank (Standard Oil, IG Farben), JP Morgan Company (będące założycielem nowojorskiej Rady Stosunków Zagranicznych) czy Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii o powiązaniach z Bankiem Anglii. Od prawej: artykuł prasowy magazynu New Solidarity, wskazujący na to, że Hitler był „brytyjskim agentem”.

 

 

Na powyższej ilustracji po lewej stronie znajduje się „patriarcha” Instytutu Tavistock i krewny Barona Rothschilda – Lord Rothemere wraz z Adolfem Hitlerem.

 

 

To klan Rothschildów finansował działania militarne wszystkich stron konfliktu wraz z innym elitarnym rodem „Olimpijczyków”, Rockefeller,

 

 

Zanim Instytut Tavistock „przyszedł na świat” w centrum propagndy wojennej, Wellington House usytuowany w londyńskim Buckhingam Gate, założył amerykański system Rezerw Federalnych, którego pieniądze nowojorskiego dystryku fundowano w środki ludobójstwa przez Nazistów.

 

 

W okresie wojny polsko-bolszewickiej, Rosyjska Partia Komunistyczna była dziełem Wall Street – banku Equitable Trust , zaś już od 100 lat mocodawcy póżniejszej Rezerwy Federalnej – rodzina Rothschild – byli właścicielami…Banku Anglii.

 

 

„Olimpijczyk” działający z ramienia rodziny Rothschild, protoplasta Grupy Bilderberg, Józef Hieronim Retinger, wymieniany przez Colemana wśród nazwisk Komitetu 300, bliski towarzysz Władysława Sikorskiego, miał świadomość nadchodzącego zamachu w Giblartarze (był blisko zarówno Sikorskiego jak i Churchilla i Roosevelta)

 

 

Biorąc pod uwagę, że gwarantami wszystkich stron byli posłańcy światowego rządu, nieważne kto maczał w nim palce, podczas gdy jedni winią Churchilla i Roosevelta, inni Stalina, jeszcze inni Niemcy, wątek wojny polsko-bolszewickiej, a pośrednio Sikorskiego, pod kilkoma fundamentalnymi względami obracał się wokół Komitetu 300.

 

 

Za usunięciem, najprawdopodobniej niewygodnego Sikorskiego, stała więc ta sama grupa – Olimpians:

 

 

·       Lew Trocki, „ojciec ZSRR”, był członkiem Grand Orient, podlegającej Komitetowi 300,

·       Stalin i jego towarzysze byli Różokrzyżowcami (Iluminatami).

·       Retinger był kontrolowany przez Lorda Victora Rothschilda – brytyjskiego agenta MI6, oraz holenderskiego księcia Bernarda – byłego nazistę.

 

 

Holenderski książę, Victor Rothschild i Józef Retinger, założyli w Holandii Klub Bilderberg, który pod okiem amerykańskiego wywiadu wojskowego, przygotował program utworzenia „IV Rzeszy”: Unii Europejskiej.

 

 

Retinger stworzył Ruch Europejski i pozostał sekretarzem stowarzyszenia i najważniejszym członkiem Bilderberg do śmierci. Victor Rothschild był później doradcą premier Margaret Thatcher, a także szefem Centralnego Personelu Przeglądu Polityki. Początki Grupy Bilderberg sięgają też równie kontrowersyjnego co złowieszczego Royal Dutch Shell, do dzisiaj będącego pod zarządem rodów królewskich Anglii i Holandii – dwóch głównych rodzin Komitetu 300.

 

 

 

 

Operacja Paperclip – rekrutacja uczonych SS przez USA

 

 

Żydzi Moses Pinkeles i Julius Streicher (obok Hitlera)
wraz z elitą Wall Street warunkowali działalność Hitlera w czasie wojny
.

 

 

 

 

Badania nad wykorzystaniem mikrofal dźwiękowych oraz ich zastosowanie do sterowania umysłem rozpoczęto w latach 50 przez Instytut Tavistock. United Kingdom Institute nadzorowała badania kontroli brytyjskiej populacji bez ich wiedzy.
Tim Rifat, naukowiec

 

 

W tym schemacie widzimy, że postrzegają oni przebieg historii i posunięć na najwyższych szczeblach, jako szachownicę, tak też ową globalną grę, Brzeziński określa w książce „Era Technokratyczna.

