Bez kategorii
Like

Kazali, to trzeba coś naskrobać…

26/01/2011
296 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Ponieważ ŁŁ zrekrutował mnie na testera tudzież innego szkodnika pod pozorem pisania nie-o-polityce, a raczej o rzeczach, na których, teoretycznie przynajmniej, znać się powinienem, to i pierwszy te(k)st wklepę o tych innych rzeczach, a konkretnie o zdrowiu. Jest to tym bardziej uzasadnione, że ze względu na nieludzką aurę, jaka panoszy się za oknami, wielu z nas doświadczyło lub doświadcza perturbacji natury patofizjologicznej. Pon ieważ zaś jest to wpis testowy, którego i tak nikt nie przeczyta, będę się streszczał. Otóż najważniejszą z medycznego punktu widzenia rzeczą podczas tak plugawych jak obecnie czasów jest porządny, wełniany sweter wraz z innymi częściami ciepłej garderoby oraz odrobiną gorącej herbaty w tym rumie. PS. Uważam, że adres bloga powinien móc być czteroliterowy, aczkolwiek akurat ja […]

0


Ponieważ ŁŁ zrekrutował mnie na testera tudzież innego szkodnika pod pozorem pisania nie-o-polityce, a raczej o rzeczach, na których, teoretycznie przynajmniej, znać się powinienem, to i pierwszy te(k)st wklepę o tych innych rzeczach, a konkretnie o zdrowiu. Jest to tym bardziej uzasadnione, że ze względu na nieludzką aurę, jaka panoszy się za oknami, wielu z nas doświadczyło lub doświadcza perturbacji natury patofizjologicznej. Pon ieważ zaś jest to wpis testowy, którego i tak nikt nie przeczyta, będę się streszczał.

Otóż najważniejszą z medycznego punktu widzenia rzeczą podczas tak plugawych jak obecnie czasów jest porządny, wełniany sweter wraz z innymi częściami ciepłej garderoby oraz odrobiną gorącej herbaty w tym rumie.

PS. Uważam, że adres bloga powinien móc być czteroliterowy, aczkolwiek akurat ja jestem ze swojego zadowolony i go zmieniać nie zamierzam.

0

Psuj

255

1 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758