HYDE PARK
Like

Jestem z Wami

29/01/2013
402 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Jestem z Wami

Pan Tomasz Parol

0


 

Szanowny Panie,
W czasie mojej współpracy z Nowym Ekranem przekonałem się, że Pan oraz osoby znajdujące się z Panem na zdjęciu (napis jest jak rozumiem spowodowany zdenerwowaniem, które rozumiem) są kryształowo uczciwe i działające w interesie dobra wspólnego. Zawsze byłem pod wrażeniem Waszego patriotyzmu i oddania Polsce.
 
Moja początkowa współpraca z panem Ryszardem Oparą napotkała na przeszkody, które uniemożliwiły jej kontynuowanie. Nie robiłem z tego powodu hałasu bowiem sporów i kłótni mamy w nadmiarze.
 
Z racji mojego szacunku dla Pana i Pańskich przyjaciół współredagujących Nowy Ekran kontynuowałem pisanie na blogu. Informował mnie Pan, że domena Nowy Ekran jest Pańską własnością więc nie było żadnych przeszkód, aby pisać. Informacja, która Pan zamieścił w dniu dzisiejszym zmienia ten stan rzeczy.
 
Do czasu wyjaśnienia sytuacji zawieszam pisanie, a całość dotychczasowych wpisów przekazuję tylko do Pańskiej dyspozycji z nadzieją, że będę mógł podjąc naszą wspólpracę, gdy odzyskacie Państwo możliwość prowadzenie niezależnego portalu tak, jak to robiliście w przypadku Nowego Ekranu.
 
Z wyrazami poparcia, zrozumienia i szacunku
Romuald Szeremietiew
Piaseczno, 2013-01-29

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Szeremietiew

Jaki jestem każdy widzi (każdy kto zechce).

200 publikacje
107 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816