 

 

Duchowy wymiar Nowego Światowego Porządku obejmuje porządek w rozumieniu, który ma być kompletnym zaprzeczeniem Chrześcijaństwa, przy uniemożliwieniu istnienia wszelkich wspólnot, kościołów itp. dzięki odbywającemu się już procesowi transhumanizmu, postępu, który ma wykorzenić wiarę, rodzinę i jej tradycyjne wartości na rzecz New Age, wraz z wdrożeniem religii Olimpians, którą Coleman opisuje w ten sposób:

 

 

 Ta tajna elitarna grupa, spadkobiercy Iluminizmu (Wzgórze Świątynne Moria), kultu Dionizosa, kultu Izis, katarskiego Bogomilizmu, którzy nazywają się również Olimpijczykami (wierzą oni, że są  silni i nadzwyczajni na równi z legendarnymi bogami Olimpu, którzy podobnie jak ich bóg, Lucyfer, ustawiają siebie ponad naszych bogów) są absolutnie przekonani, że zostali zobowiązani do realizacji boskiego prawa (…) W rzeczywistości to otwarty spisek przeciwko Bogu i człowiekowi, który obejmuje zniewolenie większości ludzi  porzez wojny, zarazy i masowe morderstwa w sposób jawny. W społeczności wywiadowczej naucza się, że najlepszym sposobem ukrycia czegoś jest umieszczenie tego na otwartym widoku„.

 

 

Lucyferianizm faktycznie wychodzi z założenia, że pewnego dnia wszystkie religie zostaną zniszczone i Szatan wyznaczy nowy kierunek dla ludzkości – w rzeczywistości „elita” służy doktrynie lucyferiańskiej, wierzą, że należy im się przeznaczenie od „władcy tego świata” (J 12,31; 14,30) – Szatana.

 

 

Najbardziej widocznym atutem ich oddania Szatanowi jest powyżej wspomniana polityka ograniczenia wzrostu populacji o nazwieNational Security Study Memorandum 200,która jest odwróceniem polecenia Bożego skierowanego do pierwszych ludzi: Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną (Rdz 2, 28).

 

 

Pierwsze zapędy globalistyczne wśród ludzi, były tłumione przez Boga już w przypowieści o wieży Babel. Nowy Porządek Świata, o którym pisze Coleman, jest w rozumieniu chrześcijańskim totalną „cywilizacją śmierci” w dobie mrocznej ery New Age. Tajne stowarzyszenia zza kurtyny popychają swoje ustawy, wysyłają żołnierzy na wojnę i obsadzają „swoich” ludzi.

 

 

Andrew Johnson był przecież inicjowany w samym Białym Domu – 15 spośród 44 prezydentów Stanów Zjednoczonych było masonami. W internecie krążą zdjęcia amerykańskich prezydentów jak Bill Clinton i George Bush, uroczyście paradujących po Białym Domu w strojach masońskich [link   http://fatimamovement.com/images/006_AlteringtheKeysofHeaven/bushmasons.jpg] – obaj są członkami sekty Bohemian Grave, praktykującej lucyferiańki kult babilońskiej Lilith, George H.W. Bush jest również członkiem satanistycznego Zakonu Czaszki i Piszczeli Iluminatów, stanowiących ogólnoświatową siatkę Komitetu 300, w której skład wchodzi też włoska loża masońska P2.

 

Ostatecznym celem jest załamanie gospodarki świata i wywołanie chaosu politycznego, aby nastał „Nowy Porządek polityczny”.

 

 

Prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego faktycznie przyznał, że celem instytucji jest „Nowy rząd światowy”.. Innym elementem planu jestnajwyższe poparcie dla ONZ, Banku Światowego, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Banku Rozrachunków Międzynarodowych dla stopniowej eliminacji lokalnych instytucji„.

 

 

Cała bankowość ma spocząć w rękach Międzynarodowego Funduszu Walutowego tak, aby stał się jednym centralnym bankiem nowego rządu światowego.

