Bez kategorii
Like

klin dominikański… POTĘPIONY???

05/01/2013
417 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

W sieci wystartowała 2-XII Telewizja Boska TV. Jest projektem powstałym w gronie osób ze stacji Religia.tv. czy 28-XII okazano za to o. dominikanom DEZAPROBATĘ… za wstawiennictwem ŚP. Bp Tokarczuka???

0


oto moje SUBIEKTYWNE zestawienie faktów – bez komentarza:

1. PAP twierdzi, że Biskup Ignacy Tokarczuk zmarł w piątek rano tj. 28-XII-2012

2. źródła Katolickie stwierdzają wkrótce , że abp senior Ignacy Tokarczuk zmarł nad ranem 29-XII-2012

3. jednocześnie w piątek rano (tj. 28.12.2012 r.) w Bazylice Najświętszej Maryi Panny u Ojców Dominikanów w Jarosławiu, podczas odsłaniania Piety, spadły obydwie korony: z głowy Matki Bożej i z głowy Jezusa .

4. auto-dekoronacja miała miejsce w piątek – dzień, w którym wspominamy bolesną Mękę naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz w Święto Młodzianków Męczenników, zamordowanych z rozkazu żydowskiego króla Heroda.

 – przy czym wiadomo, że:

a/ Bazylika Najświętszej Maryi Panny u Ojców Dominikanów w Dekanacie "Jarosław I" należy do Archidiecezji Przemyskiej – podległej Bp. Tokarczukowi od dekad

b/ w roku 1970 biskup Ignacy Tokarczuk utworzył przy Bazylice Bazylice Najświętszej Maryi Panny u Ojców Dominikanów kilkutysięczną parafię.

c/ w tvNIE, należącym do tego samego koncernu co ukochana przez dominikanów "religia.tv" OD ZAWSZE promuje się in vitro oraz aborcję, np:


 

i na koniec /dla ciekawych/ szczegóły nt. "dominikańskiego klina"

Boska TV jest przedsięwzięciem prywatnym. Nie stoi za nim żadna grupa medialna. "Przekonanie twórców Boska TV o konieczności obecności treści chrześcijańskich w mediach, poparte wieloletnim doświadczeniem pracy w telewizji, było główną przesłanką do powołania do życia tego projektu" – deklarują autorzy inicjatywy. Wsparciem formalnym Boska TV i źródłem finansowania kanału ma być Fundacja 21 gramów, która rozpoczęła działalność wraz z kanałem.

Głównymi pomysłodawczyniami kanału Boska TV i założycielkami Fundacji są:

Jolanta Gwardys – producentka, scenarzystka; absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi; przez wiele lat związana z TVP, a w ostatnich latach także z TVN i TVN Style; w latach 2003-2006 Sekretarz Programowy TVP Łódź; od kwietnia 2007 do listopada 2012 w Religia.tv producentka i scenarzystka programów Szymona Hołowni Między Sklepami, Ludzie na walizkach, Bóg w Wielkim mieście, Gotowi na śmierć.

Anna Wasiewicz – dziennikarka; absolwentka Instytutu Nauk Politycznych UW; przez kilkanaście lat związana z TV4; od września 2007 do listopada 2012 w Religia.tv; wydawca programu Rozmównica, redaktor programów Szymona Hołowni Między Sklepami, Ludzie na walizkach, Bóg w Wielkim mieście, Gotowi na śmierć.

Właścicielem kanału jest Fundacja 21 gramów. W skład jej Rady Nadzorczej wchodzą Jolanta Gwardys i Anna Wasiewicz.

Radę Programową Fundacji tworzą:
ks. Grzegorz Strzelczyk – prezbiter Archidiecezji Katowickiej, doktor teologii, mieszka w Katowicach,
o. Paweł Gużyński OP – dominikanin, przeor klasztoru dominikanów w Łodzi,
o. Wojciech Jędrzejewski OP – dominikanin, rekolekcjonista, mieszka w Łodzi,
o. Paweł Krupa OP – dominikanin, historyk mediewista, studiował w Krakowie, Paryżu i Rzymie, od 1997 roku członek Commissio Leonina przygotowującej krytyczne wydanie dzieł św. Tomasza z Akwinu, od 2010 roku dyrektor Instytutu Tomistycznego, mieszka w Warszawie,
o. Jordan Śliwiński OFCap – kapucyn, doktor filozofii, adiunkt w Katedrze Lingwistyki Komputerowej Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykładowca kapucyńskiego Wyższego Seminarium Duchownego, Dyrektor Szkoły dla Spowiedników, mieszka w Krakowie.

Redakcja Boska TV
mail: redakcja@boskatv.pl

Fundacja 21 gramów
mail: 21gramow@boskatv.pl

Wszystkie programy można obejrzeć na stroniewww.boskatv.pli kanale youtube:BoskaTVpl

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sosenkowski

Katolik Narodowiec - neofita samoistny

230 publikacje
2 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816