Bez kategorii
Like

Kamil Stoch zwycięzcą!

29/01/2012
357 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

Przez Polskę przetacza się fala poparcia dla Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska i jego rządu.

0


Zewsząd słychać rytm spontanicznych okrzyków „Do-nald Tusk! Gdzie masz mózg?!”, dający jasny przekaz – każdy kto nie chce widzieć Donalda Tuska jako wybitnego przywódcy nowoczesnej, postępowej Polski i Europy, musi sobie odpowiedzieć na pytanie gdzie (i czy w ogóle) mózg ma!

Opozycja jak zwykle usiłuje zbić kapitał polityczny. Próbuje wmieszać się w rozentuzjazmowany tłum, siać zamęt, haniebnie i nikczemnie oczerniając Pana Premiera Tuska i jego rząd. Zostaje jednak potraktowana tak jak na to zasługuje! „Pa-li-kot, od-dal się szyb-ko!”.  

Nieistotne różnice w wypowiedziach członków rządu na temat Umowy Międzynarodowej, to nic innego jak świadectwa konstruktywnej dyskusji, która obca jest faszyzującym nacjonalistom.

„Wszystkie ręce na pokład!” Takimi słowami działacz PiS podjudza pisowskie bojówki by atakowały internetowe strony rządu. Dzięki szybkim, zdecydowanym, skoordynowanym na najwyższym szczeblu działaniom, państwowe służby bezpieczeństwa wykazały się niebywałą skutecznością, w krótkim czasie zatrzymując herszta antyrządowej grupy terrorystów w internetowych, który podczas czynności śledczych przyznał się do przewodnictwa internetowej bandy, działającej pod nazwą „AnonyPiS”.

Rząd został zmuszony do usunięcia ośmiu tysięcy wulgarnych wpisów ze strony Kancelarii Premiera Rady Ministrów na portalu Facebook. „- Tak działa antysystemowa opozycja! Tylko wulgaryzmy, pomówienia, oszczerstwa”- tymi słowami Paweł Graś, rzecznik rządu, skomentował fakt tak bezprzykładnego działania na szkodę Polski na arenie międzynarodowej. Premier Donald Tusk stwierdził, że w Platformie Obywatelskiej coraz częściej słychać głosy by wreszcie podjąć skuteczne działania mające na celu delegalizację wszelkich ugrupowań antysystemowych. Projektem odpowiedniej zmiany w Konstytucji ma zająć się zespół, w którym znajdą się Mirosław Sekuła, Ryszard Sobiesiak i Zbigniew Chlebowski.

Polscy kierowcy wykazali czym jest prawdziwy patriotyzm. Odpowiedzieli na umieszczone w Internecie nagranie wypowiedzi Premiera Donalda Tuska, w której apelował by ograniczali prędkości prowadzonych przez siebie pojazdów na drogach i autostradach do maksymalnego minimum. Dzięki takiej patriotycznej postawie gwałtownie spadła liczba wypadków i kolizji drogowych. „- Taką patriotyczną postawę kierowców należy za wszelką cenę promować” – mówi Profesor Kik na antenie TVN24. Redaktor Adam Michnik słusznie zauważa, że rodzi się nowa, świecka tradycja, w której nie ma miejsca na średniowieczny ciemnogród spod znaku faszystów z PiS.

Paweł Graś, pytany przez dziennikarzy znanych ze swoich faszystowskich poglądów o ty gdzie jest nagranie apelu Premiera Donalda Tuska, stwierdza, że takie nagranie jest a fakt braku nagrania głosu apelującego Premiera jest dowodem na to, że taki apel miał miejsce.

Postępowi kierowcy zdrowo rozumieją potrzeby rynku. Tankując minimalne ilości paliw nie tylko dają pracę każdemu pracownikowi stacji benzynowych ale również sprawiedliwie dzielą wpływy z zakupu benzyny i oleju napędowego po równo między działające na polskim rynku przedsiębiorstw paliwowych. Nie może być bowiem tak, że tankuje się wyłącznie na stacji, należącej do jednego przedsiębiorstwa. Jakże słuszne hasło „ Litr tu, litr tam”.

Kamil Stoch jest moralnym zwycięzcą! W Japonii musiał wygrać Japończyk! Cały świat widział manipulację sędziów w Sapporo! Tak działa nacjonalizm –„ nasz musi być najlepszy za wszelką cenę”! Julia Pitera pyta wprost – czy sędziów przekupiono sowitym posiłkiem z dorszem w roli głównej?

Premier Donald Tusk, powołując się na publikacje światowych mediów („Komsomolska Prawda”, „El Pais”, „Le Soir”) zauważa, że antysystemowa, w gruncie rzeczy kierująca się totalitarnymi zasadami, opozycja…

 

0

Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758