Za ich istnieniem przemawia fakt, że ich cele znajdują jawne odzwierciedlenie w wydarzeniach światowych i rzeczywiście, o których mówi Colemam, są poparte i udokumentowane w linkach i powiązaniach, po za tym angielska wersja „poprawnej” Wikipedii, jako jedyna, zrzuca płaszczyk teorii spiskowej, zaświadczając wręcz o ich prawdziwości, pomimo kompletnej „niewidoczności” w porównainu ze wszystkimi innymi organizacjami takimi jak Bilderberg czy CFR, które właściwie nie są tajne: 

 

 

Komitet 300, „Olimpijczycy”, to grupa założona w 1727 r. przez brytyjską arystokrację.Domniemanie tworzy międzynarodową radę, która nadzoruje politykę, handel, bankowość, media, wojsko dla wysiłków globalnej centralizacji. Sylwetki 300 figurują w artykuleGeschäftlicherNachwuchs autorstwaWalterRathenau z 1909. Książka brytyjskiego agenta MI6, doktora Johna Coleman’a– „Hierarchia konspiratorów: Komitet 300”, jak mówi, podaje informacje z pierwszej ręki  oraz spotkań. Prawdopodobnie znana jest również jako „Niewidzialna ręka” międzynarodowych finansistów z rodziną Rothschild na czele, powiązanych z wieloma czołowymi instytucjami międzynarodowej bankowości i rodzinami królewskimi. Coleman twierdzi, że grupa jest ważniejsza od bardziej znanego Okrągłego stołu z Grupą Bilderberg, Królewskim Instytutem Spraw Międzynarodowych, Klubem Rzymskim, Komisją Trójstronną i Radą Stosunków Zagranicznych„.

 

 

Paul Warburg powiedział, że rząd światowy zostanie wprowadzony na drodze podboju albo porozumienia„. 

 

 

Jak widać, porozumienie nie idzie w parze z niszczeniem suwerenności państw, patologią społeczną i prześladowaniem Chrześcijan…Kto by nie chciał takiego rządu światowego?


Słowo TAJEMNICA jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie, dlatego my, jako ludzie, historycznie sprzeciwiamy się tajnym stowarzyszeniom i tajnym przysięgom
– John F. Kennedy


 

 

Konspiratorzy

Coleman pisze, iż dla Komitetu 300 pracują inne tajne organizacje i „think tanki”.

Należy do nich m.in. założona przez amerykańskiego bankiera J.P. Morgana Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR), składająca się z najbardziej wpływowych osób z USA i świata zachodniego, od byłych prezydentów po funkcjonariuszy CIA.

W 1954 r. swą pierwszą konferencję zorganizowała Grupa Bilderberga, jednocząc amerykańskie i europejskie elity. (Nazwa pochodzi od Hotelu de Bilderberg w Holandii, gdzie zorganizowano spotkanie.)

W 1973 roku powstała kolejna wpływowa struktura, Komisja Trilateralna, składająca się z przedstawicieli USA, Europy i Japonii. Jej celem było „stworzenie mechanizmu globalnego planowania i podziału surowców na dłuższy okres.”

Od 1968 r. najważniejsze funkcje związane ze sprawami międzynarodowymi w ramach Komitetu Trzystu pełni Klub Rzymski. Organizacja ta jednoczy uczonych, globalistów, futurystów oraz internacjonalistów. Posiada ona swój własny wywiad i „pożycza” informacje od Interpolu, FSB i Mossadu.

Krótka lista organizacji satelickich czterech wyżej wymienionych gigantów obejmuje m.in.:

 

Okrągły Stół (Round Table), Grupę Davida Millera, Zakon św. Jana, Amerykański Fundusz Germana Marshalla, Fundusz Chiński, Towarzystwo Fabiańskie, Czarna Szlachta, Towarzystwo Mont Peleryn, Klub Hellfire oraz Masonów.

Matką wszystkich międzynarodowych „think tanków” (dosłownie „zbiorników myśli”) i instytucji badawczych jest Tavistock Institute of Human Relations.

Coleman pisze, iż wśród członków „Komitetu 300” znajdują się m.in. władcy Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Danii, europejskie rodziny królewskie, George Bush, Edward Carter, Houston Stewart Chamberlain, a także nieżyjący już Winston Churchill, Francis Mitterand, Jean Monet czy Ernst Oppenheimer.

W połowie lat 90-tych Rosji zaproponowano wzięcie udziału w budowie jednego ogólnoświatowego państwa.

„Borys Jelcyn przystał na decyzje Komitetu 300 w sprawie eksperymentu, mającego na celu podporządkowanie Rosji elicie rządzącej.”

Coleman przedstawił także plany Komitetu 300.

Polityka:

 

Powstanie jedno państwo o ogólnoświatowym zasięgu, z jednym funkcjonującym systemem monetarnym, który będzie znajdować się pod kontrolą oligarchów i ich następców. Liderzy wybierani będą spośród elity, w której panować będziesystem przypominający średniowieczny feudalizm.

Religia:

 

 

Funkcjonować będzie jedna religia w formie kościoła państwowego. Zakaże się funkcjonowania Kościoła Katolickiego.

Kontrola:

 

 

Wszystkie jednostki będą posiadać swój numer identyfikacyjny. Będzie on wchodzić w skład teczki, którą każdy będzie posiadać. Złożone będą w siedzibie NATO w Brukseli.

Rodzina:

 

Zniesiona zostanie instytucja małżeństwa. Dzieci odbierane będą rodzicom już na początku. Wychowywane będą w specjalnych państwowych instytucjach.

Dzieci:

 

Jeśli kobieta zajdzie w ciąże po urodzeniu dwójki dzieci, natychmiast poddana zostanie zabiegowi aborcji i sterylizacji.

Surowce naturalne:

 

Tylko członkowie Komitetu 300 będą mieć prawo użytkowania surowcami naturalnymi. Pod podobną kontrolą komitetu znajdować się będzie rolnictwo, a także przetwórstwo żywności.

Polityka społeczna:

 

Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych jednostek” zginie do roku 2050 w wyniku lokalnych wojen, kontrolowanych epidemii, a także szybko rozprzestrzeniających się chorób i głodu. Energia elektryczna, jedzenie i woda dostarczane będą w pierwszej kolejności mieszkańcom Zachodniej Europy i Ameryki Północnej, a dopiero potem reszcie krajów. Najszybciej maleć będzie liczba ludności USA, Kanady oraz Europy Zachodniej, osiągając ostatecznie pożądany poziom 1 miliarda. Spośród tej populacji planowaną połowę mają stanowić Chińczycy i Japończycy.

Obecna sytuacja

Coleman uważa, że twórcy nowego światowego porządku poddają światową społeczność bezustannemu praniu mózgu, fałszowaniu historii, a także przeprowadzają proces tworzenia idealnego człowieka w czasie redukowania populacji planety.

Profilowanie to metoda opracowana w 1922 roku przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych. Opiera się na zasadach przypominających programowanie neurolingwistyczne – zbiór technik komunikacji, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi.

 

Metodę tę wykorzystywał mjr John Riz na jeńcach wojennych, których poddawano licznym testom psychologicznym. Potem, specjalny ośrodek poświęcony manipulacjom na populacji cywili otwarto na Uniwersytecie Sussex. Ta super sekretna organizacja funkcjonowała pod nazwą Instytutu Nauk Politycznych.

 

Fundusz Rockefellera wspierał prace naukowców, których zadaniem było stworzenie idealnej historii świata po II Wojnie Światowej, której jedynymi zwycięzcami okazują się być jednostki anglo-amerykańskie.

 

 

Fundacja wspiera także program tworzenia idealnych jednostek ludzkich, w tym geniuszów i nieustraszonych żołnierzy.

 

Program regulujący wzrost populacji zaakceptowany został na specjalnej konferencji. Jej głównym celem była redukcja urodzeń w krajach spoza kręgu cywilizacji zachodniej. Program obejmuje 100 krajów i używa takich metod jak przymusowa sterylizacja.

Opinia wojskowych

Władymir Nikiforow, były pułkownik KGB, starszy oficer 1. Dywizji 5. Wydziału Komitetu Relacji Ekonomicznych z Zagranicą mówi:

W latach 80-tych pracowałem w południowo-zachodniej Azji – w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Chinach. Spotykałem oczywiście kolegów z innych agencji wywiadowczych i współpracowaliśmy z rządami tych państw. Przy licznych okazjach mówiono mi o istnieniu światowego rządu, zwykle podczas prywatnych rozmów. Wszyscy prezydenci bronią się przed nimi, ale wiedzą, że mogą być jedynie marionetkami w rękach rządzącego systemu, który stanowi jedynie 2% populacji świata, czyli najbogatszych. Wiem, że w jego skład wchodzą monarchowie Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, a także ich małżonkowie. Tzw. światowy rząd wykupił wszystko. Kontrolują oni konflikty zbrojne i tworzą nowe choroby, jak np. ptasia grypa, aby z jednej strony kontrolować ludzi, a z drugiej pozbyć niepotrzebnego balastu

 

http://video.google.com/videoplay?docid=170819614143019768&hl=pl#

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Komitet Trzystu – polskim tekstem

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758